Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 19:26

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Persze hogy nem jól tettem be. Az önvédelmi felszereléseknél vannak a gázspray-k, elnézést.


Nem baj, megtaláltam köszi. Akkor elmegyek ide a magnumba jó sok cuccuk van nekik.


2009.10.23. 17:42
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia. Voltam a magnumban és vettem gázsprayt. Pajzs 5000 t vettem rögtön kettőt mert ki kellett próbálnom mégis milyen. A kertben fújtam vele egy rövidet visszajött, hát azthiszem akit egy ilyennel lefújnak az rögtön ki lesz ütve mert nagyon erős. Ami kár hogy nem megy valami messzire három méterre ment úgy tippeltem. Most azt szeretném kérdezni hogy amiből fújtam az mennyire lesz azért még jó, vigyem magammal vagy inkább ne mert leereszt?


2009.10.27. 17:38
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

A három méter az nagyon jó, mit gondolsz milyen messzire megy a hatóanyag egy ilyen gázsprayból? :)
Amiből használtál azt lehet hordani, semmi baja nem lett attol. Nekem van olyan is ami már egy éve lejárt és kb a fele van benne, de még mindig jön belőle rendesen és az ereje sem ment el. Amire vigyázz, hogy meg ne nyomódjon a zsebben a gombja, mert előfordulhat.
Pisztolyokat néztél, umarexből szokott lenni egy rakással?

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.10.27. 18:12
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
2009-10-12 20:02
Gázspray-vel fújta le a busz utasát

Gázspray-vel fújt le egy buszsofőr nő egy szitkozódó utast hétfő kora délután Debrecenben. Az ittas férfi ellen eljárás indult - tájékoztatott Kiss Katalin, a debreceni rendőrkapitányság hivatalvezetője.






"Az ittas férfi kora délután szállt fel a 45-ös járatra, ahol kötekedni kezdett a sofőrrel. Vitába keveredtek, majd a férfi elindult a buszvezető felé, aki ettől megijedt, elővett egy paprikasprayt, és lefújta az utast. A férfi ezután leszállt a buszról, de megvárta, míg visszaér. Ekkor a busz elé állt, és nem engedte tovább.

A buszsofőr nő rendőrt hívott, a járőrök végül mindkettőjüket bevitték kihallgatni a rendőrségre. A kötekedő utas ellen garázdaság miatt eljárást indítottak.

(FH)"


Szerencséje volt a buszsöfőrnek hogy a részeg huligán nem rúgta szét a fejét, a semmire sem jó paprika spray miatt. Azon túl hogy szabálysértést követett el az illegális PV spray közterületen való hordásával, még össze is verhették volna.
Az erőspaprika jó a pörköltbe, de mint önvédelmi eszköz erősen nevetséges.
Az igazi könnygáz a klóracetofenon és a klórbenzál malodinitril.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.10.31. 01:47
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Üdv.

A három méter az nagyon jó, mit gondolsz milyen messzire megy a hatóanyag egy ilyen gázsprayból? :)
Amiből használtál azt lehet hordani, semmi baja nem lett attol. Nekem van olyan is ami már egy éve lejárt és kb a fele van benne, de még mindig jön belőle rendesen és az ereje sem ment el. Amire vigyázz, hogy meg ne nyomódjon a zsebben a gombja, mert előfordulhat.
Pisztolyokat néztél, umarexből szokott lenni egy rakással?


Köszi a választ. Pisztoly az elég sok volt. Jól néznek ki kár hogy hamar elkopnak, mondjuk nekem nem kopna el nagyon mert hordani kellene, nem lövöldözni. Volt egyik az jól nézett ki, ilyen nikkelezett féle volt, walther pp. Tudom hogy nem olyan belül mint az igazi de szerinted meddig bírja a nikkelezés a kopást? Úgy értem érdemes e megvenni ha nem lövök vele akkor meddig bírja?
Ez érdekes ez a paprikasprays történet, eddig azzal voltam hogy az az erősebb, több helyen is nagyon ajánlgattak paprikasprayt és paprika töltényt is de a gázfegyver-ufon vagyis itt azt írják hogy a leggyengébb. Az oroszon is volt róla szó hogy nem volt hatása. Akkor mi a fenének tukmálják? Biztos mert nem fogy? De tényleg nem lehet jó végül is csak paprika.
Ami a leírásoknál vannak töltények, olyanokat hol lehet kapni mert a magnumban sem volt? Azokban úgy nézem olyan vegyszer van mint a Pajzs 5000 ben.


2009.10.31. 20:05
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Az első kérdésre. Tulajdonképpen ha nem használod tényleg nem is fog szétkopni, de az azt jelenti hogy a szánt se mozgasd és a kakast, ravaszt se mert azt sem bírja sokáig.
Vagyis, ha csőre töltve hordod, akkor hagyd is benne a töltényt a töltényűrben, ne szedegesd ki mindig. Persze a tárból is érdemes kivenni alegfelső töltényt és nem a pisztolyban hagyni a tárat.
A hordástól a chrom, mert nem nikezve van, nem fog lekopni. Azt mondom hogy ha tényleg önvédelemre kell és nem csattogtatod és nem durrogtatsz vele fölöslegesen akkor sokáig jól fog működni.
A töltényre. A képeken Wadie CN töltények vannak, a kapható töltények közül a legjobb minőséűek és a legerősebb hatóanyaggal vannak töltve.


A paprika töltények nem érnek semmit! Még a spray-k nál is gyengébbek, gyakorlatilag bele lehet szagolni a kilőtt füstbe, és semmit nem érzel belőle, csak valamilyen büdös rohadás szagot.
Csak a CN és a CS gáztöltények teszik harcképtelenné a támadót!

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.10.31. 21:20
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Még valamit. A rendőrök gyakorlatilag csak a Pajzs5000 és a Bodyguard gázsprayt ismerik, a többit valószínűleg szabálysértésnek veszik, főleg a nagyobb méretűeket, állítólag a paprikatöltényekre is közterületi tilalom van, bár a jogszabály csak a capsaicines spray-k ról nyilatkozik. Ettől függetlenül jobb vigyázni és nem hordani semilyen capsaicin tartalmú önvédelmi eszközt, amúgy is fölösleges mert van sokkal hatásosabb is ezeknél.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.10.31. 21:29
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Üdv.

Az első kérdésre. Tulajdonképpen ha nem használod tényleg nem is fog szétkopni, de az azt jelenti hogy a szánt se mozgasd és a kakast, ravaszt se mert azt sem bírja sokáig.
Vagyis, ha csőre töltve hordod, akkor hagyd is benne a töltényt a töltényűrben, ne szedegesd ki mindig. Persze a tárból is érdemes kivenni alegfelső töltényt és nem a pisztolyban hagyni a tárat.
A hordástól a chrom, mert nem nikezve van, nem fog lekopni. Azt mondom hogy ha tényleg önvédelemre kell és nem csattogtatod és nem durrogtatsz vele fölöslegesen akkor sokáig jól fog működni.
A töltényre. A képeken Wadie CN töltények vannak, a kapható töltények közül a legjobb minőséűek és a legerősebb hatóanyaggal vannak töltve.
Én itt nézném meg, elég sok fajta van.

A paprika töltények nem érnek semmit! Még a spray-k nál is gyengébbek, gyakorlatilag bele lehet szagolni a kilőtt füstbe, és semmit nem érzel belőle, csak valamilyen büdös rohadás szagot.
Csak a CN és a CS gáztöltények teszik harcképtelenné a támadót!



Szia. Te KÁELEF most olyan szépen leócsároltad ezt a pisztolyt hogy olyan mintha dícsérnéd aztán mégsem. :P Szóval akkor most az van hogy nem is olyan rossz ha nem használom? Vagyis azért jól meg van csinálva csak nem bírja a használatot?
Ezek a töltények piszok jól meg vannak töltve, 220 milligramm az több mint ami egy gázsprayban van azt hiszem ilyet veszek még a pisztoly megvétele előtt mert azt csak később majd.
Gondolkodtam ezen a paprikán is. Szerinted ha meggyújtódik a paprika por nem ég az el? Mert ha elégeted akkor nem is csíp semennyire és
tényleg büdös lesz. Lehet hogy ezt érezted a tölténynél is mert az is elég a robbanástról, nem lehet? De mondjuk a gyárban is kellene ezt tudni akik kitalálták.


2009.11.01. 19:24
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ha tetszik, vedd meg. 300-500 lövés-ig megbízható lesz, már amennyire ez lehetséges mert egy esetleges töltény hiba miatt üzemképtelenné válhat bármelyik félautomata pisztoly.
A paprika meg valóban elég ha meggyújtod és a capsaicin is lebomlik ha kellően magas hőmérséklet éri, jó volt a megfigyelésed. Hogy ezt a gyártók miér nem tudják? Szerintem tudják, de ugye amire igény van és el lehet adni azt gyártani fogják bármilyen használhatatlan legyen is.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.11.02. 19:31
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.
A paprikárol írt véleménnyel nem teljesen értek egyet.
Valamire azért az is jó.
Igaz a kertemben termett paprikám is erősebb. :P
A veblapot végig néztem, ha tovább bővül egész jó lesz.


2009.11.04. 09:32
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Üdv.
A paprikárol írt véleménnyel nem teljesen értek egyet.
Valamire azért az is jó.
Igaz a kertemben termett paprikám is erősebb. :P
A veblapot végig néztem, ha tovább bővül egész jó lesz.


Mi az amivel nem értesz egyet? Ha lehetne mond el egy kicsit bővebben.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.11.06. 21:55
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Ha tetszik, vedd meg. 300-500 lövés-ig megbízható lesz, már amennyire ez lehetséges mert egy esetleges töltény hiba miatt üzemképtelenné válhat bármelyik félautomata pisztoly.
A paprika meg valóban elég ha meggyújtod és a capsaicin is lebomlik ha kellően magas hőmérséklet éri, jó volt a megfigyelésed. Hogy ezt a gyártók miér nem tudják? Szerintem tudják, de ugye amire igény van és el lehet adni azt gyártani fogják bármilyen használhatatlan legyen is.


Szia. Lehet benne valami, sokan megveszik mert ajánlják is és aztán jön a hatástalan lövés. Persze azért jó volna megnézni hogy akik ezt a paprikát ajánlják hogy milyen töltényt tartanak a pisztolyaikban. Ez olyan mint a vegetárianista ételeketprédikáló guruk esete akik ha nem látják degeszre tömik magukat mindenféle húsokkal.
A pisztolyt akkor szerintem megveszem majd. Töltényt már vettem azok már megvannak.


2009.11.08. 23:31
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Üdv.
A paprikárol írt véleménnyel nem teljesen értek egyet.
Valamire azért az is jó.
Igaz a kertemben termett paprikám is erősebb. :P
A veblapot végig néztem, ha tovább bővül egész jó lesz.


Ha úgy érted megenni jó akkor biztos úgy van, de ha védelemre akkor én sem értem mire gondolhattál. :?:


2009.11.08. 23:36
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Most néztem hogy a regisztrált felhasználók közül csak mi beszélgetünk egymással KÁELEF. Nem találod ezt különösnek?


2009.11.08. 23:42
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Most néztem hogy a regisztrált felhasználók közül csak mi beszélgetünk egymással KÁELEF. Nem találod ezt különösnek?


De igen. Amúgy off topik.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.11.09. 18:00
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Szia. Lehet benne valami, sokan megveszik mert ajánlják is és aztán jön a hatástalan lövés. Persze azért jó volna megnézni hogy akik ezt a paprikát ajánlják hogy milyen töltényt tartanak a pisztolyaikban."

Azt én is megnézném, valószínűleg nem PV-t, bár sokan vesznek ilyen vackot mert nem tudják hogy nem hatásos, a fegyverboltos meg azt adja és ki gondolná hogy egy fegyverboltos nem mond igazat, vagy jobb esetben nem ért hozzá.

"A pisztolyt akkor szerintem megveszem majd. Töltényt már vettem azok már megvannak."

Jó, végül is te tudod mire kell, ennyi pénzért már vehetnél jobbat is, de nem akarok beleszólni ha már eldöntötted.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.11.09. 18:13
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A Pajzs 5000 már megújult kivitelben is elérhető, új szórófej és palack, nagyobb nyomás, emelt hatótávolság garantálja a hatékony önvédelmet. Vettem belőle és elégedett vagyok vele.

Legálisan, közterületen hordható gázspray, magas minőség kedvező áron.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.08. 02:42
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum kolléga, megvan már a pisztoly?

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.08. 02:44
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok
Az erőspaprikára való hivatkozásomat vicnek szántam :P
A CN és a CS ről irhatnátok bővebben, hogy melyik miért jó vagy nem jó.
Revolvereknél a dob hézagrol sokan negatívan írnak én láttam olyan revolvert ahol ez a hézag egészen kicsi.


2009.12.08. 15:45
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Szerencséd hogy nem komolyan gondoltad, már felmerült bennem a gyanú hogy szorakozásból regisztráltál ide. Örülök hogy nem így van.

A könnygázok közül a CN erősebb irritáló hatással rendelkezik mint a CS, ami azt jelenti hogy erősebben csíp, a hatása is tovább tart, de nem jelentős a különbség az időtartamot illetően. A CN jellemzője még hogy azonnal hatni kezd míg a CS, 1-2 másodperc elteltével.
Ezek a fontosabb különbségek ami a felhasználáskor számít. Ha bővebben is érdekel javaslom olvasd el ezt az ismertetőt.
http://www.gazfegyver-ufo.hu/index.php/koennygazok

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.09. 20:40
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A forgópisztolyok dob csőfar hézagja sajnos az egyik komoly hátránya ezen gázfegyvereknek. A gáznyomás ezen a résen megszökik, lefúj a nyomás, ezáltal csökken a hatótávolság és a kilövődő könnygáz mennyisége is.
A 9mm RK gáztöltények hatótávolsága kb 3 méter, de vannak olyan revolverek, például a röhm rg59, ami még 2 méterre sem tudja ellőni a gázt. Elég sok az ilyen problémás gyártmány, az ilyeneket nem érdemes megvenni, mert nem sokkal több pénzért sokkal jobbakat lehet venni.
Amit én ajánlok az a HW37-es és a HW88-as, amiről szintén van leírás a portálban. Jó választás lehet még az Alfa forgópisztolyok, melyek különböző csőhosszúságú változatban vásárolhatóak meg, bár ezeknél már viszonylag nagy a dob csőfar hézag, ezért hatótávolságban nem vetekedhetnek a HW revolverekkel.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.09. 20:55
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönöm a tályékoztatást.
A HW revolverekre írt véleményeddel egyet kell, hogy értsek, azért mert nekem is HW revolverem van.
magasan kiemelkedő a minősége a többi fegyverhez képest.
Úgy látom eléggé jól vagy tályékozódva fegyverek terén.
Vennék egy öntöltőt de tanácstalan vagyok, hogy melyi típusból vegyek. :?:


2009.12.09. 21:18
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Attól függ mire akarod használni, ha önvédelemre akkor csak umarexet, vagy röhm-öt érdemes venni, de azok közül sem mindegy hogy melyiket. Az élettartamuk néhány száz lövés, ezt mindenképpen figyelembe kell venni mielőtt bármit is vennél.
Amit Plum-nak is mondtam, önvédelemre szinte bármelyik jó, de a használatot nem bírják, ezért a kipróbáláson kívül nem tanácsolom a használatukat.

Azt írtad hogy HW forgópisztolyod van, de melyik típus, és milyen töltényeket használsz? Én Wadie Supra CN-t.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.09. 23:16
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A Wadie CN töltények tudtommal, a következő szaküzletekben kaphatóak.

http://www.frommerkft.hu/prodlist.php?id=40&code=fegyver

http://www.daisyfegyverbolt.hu/

http://www.diszfegyver.hu/

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.10. 00:07
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 279 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség