Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 11:17

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ez most egy kicsit elbizonytalanított, ugyanis a vektort még nem vettem meg de több helyen is voltam ez ügyben. Akkor az már gyérebb lett?
Tetszik amúgy formára, az meg főleg hogy sokat lehet vele lőni egyszerre mert nem biztos hogy egy lövés egy ember. :D Ha osztani kell akkor legyen benne minél több lőszer.[/quote]

Ezt szerintem majd KÁELEF fogja megválaszolni, azért annyit bátorkodom megjegyezni hogy umáék precíz gázpisztolyokat csinálnak csak kicsit gyenge a felépítésük. A röhmökhez szerintem nem is nyúltak szerkezetileg.


2010.08.18. 02:40
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Plum, ezért nem kell nekem sem, nem is értem hogy mi haszna van egy revolvernek azon kívül hogy lehet vele kojakosat játszani. Úgy vélem itt is csak egy valaki preferálja de ő sem erőlteti, vajon miért? A fegyverboltokban már mondanom sem kell hogy szintén az autómaták mennek, a revolvereket valahogy senki nem tartja sokra.


Vannak akik szeretik a revolvereket, ők tudják miért de nekem semmi pénzért nem kellene. Az hogy megbízható még nem elég indok főleg hogy ez nem mindegyiknél igaz.


2010.08.18. 02:44
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Köszi az infókat, a többszöri olvasás tényleg nem viccnek szántam.
Ha jól értem akkor vadie töltényt vegyek :?:
A lejárt töltényeimet pedig elrakhatom emlékbe.


Szia.

Vegyél wadie, így íródik, töltényt, abból is CN gázt, vagy ha nincs akkor CS gázt.
Ezek erősebbek mint az umarex gagyi módon lezárt vackai, a gyutacs is könnyebben beütődik biztosabban működik ezért.


2010.08.18. 02:50
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Igaz, hogy nekem revolverem van, de azt mondjátok, hogy jobb az automata :?:
Tudnátok valami jót ajanlani :?:[/quote]

A röhm vector mint amit vipera akar venni az biztosan nem rossz de ezt neked kellene eldöntened hogy miért és milyen az elképzelésed. Ha nem tetszik amid van vagy nem vagy vele megelégedve akkor másik revolvert főleg ne vegyél mert azok még inkább nem fognak tetszeni.


2010.08.18. 02:57
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ezt szerintem majd KÁELEF fogja megválaszolni, azért annyit bátorkodom megjegyezni hogy umáék precíz gázpisztolyokat csinálnak csak kicsit gyenge a felépítésük. A röhmökhez szerintem nem is nyúltak szerkezetileg.[/quote]

Szia. Megnéztem a röhm weblapját mintha valahol rajta lett volna hogy umarex, a fenébe ez nem valami bizalomgerjesztő ezekután. Ezzel az erővel vehetek rendes umarex cuccot amiről tudható hogy műszakilag milyen.
Ha káelef tudja akkor reagálhatna valamit mert a héten szeretném megvenni a stukkert. Ha nem okés akkor valamilyen umarex lesz véve mert kell most már valamit vennem.


2010.08.18. 07:07
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ja azt elfelejtettem mondani hogy nem durrogni kéne hanem tisztán önvédelemre, lakásban esetleg néha vinném magammal a szabadba.


2010.08.18. 07:12
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Erről valami vélemény? Erről a weblapról van belinkeltem.

http://www.gazfegyver-ufo.hu/index.php/ ... nt-1911-a1


2010.08.18. 07:17
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.05. 00:11
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Ezt szerintem majd KÁELEF fogja megválaszolni, azért annyit bátorkodom megjegyezni hogy umáék precíz gázpisztolyokat csinálnak csak kicsit gyenge a felépítésük. A röhmökhez szerintem nem is nyúltak szerkezetileg.


Szia. Megnéztem a röhm weblapját mintha valahol rajta lett volna hogy umarex, a fenébe ez nem valami bizalomgerjesztő ezekután. Ezzel az erővel vehetek rendes umarex cuccot amiről tudható hogy műszakilag milyen.
Ha káelef tudja akkor reagálhatna valamit mert a héten szeretném megvenni a stukkert. Ha nem okés akkor valamilyen umarex lesz véve mert kell most már valamit vennem.[/quote]

Vipera úr.

Ezen a héten KÁELEF úr nem lesz itt a fórumban, sajnos ezért válaszolni sem tud senkinek. Ha úgy gondolja várjon még a vásárlással.


2010.08.18. 08:09
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Agent Smith úr köszönöm hogy szólt!
Akkor várok még amíg visszajön mert kimondottan az Ő véleménye érdekelne, a többiek ne sértődjenek meg de káelef úgy vélem sokkal tapasztaltabb ez ügyben és én becsületes korrekt egyenes embernek ismertem meg más fórumokban is, ezért szeretném hallani mit ajánl.
Neki van revolvere ha jól emlékszem több is lehet hogy azt ajánlja de én kimondottan autómatát szeretnék.


2010.08.18. 11:00
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Különben azért volna sürgős mert pár hete volt hogy feszegették az ajtónkat, nyoma maradt, nem olyan régen bemásztak a kerítésen az ablakot piszkálták. Már vettem gázsprayt de annak durranás hiányában nincsen olyan elrettentő hatása.


2010.08.18. 11:07
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Akkor várok KÁELEF-re :P


2010.08.19. 22:07
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok.
MInt már írtam van már revolverem, de mindenképpen szeretnék vásárolni egy öntöltőt.
Valószinüleg egy GPDA9 est veszek, de még nemtudtam eldönteni.

Több helyen is olvastam a CN és a CS gáz hatásárol, én úgy tapasztaltam, hogy a CN hatásosabb :mrgreen:


2010.08.21. 22:25
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
HW 37[/quote]

A fegyvert most már tudom milyen, de a töltényt még mindig nem.
Ha umarex akkor valószínűleg nem elég erős a kakasrugó hogy beüsse a kemény csappantyút. A HW-knál ez szinte már gyári hibának mondható, én például csak Wadie gáztöltényeket használok, azoknál nem fordul elő hogy nem működik, a csappantyú sokkal érzékenyebb. A peremük is vastagabb, közelebb kerül a töltény az ütőszeghez.[/quote]

Wadie töltényeim vannak.


2010.08.21. 22:29
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Különben azért volna sürgős mert pár hete volt hogy feszegették az ajtónkat, nyoma maradt, nem olyan régen bemásztak a kerítésen az ablakot piszkálták. Már vettem gázsprayt de annak durranás hiányában nincsen olyan elrettentő hatása.


Szia.

Ez elég durva, az láttad hogy kik voltak?


2010.08.22. 17:30
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Akkor várok KÁELEF-re :P


Miért?


2010.08.22. 17:31
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Sziasztok.
MInt már írtam van már revolverem, de mindenképpen szeretnék vásárolni egy öntöltőt.
Valószinüleg egy GPDA9 est veszek, de még nemtudtam eldönteni.

Több helyen is olvastam a CN és a CS gáz hatásárol, én úgy tapasztaltam, hogy a CN hatásosabb :mrgreen:


Ez már egy sokszor kitárgyalt dolog, szerintem is erősebb a CN, de nem értem mi ebben olyan vicces. Vagy egyszerűen ikonmániában szenvedsz hogy tele rakod velük a hozzászólásaidat?


2010.08.22. 17:35
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
HW 37


Wadie töltényeim vannak.[/quote]

Azoknak viszont tényleg elég könnyen beütődik a gyutacsuk, valószínűleg a stukkerral lesz a probléma. Lehet hogy el sem éri rendesen az ütőszeg a gyutacsot.


2010.08.22. 17:39
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia.

Ez elég durva, az láttad hogy kik voltak?[/quote="Plum"]

Semmit nem vettünk észre belőle, mindössze azt amikor zajt csaptak. Gondoltuk hogy esetleg állat lehetett de az ajtót biztos feszegették mert nyoma maradt. Kivilágítottam elemlámpával de addigra már sehol semmi nem volt már, rafinált gazemberek lehettek, biztosan elszaladtak.


2010.08.22. 20:20
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Plum, ezért nem kell nekem sem, nem is értem hogy mi haszna van egy revolvernek azon kívül hogy lehet vele kojakosat játszani. Úgy vélem itt is csak egy valaki preferálja de ő sem erőlteti, vajon miért? A fegyverboltokban már mondanom sem kell hogy szintén az autómaták mennek, a revolvereket valahogy senki nem tartja sokra.


Hogy miért nem erőltetem, gondolom rám gondoltál? Egyszerű, ha megnézed az összehasonlítást akkor rögtön látni fogod hogy milyen előnyei és hátrányai
vannak a revolvereknek.

http://www.gazfegyver-ufo.hu/index.php/ ... v-osszehas

A legnagyobb gond a rettentően alacsony tárkapacítás miatt adódhat, ha többen támadnak rád. Az öt lövés, ennyi egy hordható méretű revolver tárkapacítása, esetleg egy emberre vagy kutyára lesz garantáltan elég, esetleg többre is de nem biztos.
Ha rábeszélek valakit és ezért összeverik, kirabolják akkor én lennék a hibás mert erőltettem holott nem ilyet vett volna.
Ha megkérdeznek valamiről akkor elmondom a véleményemet a tapasztalataimmal segítek, elmondom hogy én hogy csinálnám ezt vagy azt, de ráerőltetni semmit nem fogok senkire.
Egyébként mint ahogy a szavazás is mutatja az emberek hatalmas többséggel a félautomata pisztolyokat részesítik előnyben, annak ellenére hogy más fórumokban folyamatos propaganda folyik a revolverek népszerűsítése mellett.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.08.23. 13:22
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Agent Smith úr köszönöm hogy szólt!
Akkor várok még amíg visszajön mert kimondottan az ő véleménye érdekelne, a többiek ne sértődjenek meg de káelef úgy vélem sokkal tapasztaltabb ez ügyben és én becsületes korrekt egyenes embernek ismertem meg más fórumokban is, ezért szeretném hallani mit ajánl.
Neki van revolvere ha jól emlékszem több is lehet hogy azt ajánlja de én kimondottan autómatát szeretnék.


Üdv.
Most már itt vagyok. Én a röhm vektort ajánlom, kisebb és könnyebb is a colt-nál és több töltény fér bele, lényegesen több.
Mondtad hogy keveset akarod hordani, szerintem ez majd nem így lesz, ha majd megvetted lehet hogy rendszeresen hordani fogod akkor ezt könnyebben megteheted mint a colt-nál, mert az kicsit hosszabb, ezért kabátzseben kívül legfeljebb a kezedben vihetnéd ami közterületen inkább kerülendő. :)
Persze a colt sem rossz vétel de a vektor nagyobb tűzerőt biztosít és kényelmesebben hordható.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.08.23. 13:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Wadie töltényeim vannak.[/quote]

Mint ahogy Plum mondta, valószínűleg a fegyverrel lehet a baj, ha a Wadie-t nem süti el rendesen akkor semmit sem.
A HW37-HW88-as revolverek betegsége ez egyébként, több oka is lehet, a leg valószínűbb a gyenge a kakasrugó de lehet dobforgatási hiba is, vagy rövid az ütőszeg, de lehet hogy a dob van a kelleténél előrébb vagy ezek közül több hiba is egyszerre.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.08.23. 13:45
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Sziasztok.
MInt már írtam van már revolverem, de mindenképpen szeretnék vásárolni egy öntöltőt.
Valószinüleg egy GPDA9 est veszek, de még nemtudtam eldönteni.

Több helyen is olvastam a CN és a CS gáz hatásárol, én úgy tapasztaltam, hogy a CN hatásosabb :mrgreen:


Üdv.

Nem rossz választás, az umarex talán legjobb félautomata pisztolya.

Aki kipróbálta az tudja hogy a CN milyen erős, még a 6mm-es is erősebb mint a 80mg-os CS-k. A CS sem volna olyan amilyen ha nagyobb töltet lenne a töltényekben de sajnos nincs, a 80mg pedig kevés. Többet kell belőle kilőni, egy revolver esetében az egész tárral.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.08.23. 13:57
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.
Most már itt vagyok. Én a röhm vektort ajánlom, kisebb és könnyebb is a colt-nál és több töltény fér bele, lényegesen több.
Mondtad hogy keveset akarod hordani, szerintem ez majd nem így lesz, ha majd megvetted lehet hogy rendszeresen hordani fogod akkor ezt könnyebben megteheted mint a colt-nál, mert az kicsit hosszabb, ezért kabátzseben kívül legfeljebb a kezedben vihetnéd ami közterületen inkább kerülendő. :)
Persze a colt sem rossz vétel de a vektor nagyobb tűzerőt biztosít és kényelmesebben hordható.[/quote]

Szia. Végre visszajöttél, vártam hogy ne vegyek olyat amit később megbánnék.
Akkor azt mondod jobb a röhm függetlenül hogy az umarex gyártja azokat?
A vector amúgy jobban tetszik azt akartam eredetileg. :!: A sok töltény a tárban is szimpatikusabbá teszi, formára amúgy jobban bejön.


2010.08.23. 15:23
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azok még a meglévő raktárkészletekből vannak, majd úgy egy év elteltével lehet valószínűsíteni hogy azok már umarex gyármányok lesznek, egyenlőre még nyugodt lehetsz.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.08.23. 18:49
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 222 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség