Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 11:48

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 91 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 UFO-k és paranormális jelenségek 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Na kíváncsi leszek mit szóltok hozzá.


2014.04.11. 20:13
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
A jelenség vallásos érzelmű átirata. Ufológia, kriptozoológia, paleoasztronautika, démonológia, szellemkutatás, angyalológia (ilyen is van), satöbbi. Az ezeket kutatók, szinte mindegyike beleesik abba csapdába, hogy az objektivítást elveszítve, a saját világnézete szerint próbál magyarázatot találni a jelenség mibenlétére. Mindegyik ugyanazt kutatja, de más névvel, tulajdonságokkal illeti. Hihetetlen hogy az embereket, még ezeket a tapasztalt kutatókat is milyen könnyen meg lehet téveszteni, hogyan esnek a saját hitviláguk, és félelmeik csapdájába.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.12. 18:54
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
De arra mint mondasz amikor bibliai szövegekre abba marad az eltérítés? Akkor mégis hogy lehetséges ez? Akkor az a valami jelenségnek mondod fél attól ami a bibliában le van írva vagy a keresztények istenétől mert úgy néz ki.
Nem vitázni akarok elismerem hogy nagyon otthon vagy az ufók táján de még is. Azt én értem van ez a jelenség de akkor ez a jelenség ha akarja démonoknak adja ki magát aztán úgy csinál mint ha félne? Ennek van valami értelme? Mert én nem értem.


2014.04.15. 00:11
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Nem kell hogy féljen, elég ha az ember aki éppen átéli hisz benne. Elég keveset tudunk erről az egészről, de azt gondolom ki lehet jelenteni, az úgynevezett eltérítés pszichés folyamat, a valóságban, fizikálisan nem történik meg, erre bizonyítékok vannak. Egy élőlény nem tud átmenni a falakon, vagy zárt ajtókon anélkül hogy abban kárt tegyen. Egy embert sem lehet "kilebegtetni" az ágyából a falakon, tetőn keresztül, ez nonszensz. Ezekben az esetekben rendkívül valóságosnak tűnő illúziókról van szó, ezeket valamiféle hipnotikus transzban éli át a szerencsétlen áldozat. Az óz tényező is ennek a hatása, amikor úgy érzik megváltozik a környezet, a hangok eltompulnak, az emberek mozgásképtelenné válnak, erős félelemérzetük lesz. Ez nagyon sok UFO, és szörny észlelés velejárója. Vannak emberek akik nem hipnozitálhatóak, vagy képesek akaratlagosan megszűntetni a hipnózist. A probléma hogy a jelenség bizonyos esetekben rendkívül erősnek mutatkozik, a hatás olyan erős lehet hogy akár károsodást is okozhat, elektromágnesesség, ionizáló sugárzások.
Régóta beszélnek ám erről ufós körökben, nem ez a kutató az első aki ehhez hasonló összefüggésben vizsgálja az eseteket. Sokan eljutottak már ide a hatvanas években, Jacques Wallee például, és sokan még, csak sajnos nem kaptak akkora nyilvánosságot, mint a tetszetősebb elméleteket hangoztató ufókutatók.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.16. 18:48
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Az ókorban ugyan olyan szörny féléket láttak mint a XX. században, lehet mégsem kitalált történetek. Azért szép vólna ha ilyen csupakabra félék már akkor ide jártak vólna vért szívogatni.


2014.04.20. 18:50
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Nagyon tetszik neked ez a chupacabra. :) Hát igen, ez az egész, egyidős lehet az emberiséggel, talán előtte is itt volt, ki tudja.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.21. 02:06
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Caution írta:
A jelenség vallásos érzelmű átirata. Ufológia, kriptozoológia, paleoasztronautika, démonológia, szellemkutatás, angyalológia (ilyen is van), satöbbi. Az ezeket kutatók, szinte mindegyike beleesik abba csapdába, hogy az objektivítást elveszítve, a saját világnézete szerint próbál magyarázatot találni a jelenség mibenlétére. Mindegyik ugyanazt kutatja, de más névvel, tulajdonságokkal illeti. Hihetetlen hogy az embereket, még ezeket a tapasztalt kutatókat is milyen könnyen meg lehet téveszteni, hogyan esnek a saját hitviláguk, és félelmeik csapdájába.


Akkor szerinted nem lehetnek démonok sem. Miért nem, itt aztán minden erre utal.


2014.04.22. 19:31
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Nem kell hogy féljen, elég ha az ember aki éppen átéli hisz benne. Elég keveset tudunk erről az egészről, de azt gondolom ki lehet jelenteni, az úgynevezett eltérítés pszichés folyamat, a valóságban, fizikálisan nem történik meg, erre bizonyítékok vannak."



Akkor mivel magyarázod a sérüléseket, szúrás nyomok szexuális bántalmazások, ezekről orvosi leletek készültek. Semilyen pszichés dolog nem szúrkál meg erőszakol meg senkit.


2014.04.22. 19:37
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Szerintem nézz utána bővebben. Például, stigmák, hipnózisban folytatott kísérletek, a módusult tudatállapot emberre gyakorolt hatásai.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.23. 16:06
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
Akkor szerinted nem lehetnek démonok sem. Miért nem, itt aztán minden erre utal.


Hát ha meg tudod mondani mi az hogy "démon", de nehogy azt mond hogy bukott angyalok. :) Ezek tulajdonképpen olyan szavak amiknek a tartalmát nem ismerjük, démonok, földönkívüliek, lényegtelen minek nevezzük, ugyanarról beszélünk, ha vallásos vagy egészen másnak érzékeled mint ha teszem azt ateista. Hidd el bonyolultabb ez annál mint ahogy sokan gondolják. Én úgy nevezem hogy a "jelenség", ami képes bármilyen formában megjelenni, éppen olyanban amilyenre szüksége van. A nagy manipulátor, és mi emberek vagyunk az áldozatai.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.23. 16:21
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
A. próba

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.25. 20:23
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Ez egy megnevezhetetlen valami, jól értem, minden parajelenséget ez csinálja?
Akkor kb egyszerre kell jelen lennie az egész földön, mindenről tudni mindent látni,ehhez azért minimum egy istenre lehet gondolni.


2014.05.05. 17:01
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
"Nem kell hogy féljen, elég ha az ember aki éppen átéli hisz benne. Elég keveset tudunk erről az egészről, de azt gondolom ki lehet jelenteni, az úgynevezett eltérítés pszichés folyamat, a valóságban, fizikálisan nem történik meg, erre bizonyítékok vannak."



Akkor mivel magyarázod a sérüléseket, szúrás nyomok szexuális bántalmazások, ezekről orvosi leletek készültek. Semilyen pszichés dolog nem szúrkál meg erőszakol meg senkit.


Nem tudom alfa kolléga utána e nézett e én igen tényleg lehet pszichésen sérüléseket elérni megdöbbentő de lehet. Ilyen lehet még az is hogy a nők beképzelik maguknak a terhességet egy az egybe produkálják a tüneteket meg hipnotizálás közben bőr kivörösödés ilyenek a stigmák a borzasztóan hívő embereknél úgy hogy tényleg vannak ilyenek.


2014.05.05. 19:19
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Jelentem utána néztem több felé is. Ez akkor volna úgy ha az emberek maguknak csinálnák, tudatilag a sérülést, a stigmák így keletkeznek valahogy tudat alatt amit nem egészen értek de tény. Ez a valami egy külső erő ebben maradtunk. Ezt Caution elmagyarázta mit ért ez alatt. Akkor mi köze ennek az erőnek a tudathoz, hogy mondjam idegrendszerhez, vagy ez az erő egy olyan erős tudat ami pszichésen bántalmazhat? Arra gondoltam pl telepatikus úton meg lehet erőszakolni valakit hogy nyoma marad a közösülésnek? Az ufós eltérítések többsége pl szexuális bántalmazásokkal van tele. Erre próbáltam kilyukadni, konkrétan volt e ilyen? Azt is kizártuk hogy a földön kívüliek át tudnak menni egy falon. Akkor mivel magyarázható a házon belül még is megjelenő lény, mikor megfogja az embert kirántja az ágyából? Ilyenkor vannak zúzódások is, sok ilyen történetet hallottam.


2014.05.06. 20:11
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
Ez egy megnevezhetetlen valami, jól értem, minden parajelenséget ez csinálja?
Akkor kb egyszerre kell jelen lennie az egész földön, mindenről tudni mindent látni,ehhez azért minimum egy istenre lehet gondolni.


Ha felmész egy magas épület tetejére, onnan olyan dolgokat is meglátsz amit az utcán lévő emberek nem. De ettől még nem vagy isten, csak egy ember aki egy jó pozícióban helyezkedett el a többiekhez képest. Egyáltalán mi az hogy isten? Olyan fogalmakon vitatkozunk amiknek nem is ismerjük a mögöttes tartalmát.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.05.07. 23:49
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
Jelentem utána néztem több felé is. Ez akkor volna úgy ha az emberek maguknak csinálnák, tudatilag a sérülést, a stigmák így keletkeznek valahogy tudat alatt amit nem egészen értek de tény. Ez a valami egy külső erő ebben maradtunk. Ezt Caution elmagyarázta mit ért ez alatt. Akkor mi köze ennek az erőnek a tudathoz, hogy mondjam idegrendszerhez, vagy ez az erő egy olyan erős tudat ami pszichésen bántalmazhat? Arra gondoltam pl telepatikus úton meg lehet erőszakolni valakit hogy nyoma marad a közösülésnek? Az ufós eltérítések többsége pl szexuális bántalmazásokkal van tele. Erre próbáltam kilyukadni, konkrétan volt e ilyen? Azt is kizártuk hogy a földön kívüliek át tudnak menni egy falon. Akkor mivel magyarázható a házon belül még is megjelenő lény, mikor megfogja az embert kirántja az ágyából? Ilyenkor vannak zúzódások is, sok ilyen történetet hallottam.


Hallottál már erről, succubus, incubus, női, férfi démonokról van szó. A leírások többsége a középkorból való, megfelelője a modern kori ufológiában az amit írtál, az eltérítések közben átélt szexuális bántalmazásokról.
Azelőtt démonoknak nevezték ezeket, ma földönkívülieknek. Egyértelmű hogy ugyanarról van szó. Érdekes ugye? Nem volt akkor fizikálisan jelen, sem démon, sem földönkívüli, ahogy most sincsenek. Volt olyan eset, igen, amikor az "eltérített" olyan dolgokat látott, és élt át amit a mellette állók észre sem vettek, ez az egész folyamat valahogyan pszichikai úton megy végbe, de akire hatással van az teljesen reálisnak, valóságosnak érzékeli, nem úgy mint egy álmot, vagy hallucinációt.

"Akkor mivel magyarázható a házon belül még is megjelenő lény, mikor megfogja az embert kirántja az ágyából? Ilyenkor vannak zúzódások"

Nem tudok ilyenről, hogy valakit "kirántottak" volna az ágyból, olyanról tudok, ahol úgy érezték, mintegy kilebegtetik őket az ágyból, szobából, egy számukra ismeretlen helyszínre, amit gyakran egy repülő csészealj belsejének gondolnak.
Hol olvastál ágyból kirángatásról?

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.05.08. 00:10
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Nem olvastam a tv ben volt egy műsorban, egy férfi mesélte hogy elkapta egy nagy fekete lény a lábát úgy húzta ki az ágyból.
Ez most volt nem régen, elég hihetően adta elő. Felkapott valamit amit hozzá vágott a lényhez az meg eltűnt. Szúros szagot érzett még napok után is érződött a házban az a szag. Állítólag olyan volt mint a záptojás szaga.


2014.05.16. 23:44
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Szerinted egy élő :!: lényhez ha hozzá vágsz mittudomén egy bútort az szétfoszlik a levegőben? Kötve hiszem hogy egy ilyen ki tudna rángatni az ágyból, erősebben megfogna azt szétfoszlana a keze. :P


2014.05.25. 16:07
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Sok ilyen eset ismert, nem ágyból kirángatós, de olyan igen hogy különböző behatásokra a "lény", vagy a csészealj szó szerint porrá esett szét.
Elemeztek ki ilyen port, szilícium, ritkábban magnézium volt bennük megtalálható, igen nagy mennyiségben, ettől függetlenül egy ilyen entitás képes fizikai sérülést okozni, ezt nem egyszer bebizonyították, például gépkocsi ablaküvegébe karmolások alkalmával, (kedvenc foglalatosságuk hogy gépkocsikat üldöznek kihalt helyeken, akárcsak az UFO-k) ez , és sok egyéb kozös tulajdonságuk is van, hirtelen fel, majd eltűnnek, mint valami szellemek, a látszólag értelmetlen viselkedés is a jellemzőjük.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.05.25. 17:50
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Ez is intelligenciára vall, az embert akarják elrabolni a járműből. A porrá esésnél lehet az hogy így álcázzák magukat valamilyen erőtérrel vagy ehhez hasonló eszközzel.


2014.05.26. 12:54
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Ilyet nem tesz egy intelligens lény, ez inkább állatokra jellemző magatartás, és ezzel megint visszakanyarodtunk oda ahol elkezdtük, primitív állatok és, vagy komplett elmebetegek nem tudnak űrhajót vezetni, tehát bármik is ezek, kizártnak tartom a földönkívüli űrhajós elméletet.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.05.27. 20:04
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Erről van szó. :!: Mikór olyanokat olvastam hogy el rabolnak embereket azt hatalmas tűkkel szúrkálják megerőszakolják mittudom én na mondom álljon már meg a menet, komolyan veszik vagy az előző este nézett horror film hatásai alatt állnak akik ezeket leírják. Tudod én el hiszek dolgokat pl csupakabra. Mert mért ne van rá elég bizonyíték döglött állatok ki szívott vérrel állat csonkítások, azért azt senki ne magyarázza már be nekem hogy a csupakabrák űrhajóval jönnek. Na ez már vicc, azért akinek egy csöpp esze van az ezt nem veheti komolyan már azért. Meg vannak azok a nagy fejű lények, na azok ahogy kinéznek a nyakuk el se bírná a fejüket, meg amit mondtál arról hogy hol a szkafanderük, otthol hagyták a földön nem kell nekik? :P Sztem egyet szippantanának az itteni levegőből azt többet se, a nyomás különbség is be játszik szóval úgy baromság ahogy van. Valami tényleg van ezt se lehet letagadni, de ez a főldönkívüli magyarázat nekem se áll össze sehogyan se.


2014.05.30. 14:02
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Egy esetben tudnának védőöltözék nélkül élni a földi atmoszférában. Ha a bolygó ahonnan idejönnek szinte olyan mint a Föld.
Ennek a lehetősége gyakorlatilag kizárható. Gravitáció, légnyomás, a légkört alkotó gázok, baktériumok, vírusok, a csillagból érkező sugárzások, és azok mértéke. Az esetek 95%-ban az idegenek egyáltalán nem viselnek védőruhát, sokszor egyáltalán nincs ruhájuk, akkor kérdezem, miféle idegenek ezek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.05.30. 18:12
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"akkor kérdezem, miféle idegenek ezek"

Jó fogadjuk el nem idegenek, meggyőztél. Mi ez az egész? Értelmetlen viselkedés mint írtad, ok ezt elfogadom. Fedetlen arcal, szkafander nuku ez is ok elfogadom. Mi marad még mint elfogadható megoldás?


2014.06.09. 17:12
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 91 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 245 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség