Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.19. 04:00

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 137 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 OFF topic. 
Szerző Üzenet
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: OFF topic.
A hazai közoktatás termeli a funkcionális analfabétákat. Ez tény, egyben válasz a kérdésedre. :(
Elolvassa nem érti, kész.


2016.11.28. 21:53
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
Elképzelhető.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.11.29. 16:47
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: OFF topic.
Akkór ezt írtad te a gázpisztolyosban.

"A titkosszolgálatok előszeretettel épültek be különböző, a hatalom számára veszélyesnek ítélt civil szerveződésekbe, még UFO hívő csoportokba is az 50-es, 60-as években az USA-ban, ez nem vicc, kommunista felforgatóknak gondolták őket.

A fegyveres közösségek sem képeznek kivételt, MO-on sem.
Az ügynökök célja elsősorban információszerzés, de gyakran a csoport szétzüllesztése, tönkretétele, felbomlasztása, jelen esetben egy nagyobb civil fegyverlobbi kialakulásának megakadályozása. A fegyverboltos tevékenységéből kiindulva illenek rá bizonyos klisék, össze kell rakni a kirakós darabkáit, nem olyan nehéz, egyszerű elemző munka."

Na ezt az ufósat nem tudtam mért hitték hogy kommunisták az ufósok az a kommunista hisztéria időszaka vólt nem, vólt valami szenátor nem jut eszembe mi vólt a neve nem ahhoz köthető véletlenűl?
A többi ha igaz akkór csoda hogy nálunk nem bukkant fel még valami ilyesféle görény mint az a másik görény.


2016.12.21. 19:01
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: OFF topic.
A másik hsz re a gázpisztolyosból, tudom mi a gládió Drábik gyakran említette a műsoraiban, azért ezt szerintem csak a bírkák nem tudják de azok meg úgy sem tudnak semmit agymosottak. :(


2016.12.21. 19:10
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
Valamilyen szenátor. :) Volt ott valamilyen FBI igazgató is, az sem volt különb a valamilyen szenátornál. :)
Végül is igen, a kormány mindenhol kommunista összeesküvőket vizionált, minden olyan csoportosulás gyanús volt ami nem egyezett az akkori rendszer ideológiájával.
A leginkább gyanúsnak az UFO kontaktokat tartották, ami nem olyan meglepő, hiszen amit közvetítettek az igen csak hasonlított az akkori, szabadelvű, akkoriban felforgató eszmeiségűnek számító ideológiákra.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.22. 19:11
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: OFF topic.
Na ólvastam a szarzsákoknál, az alkoholista döncike részegen lövöldözött meg még egy nehányan. :)
Fegyver kúltúra mi, mondjuk ez náluk nem meglepő viselkedés elég megnézni a pofájukat, tárgyalás nélkűl 10 év letőltendő.


2017.01.06. 11:44
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
Az alkoholista döncike egy büdös provokátor, aki társaival, tudjuk kikkel épp azon fáradozik hogy szétcsessze a fegyverboltosék félig meddig szakmai fórumát. Azok pedig mint az EU-s bürokraták, a bevándorlás kérdésében, asszisztálnak hozzá.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.01.07. 18:45
Profil
Hozzászólás Re: OFF topic.
Sziasztok! Megzavarnám kicsit az állóvizet már ha van még e tájon valaki, a fenti hsz reagálva, megszűnt a kék fórum már fél éve amit sosem gondoltam volna. :) Nem tudom tudtok róla e valamit?
Meg ehhez mit szóltok, idézet nem az én agymenésem félre ne értsetek, nem is provokációnak szántam egyszerűen gondoltam tőletek is megkérdezem mit gondoltok erről. :) Szerintem van valami zaza a csávónál.

˝Mert az emberek többsége nem harcias, önvédelembuzi... Ezt használják ki a retkek.

Az ilyen aljas férgeket egyébként szét kéne paszírozni ott helyben, de az sem járható út, mert önös bosszúkhoz vezetne...

Gyerekként én is békés voltam, aztán sajnos megtalált pár ilyen mocskos féreg, és rákényszerítettek az erőszakra. Akkor megszületett az a szörnyeteg bennem, amit ha elengedek, képes az ilyeneket lerendezni mindenféle irgalom nélkül.

Mondhatjuk, hogy megkaptam a legborzalmasabb ajándékot ezektől amit csak ember kaphat.
Egyszerűen baj esetén előjönnek az emlékek, amitől olyan harag lesz bennem, ami elpusztít mindent ami azt kiváltotta. Gyanítom nem én vagyok ezzel így egyedül.

Ellenben az az ember aki még nem élt át ilyen traumát, pláne nem gyerekként, és folyamatosan, éveken át, az nem lesz képes ilyen helyzetben cselekedni. Nagyrészük debilizálódik a stressztől, és csak sodródik az az eseményekkel. Ők cserébe ezért sokkal fesztelenebb, boldogabb életet élhetnek. Nincs ott a készenlét, nincs ott a folyamatos belső feszültség, amivel féken tartják a fent említett szörnyeteget.

Mindkét állapotnak van előnye, és hátránya is.˝


2019.05.25. 22:13
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
Üdv.

Igen van itt valaki, például én itt vagyok. :)
Igen hallottam róla, hogy megszűnt, nagyon helyes, elszállt az egész a fenébe, nem kár érte mert egy, vagy több fegyverboltos marketingfelülete volt az egész.
Azóta lett helyette másik, az USA-ban bejelentett szerveren, kb olyan mint az előző, csak anémiásabb, marketingfelület ez is.

Erre az idézetre nem igazán tudok mit mondani, aki írta annak a gondolatai eléggé kóros irányba tendálnak, szociopátiás személyiségzavar, de nem vagyok pszichiáter, ezért ez csak egy vélemény a részemről, mindenesetre nem szeretnék vele egyedül találkozni egy elhagyatott helyen.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2019.05.27. 19:24
Profil
Hozzászólás Re: OFF topic.
Olyan nagyon nem örülök mint te, sok hsz veszett oda köztük sok pótolhatatlan. Gondoltam ti tudtok valamit a magszűnés okáról.
A nikk név aki azt a hsz t megtette igazolt sportlövő. :shock:


2019.05.29. 18:24
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
A nikknevek nem írnak fórumokba, emberek írnak fórumokba.


2019.05.31. 20:50
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: OFF topic.
Kezdeményeznék egy közvélemény kutatást a fórumozók között, vírus terén. :)
Emberi kíváncsiság, volt e köztetek olyan aki elkapta ezt a vírust és tudtok e a környezetetekben olyanokról akik elkapták, ha hülyeségnek tartjátok a kérdésemet mondjátok meg őszintén.

Én nem kaptam meg és nem tudok olyanról aki megkapta volna.


2020.04.04. 06:44
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: OFF topic.
Lemmy Caution írta:
A nikknevek nem írnak fórumokba, emberek írnak fórumokba.



Neked miért , Lemmy Caution , a nick neved? Jelent ez valamit vagy csak úgy?


2020.04.04. 06:54
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
outer senshi írta:
Kezdeményeznék egy közvélemény kutatást a fórumozók között, vírus terén. :)
Emberi kíváncsiság, volt e köztetek olyan aki elkapta ezt a vírust és tudtok e a környezetetekben olyanokról akik elkapták, ha hülyeségnek tartjátok a kérdésemet mondjátok meg őszintén.

Én nem kaptam meg és nem tudok olyanról aki megkapta volna.



Szia.

Semmiképpem nem hülyeség, de elég kényes ez a téma, úgy hogy vigyázz mit írsz le, mert feljelenthet valaki hamis hír terjesztéséért, (hamis hír az, amit a jelenleg regnáló hatalom annak tart) .

Egyébként a fene sem tudja azt, hogy elkapta e vagy nem, influenza járvány van jelenleg, virágozni kezdtek a barack, meg ki tudja milyen fák, kezdődik az allergia szezon, kb a fél országnak fáj a torka, köhög, folyik az orra, nincs ebben semmi különös.
A különös az, hogy mit csinálnak belőle, ha ez így lesz a továbbiakban is, akkor teljesen szétverik a gazdaságot, amúgy is recesszió van, ezt gazdasági, politikai elemzők már előre jelezték, vannak akik porszűrő maszban, gumikesztyűben mászkálnak az utcán, nem tudja az ember, hogy sajnálja őket, vagy kinevesse.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.04.08. 00:44
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
outer senshi írta:


Neked miért , Lemmy Caution , a nick neved? Jelent ez valamit vagy csak úgy?



Gondolom nem csak találomra választ valaki nikknevet. :) Neked például miért az, ami?

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.04.08. 00:50
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: OFF topic.
Ezt tegnap beírtam erre ki törölted vagy Agent Smith haverod.
Eddig nem akartam szólni azért már rohadtúl felháborít, nem
egyedűl engem amit ez az új fórumozó meg enged magának meg úgy nézem meg engedsz
neki, követelem most már a kitiltását beszéltünk erről viperával pacóval és
több inaktív taggal Agent Smith nek nincs bele szólása de azt nem az van azért
hogy azt teszel amit el képzelsz ez nem egyedűl a te fórumod jól tudom? Írtam
magánban de válasz nem jött ezért írom ki nyílvánosan amit nem én egydűl érzek
így hogy kezd elegünk lenni a ki alaúlt állapotból, másnak is van
adminisztrátori joga de nemaktív tag, neki se tetszik ami mostanában
van!!!!
MEG FOGSZ TE MÉG LEPŐDNI! NEM FOGSZ ENGEM MÉG EGYSZER LEÓLTANI MEG ILYEN MASNISOK KI OKTATNI!


2020.04.10. 19:50
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: OFF topic.
Teljesen igazad van Plum csatlakozom. Idág nem mertem megírni a véleményem de most van segítségünk hozzuk helyre közösen ezt a fórumot mert többet érdemel. :!:


2020.04.10. 20:06
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: OFF topic.
Írjátok meg ti is László kérjük tegyen rendet végre ahogy megbeszéltük. Köszönjük segítségét. :!:


2020.04.10. 20:09
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: OFF topic.
Most engem akartok kirúgatni, vagy mi van? Hol van ilyenkor a modi? :|


2020.04.11. 18:00
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2012.03.17. 01:16
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: OFF topic.
Köszönöm a támogatásotokat elkezdtem tisztogatni. Új még nekem ez a szerep át kell még lássam az adminfelületet mert nagyon összetett rendszer, kitiltások mentek eddig, Caution KLF már nem rúg labdába masnis sinsi is elbúcsúzott. :)


2020.04.11. 20:15
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
Az lehet, hogy labdába nem rúgok, de a büdös valagadba bele fogok rúgni, te mocsadék.
Hogy szájba leszer verve az viszont biztos.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.04.13. 04:01
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: OFF topic.
Üdvözetem. Most vettem észre milyen balhé volt, amihez nekem nem volt semmi közöm engem nem kerestek meg privátban amit a kitiltott fórumozó írt az egyszerűen nem igaz. Az ünnepek alatt nem interneteztem nem tudtam róla mi van itt. Az outer sensi nevű fórumozót azért írtam különben masnisnak mert nem tudtam megjegyezni a nevét mikor a hsz t írtam, én meg nem vagyok otthon az ilyen anime téren ezt kérem nézzétek el nekem, nem volt szándékomban megsérteni őt vagy akár kit.


2020.04.14. 18:59
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: OFF topic.
Ha így lenne te is ki lettél volna tiltva, megnéztem a belső levelezést.
Nem volt sértő amit mondtál, mert nem úgy mondtad, és szerintem ezzel zárjuk is le.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.04.16. 23:44
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: OFF topic.
Paco írta:
Üdvözetem. Most vettem észre milyen balhé volt, amihez nekem nem volt semmi közöm engem nem kerestek meg privátban amit a kitiltott fórumozó írt az egyszerűen nem igaz. Az ünnepek alatt nem interneteztem nem tudtam róla mi van itt. Az outer sensi nevű fórumozót azért írtam különben masnisnak mert nem tudtam megjegyezni a nevét mikor a hsz t írtam, én meg nem vagyok otthon az ilyen anime téren ezt kérem nézzétek el nekem, nem volt szándékomban megsérteni őt vagy akár kit.


Nem veled volt bajom, Paco.


2020.04.17. 18:52
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 137 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség