Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.29. 00:11

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 91 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 UFO-k és paranormális jelenségek 
Szerző Üzenet
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Plum írta:
Ezek az idegenek év ezredek óta azért járkálnak ide a facom tudja honnét fény évekről hogy embereket ijesztgessenek meg marhákat belezzenek ki. :P
Olvastam ám én is ufós újságokat azért, érdekes téma csak sehogyan se áll össze azzá amivé az ufósok szeretnék.


Az nem lehet hogy kísérleteznek az állatokon?


2014.03.12. 18:40
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Az emberekek meg lehet hogy megijednek ha találkoznak velük, még ha nem olyan ijesztőek aki már látott róluk képet az előfordulhat hogy nem félne olyan nagyon mint aki nem.


2014.03.12. 18:45
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Nem tudok róla hogy készültek volna ilyen fényképek. A leírások alapján készült rajzok alapján tudjuk, hogy milyen lényekkel találkoztak az emberek, de ebből állapították meg azt is, hogy több száz féle "idegen lény" faj létezik, ugyanis a tanúk ilyen sok, egymástól eltérő jellegzetességű lényről adtak leírást.
Ez, ha hihetünk a tanúknak, márpedig miért ne hinnénk, több száz lakott bolygóról érkező értelmes technológiai civilizációt jelentene, ráadásul ezek a civilizációk mindegyike azon fáradozik, hogy rendszeresen meglátogassa a földet.
De mi lehet a cél. Ez az amit senki nem tud, egyszerűen nincs rá épeszű magyarázat. Olyan mintha a jelenség pusztán manipulálni akarná az embereket, valamilyen irányba. Talán a gondolkodásmódunkat, vagy isten, és egyéb hiteket létrehozni, valamilyen mögöttes cél érdekében. Lehet hogy erről szól az egész. De az is lehet hogy valami egészen másról, csak túl kevés információval rendelkezünk ahhoz, hogy megértsük. Ha rájövünk a miértre, talán azt is megtudjuk mivel állunk szemben.
Ideje volna.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.03.13. 19:48
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Amikor még nem voltak léghajók egyébként akkor láttak ilyeneket, na szvsz azok is űrhajók lehettek az egy dolog hogy leghajónak nézték."

A korabeli beszámolókban egyértelműen valamiféle léghajókat említenek. A beszámolókból készült rajzokon is felismerhetőek a léghajók jellegzetességei, merevítőhuzalok, kormány és egyéb irányítószerkezetek propellerek.
Ennek ellenére nem lehettek léghajók. Azon egyszerű oknál fogva, hogy akkor még tervek állapotában sem léteztek kormányozható hidrogénnel töltött léghajók.
A fantomléghajók jellegzetessége volt még, a renkívüli sebesség és hogy ugyanúgy képesek voltak megjelenni és eltűnni mit a modern ufológiából ismert repülő csészeáljak.

[img]
Csatolmány:
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni.jpg
[/img][img]
Csatolmány:
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni-1.jpg
[/img][img]
Csatolmány:
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni-april-13-1897.jpg
[/img]


Csatolmányok:
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni-april-13-1897.jpg
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni-april-13-1897.jpg [ 129.16 KiB | Megtekintve 15448 alkalommal. ]
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni-1.jpg
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni-1.jpg [ 34.93 KiB | Megtekintve 15448 alkalommal. ]
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni.jpg
ufo-1896-1897-airship-waves-ovni.jpg [ 25.21 KiB | Megtekintve 15448 alkalommal. ]

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.
2014.03.13. 20:02
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Hát nem tom, igaz amit írsz csak így elég értelmetlen lenne a földönkívülieknek űrhajókat cserélgetnek álcázás végett? Ez is elég érthetetlen szvsz ezek mégsem űrhajók voltak, vagy ha azok akkor valamilyen kezdetlegesebb modelleket használtak.
Ahogy kiveszem az írásodból szerinted nem űrhajók voltak. Nem is léghajók ez logikus akkor még nem voltak léghajók. Akkor mik, a képekről amit be tettél ezek még elég röp képteleneknek kellett volna lenniuk akkor tuti hogy mégsem léghajók voltak.
Ha nem akkor mik voltak? járműnek néznek ki repültek akkor mi van?


2014.03.16. 18:57
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Még az sem valószínű, hogy a szó szoros értelmében véve járművek.
Gondolom olvastál olyan esetekről, ahol a szilárdnak tűnő repülő csészealj, váratlanul eltűnt, felszívódott a levegőben. Vagy néhány másodperc alatt, álló helyzetből a hangsebesség tíz húszszorosára gyorsított fel. Az ilyen erőhatások darabokra szakítanának egy alkatrészekből összeállított gépet, bármilyen anyagokból legyen is az.
Sok esetben találnak UFO landolások helyszíneken, vegytiszta magnéziumot, vagy valamilyen kocsonyás anyagot, káliumot és ehhez hasonlókat. Egy űrhajó, de még egy légköri repülőgép sem készülhet ilyen tisztaságú magnéziumból, pedig ezek a valamik úgy tűnik abból állnak, sok közülük kizárólag ebből az anyagból. Emberek láttak olyan repülő objektumokat, ovális vagy csészeálj alakúakat amik szilárd tárgyak benyomását keltették, de amikor nekiütköztek például egy telefonpóznának, egyszerűen porrá, vagy valamilyen füstszerű anyaggá váltak.
Akár hogyan is nézzük, ez mindenképpen különös, és nem igazán erősíti azt az elképzelést amit sokan hallani szeretnének, miszerint az UFO-k földönkívüli űrhajók.
Ha valaki azt hiszi, hogy az idegen lények valóban hozzánk hasonló, szerves élőlények, akkor nagyon valószínű, ha nem egészen biztos, hogy tévednek.
Csak olyan mértékben fizikálisak mint az "űrhajóik", leginkább semennyire.
De renkívül ügyesen elhitették velünk hogy azok, minden korban más formában jelentek meg, de meggyőződésem, hogy a háttérben mindig is egy valami állt, és áll a mai napig. Valami ami évezredek, vagy még régebb óta itt ólálkodik ezen a bolygón, rejtőzködik és manipulál. A célja mindeddig ismeretlen maradt. Nem tudjuk mi az.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.03.17. 19:47
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
Az nem lehet hogy kísérleteznek az állatokon?


Ja az lehet vagy az amcsi kormány. :P Mind a kettő úgy baromság ahogy van hidd el, mert 1 a földönkívüliek mi a facér kísérleteznének év századok óta azzal hogy a marhákat össze vagdossák kiszedik a belüket meg ilyesmi, 2 a kormány minek rabol marhákat farmokról mikor ilyen marha vásárokon annyit vesz amennyit akar? Nincs az egésznek semmi értelme azért aminek nincs értelme az valszeg nem is igaz. Azért nem azt mondom nincs ilyen mert van, szerintem olyan ez mind a csupakabra, ahol ezek a csupakabrák vannak ott vannak állat mészárlások is vér leszívás belezés mint az amcsiknál de dél amerikában többszőr észrevették ezeket a lényeket mikór állatokat támadtak meg innen tudják hogy ezek csinálják a csonkításokat.


2014.03.19. 19:22
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Caution olyan profi a hszed nem vagy te UFO kutató? :) Láthatóan kened vágod a témát ezt el kell ismernem. Szoktam nézni a hihetetlen magazin műsorán meg az enigmákat azokban ufós téma nem nagyon van. A hihetetlen néha felhoz ilyen témákat de nekem olyan mintha régi 10 évvel ezelőtti ufó magazinokból szedegetnék az ötleteket. :(
Plum te is jókat írsz, érdekes a chupacabrás feltevésed, braziloknál egyszer láttak egy csészealjat amiből chupacabrákat engettek szabadon. A virghinai, nem virginiai ufó balesetről hallottatok? Ez délamerikában volt egy írtózatos lényt el is kaptak ami órak múlva szét folyt szét bomlott azt mondták nem voltak szervei meg vére semmi. Olyan volt mint valami növényi organizmushoz hasonló humanoid.


2014.03.22. 19:40
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Ja az lehet vagy az amcsi kormány. Mind a kettő úgy baromság ahogy van hidd el, mert 1 a földönkívüliek mi a facér kísérleteznének év századok óta azzal hogy a marhákat össze vagdossák kiszedik a belüket meg ilyesmi, 2 a kormány minek rabol marhákat farmokról mikor ilyen marha vásárokon annyit vesz amennyit akar?"

Ez ami engem is zavar. Elég veszélyes magán birtokokról ekkora állatokat ellopni helikopterrel meg pláne, ezek a farmerok meg olyanok hogy előbb lőnek aztán kérdeznek. :P Ezért én földönkívülieket orrontok az egész mögött akkor is ha nincs értelme. Valakiknek csinálniuk kell, ilyenek vannak évente százával.


2014.03.22. 19:48
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Akár hogyan is nézzük, ez mindenképpen különös, és nem igazán erősíti azt az elképzelést amit sokan hallani szeretnének, miszerint az UFO-k földönkívüli űrhajók.
Ha valaki azt hiszi, hogy az idegen lények valóban hozzánk hasonló, szerves élőlények, akkor nagyon valószínű, ha nem egészen biztos, hogy tévednek.
Csak olyan mértékben fizikálisak mint az "űrhajóik", leginkább semennyire.
De renkívül ügyesen elhitették velünk hogy azok, minden korban más formában jelentek meg, de meggyőződésem, hogy a háttérben mindig is egy valami állt, és áll a mai napig. Valami ami évezredek, vagy még régebb óta itt ólálkodik ezen a bolygón, rejtőzködik és manipulál. A célja mindeddig ismeretlen maradt. Nem tudjuk mi az."

Az nem lehet hogy valahogyan két dimenzió között rezegnek? Ezt szokták mondani hogy valaki megvilágosodik akkor magasabb síkon rezeg. Nem igazán hiszek benne csak ez lehet egy magyarázat arra amit mondtál. A magnéziumot passzolom ezt én is olvastam egyszer nem értem hogy lehet.


2014.03.22. 19:55
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Ez ami engem is zavar. Elég veszélyes magán birtokokról ekkora állatokat ellopni helikopterrel meg pláne, ezek a farmerok meg olyanok hogy előbb lőnek aztán kérdeznek. Ezért én földönkívülieket orrontok az egész mögött akkor is ha nincs értelme. Valakiknek csinálniuk kell, ilyenek vannak évente százával."

Mondom csupakabrák lesznek azok nem a hadsereg meg ilyenek. Sok féle csupakabra van láttak már ilyen disznó szerűt is meg olyat mint egy nagy denevér ezek mindegyik vért szív ki meg a beleket eszi meg. Azért az furcsa hogy ufókból láttak ilyeneket kijönni ez is dél amerikában volt. Előjöttek aztán megtámadtak nem tudom mennyi embert asszem brazíliában történt ez. Össze vágták az embereket a karmukkal. Az egyikbe valaki belevágott egy kést de lepattant róla olyan kemény vólt a kűlseje. Aztán az emberek győztek mert visszarohantak az ufóba amiből előjöttek aztán felrepűltek, sugárzás maradt utánuk.


2014.03.24. 18:50
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Törölt hozzászólás.


2014.03.28. 23:39
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Lehet hogy ez neked vicces, de ne ide, erre van az OFF topik. Téged nem érdekel a téma, rendben van, minket viszont igen, szeretnénk komolyan beszélni, vitatkozni, máshol sajnos úgysem lehet a sok MTA-s fizetett provokátortól, és lefizetett moderátoroktól.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.03.29. 19:31
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
Caution olyan profi a hszed nem vagy te UFO kutató? :) Láthatóan kened vágod a témát ezt el kell ismernem. Szoktam nézni a hihetetlen magazin műsorán meg az enigmákat azokban ufós téma nem nagyon van. A hihetetlen néha felhoz ilyen témákat de nekem olyan mintha régi 10 évvel ezelőtti ufó magazinokból szedegetnék az ötleteket. :(
Plum te is jókat írsz, érdekes a chupacabrás feltevésed, braziloknál egyszer láttak egy csészealjat amiből chupacabrákat engettek szabadon. A virghinai, nem virginiai ufó balesetről hallottatok? Ez délamerikában volt egy írtózatos lényt el is kaptak ami órak múlva szét folyt szét bomlott azt mondták nem voltak szervei meg vére semmi. Olyan volt mint valami növényi organizmushoz hasonló humanoid.


Nem vagyok kutató, de rengetegetet olvastam a témában. :)
Amit mondtál, az a Varginha-i incidens, rendkívül érdekes eset, idegen, de nem értelmes lényeket fogtak el, talán van róla valami a joutube-on, magyarul, ha megtalálom felteszem.

"A hihetetlen néha felhoz ilyen témákat de nekem olyan mintha régi 10 évvel ezelőtti ufó magazinokból szedegetnék az ötleteket."

Miért csodálkozol rajta, Szűcs soha nem volt jó az ufológiában, ő egy lapkiadó cég tulajdonosa, nem ufológus. Nem ért hozzá, Dombóvári még annyit sem, Kriston, akit egész jó kutatónak tartok, pedig a közelébe sem kerül ilyen műsoroknak. Le van ....va, nézem az enigmákat, Száraz György eszmefuttatásai úgyis verhetetlenek. Az a fickó valóban rákészül és sok munkát fektet a műsorba, ettől olyan az enigmák amilyen.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.03.29. 20:26
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
alfa 020 írta:
"Akár hogyan is nézzük, ez mindenképpen különös, és nem igazán erősíti azt az elképzelést amit sokan hallani szeretnének, miszerint az UFO-k földönkívüli űrhajók.
Ha valaki azt hiszi, hogy az idegen lények valóban hozzánk hasonló, szerves élőlények, akkor nagyon valószínű, ha nem egészen biztos, hogy tévednek.
Csak olyan mértékben fizikálisak mint az "űrhajóik", leginkább semennyire.
De renkívül ügyesen elhitették velünk hogy azok, minden korban más formában jelentek meg, de meggyőződésem, hogy a háttérben mindig is egy valami állt, és áll a mai napig. Valami ami évezredek, vagy még régebb óta itt ólálkodik ezen a bolygón, rejtőzködik és manipulál. A célja mindeddig ismeretlen maradt. Nem tudjuk mi az."

Az nem lehet hogy valahogyan két dimenzió között rezegnek? Ezt szokták mondani hogy valaki megvilágosodik akkor magasabb síkon rezeg. Nem igazán hiszek benne csak ez lehet egy magyarázat arra amit mondtál. A magnéziumot passzolom ezt én is olvastam egyszer nem értem hogy lehet.


Az ezotériát nem keverném bele, az ufológiába, abból ugyanis hiányzik minden racionalítás. Végül is dimenziók, térdimenziók között nem lehet "rezegni", ez így eléggé értelmezhetetlen hiszen arról beszélünk hogy az eddig ismert három irányon, hosszúság, szélesség, magasság ,kívül, van legalább még egy irány, vagy több, ez már lényegét tekintve nem is igazán számít. Egy négy dimenziós tárgy ugyan úgy létezik, és jelen van a három dimenziós térben, plusz van egy negyedik irányú kiterjedése is.

Egy magasabb rezgés szint. A világegyetemben minden rezeg, az energia az anyag, hullámhosszok rezgések tengerében létezik minden. Találkoztál te olyan emberrel aki felemelkedett, (de hová) vagy megvilágosodott, esetleg ilyen vagy olyan módon különlegesen rezeg? :) Nem találkoztál? Én sem. Szerintem ilyen emberrel még senki nem találkozott, mert ilyen ember nincs. Vannak akik ezt állítják magukról, sőt vannak fényevők is, ők nem esznek,nem isznak, évek, évtizedek óta, semmit, csak kiülnek a napra és a fényből tartják fenn magukat, sőt a legügyesebbek egy sötét pincében is életben maradnak, evés ivás nélkül, őket prána evőknek hívják, kozmikus energiákat szívnak magukba. Valamilyen rejtélyes oknál fogva egyikőjük sem vállalja hogy ellenörzött körülmények között ne egyen hetekig vagy hónapokig. Hogy miért? Ki tudja. :)

Szóval ha lehet maradjunk meg az épeszűek táborában, a racionalítás talaján járva, még ha ez az talaj néha nehezen járható is.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.03.29. 21:05
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"szvsz itt igazi űrhajó lehetett, Caution szerint biztos nem." :roll:

Képzeld el, hogy idejönnek fényévekről, nagy erőfeszítések árán, egy intelligens faj képviselői, egy fejlett társadalom küldöttei, olyan technológiával,ŰRHAJÓVAL, amely átrepíti őket a csillagközi téren, leszállnak a bolygónkon. Majd hirtelen kivágódik a zsilipajtó, és két szőrös vadember gurgulázó ordítás kíséretében előugrik és dulakodásba kezd két emberrel, akiket megpróbálnak felvonszolni az űrhajó fedélzetére.
Hihetetlen? Hihetetlen. De mint sok ehhez hasonló esetben ez mégis megtörténhetett. Ha ezek az esetek valóban megtörténtek, márpedig megtörténtek, mert bizonyítékok állnak rendelkezésre, akkor nem kellene e elgondolkodni azon, hogy ezek a találkozások arról szólnak e, mint aminek elsőre tűnnek, vagy valami egészen másról.
Elképzelhető e az, hogy a repülő csészealjak fedélzetén közveszélyes elmebetegek repkednek, akik miután landolnak egy autópályán, meztelenül vicsorogva rohangálnak, és embereket támadnak meg? Leszállnak a mezőkön, betörnek az istállókba, hogy tehenek és lovak nyakát harapják el hogy kiszívják a vért, lehetséges ez? Aligha.
Elgondolkodott valaki már azon, hogy a csészealjak utasai mindenfajta védőruha nélkül mászkálnak a földön? Sőt képesek mindenféle probléma nélkül lélegezni az atmoszférában? Pedig így van, a többségük nem hogy védőruhát, de egyáltalán ruhát sem visel.
De láttak már szkafanderes alakokat is, ők lehet hogy valamiféle űrhajósok, a szó szoros értelmében véve. Beszélik a nyelvünket is, bármilyen nyelven képesek kommunikálni, ők is repülő csészealjakon utaznak, mint a szőrös vademberek, vagy azok az esetlen mozgású fémrobotok akik, amik szintén előszeretettel inzultálják az embereket, vagy a szellemszerű, szerzetesi csuhát viselő arc nélküli rémalakok, illetve az amorf fénypacák, és sorolhatnám. Ez utóbbiak, mármint a fénypacák okolhatók az éjszakai UFÓ észlelések többségéért, de ezek üldöznek gépkocsikat az elhagyatott országutakon.
A fénypacákból előbukkanó kicsi gúvadt szemű alakokról is sok beszámoló létezik, de olyanra is van példa, nem is egy, hogy csillagszerű fényjelenségek embereket vettek üldözőbe. Emberhez hasonló szányakkal rendelkező lényeket is ismer az ufológia, közeledik egy erős, általában fehér, vagy vörös fény az éjszakában, majd egyszer csak az ember egy denevérszárnyas valamivel találja szemben magát.
Vannak hatalmas gyíkokhoz hasonló óriások is, ezek rendszerint nem támadékonyak, valószínűleg a váratlan helyzetekben is képesek megőrizni a hidegvérüket. :)
A lényeg, hogy ha mint mondtam, figyelembe vesszük a tényeket, és nem ugorjuk át, hagyjuk figyelmen kívül a fontos, de igen kényes részleteket, akkor már nem is olyan egyértelmű a dolog.
Akkor még nem is beszéltünk az úgynevezett eltérítéses esetekről, ami még zavarosabbá teszi az egész kérdést.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.03.29. 22:37
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Caution írta:
Lehet hogy ez neked vicces, de ne ide, erre van az OFF topik. Téged nem érdekel a téma, rendben van, minket viszont igen, szeretnénk komolyan beszélni, vitatkozni, máshol sajnos úgysem lehet a sok MTA-s fizetett provokátortól, és lefizetett moderátoroktól.


Jólvan csak vicceltem na. :shock: Különben érdekel csak nem vagyok járatos benne.


2014.03.31. 18:43
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Kedvencem ez a moly ember történet. Filmen láttam richard gere főszereplésével majd be szartam rajta egyedül voltam lent a nyaralóban.

http://gazfegyver-ufo.hu/index.php/ufo- ... ember.html

Mondjuk így leírva az egész nem olyan mint filmben. Ezt gondolom nem adták tv ben.


2014.03.31. 18:52
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Azt én is láttam, hatalmas csalódás volt, mivel ismerem az eredeti sztorit John Keel kutatómunkájából.
Amit ide a portálba leírtam, amit belinkeltél, az egy rövid összefoglaló abból, ami és ahogy a valóságban megtörtént. A molyember(ek), valóságos lény(ek) voltak, bár lehet hogy inkább parafizikális entitások lehettek. Egyébként sok ehhez hasonló, de kevésbé felkapott eset történt, azóta is. A UFO jelenség, és a szörny jelenség szorosan összekapcsolódnak egymással, ahol megnő az UFO aktivítás, ott legtöbbször meg lehet figyelni különböző parafizikális jelenségeket is. A szörnyek megjelenése az úgynevezett ablak területeken, ahol gyakoriak az UFO észlelések is, szintén része ennek a nagy egésznek. Minden, vagy legalábbis elég sok jel arra mutat egyébként, hogy maga az UFO jelenség is inkább valamiféle "természetfeletti" megnyilvánulás. Maguk a lények és az "űrhajóik" szerintem nem valóságosak, legalább is nem úgy ahogyan az beépült a köztudatba.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.01. 21:24
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Elgondolkodott valaki már azon, hogy a csészealjak utasai mindenfajta védőruha nélkül mászkálnak a földön? Sőt képesek mindenféle probléma nélkül lélegezni az atmoszférában?"



El szvsz nem lehet megmagyarázni. Tegyük fel nem ufonauták akkor mik, hologrammok, akkor nem tudnának a kezükkel megfogni semmit? Bocs az egész írásodra nem tudok mit szólni. Az alapján amit írsz minden ufológiai elmélet rossz kell hogy legyen. Mintha a világűrből valakik szórakoznának velünk de ennek mi értelme volna?


2014.04.03. 20:02
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Caution írta:
Az ezotériát nem keverném bele, az ufológiába, abból ugyanis hiányzik minden racionalítás. Végül is dimenziók, térdimenziók között nem lehet "rezegni", ez így eléggé értelmezhetetlen hiszen arról beszélünk hogy az eddig ismert három irányon, hosszúság, szélesség, magasság ,kívül, van legalább még egy irány, vagy több, ez már lényegét tekintve nem is igazán számít. Egy négy dimenziós tárgy ugyan úgy létezik, és jelen van a három dimenziós térben, plusz van egy negyedik irányú kiterjedése is.

Egy magasabb rezgés szint. A világegyetemben minden rezeg, az energia az anyag, hullámhosszok rezgések tengerében létezik minden. Találkoztál te olyan emberrel aki felemelkedett, (de hová) vagy megvilágosodott, esetleg ilyen vagy olyan módon különlegesen rezeg? :) Nem találkoztál? Én sem. Szerintem ilyen emberrel még senki nem találkozott, mert ilyen ember nincs. Vannak akik ezt állítják magukról, sőt vannak fényevők is, ők nem esznek,nem isznak, évek, évtizedek óta, semmit, csak kiülnek a napra és a fényből tartják fenn magukat, sőt a legügyesebbek egy sötét pincében is életben maradnak, evés ivás nélkül, őket prána evőknek hívják, kozmikus energiákat szívnak magukba. Valamilyen rejtélyes oknál fogva egyikőjük sem vállalja hogy ellenörzött körülmények között ne egyen hetekig vagy hónapokig. Hogy miért? Ki tudja. :)

Szóval ha lehet maradjunk meg az épeszűek táborában, a racionalítás talaján járva, még ha ez az talaj néha nehezen járható is.


Egy kósza gondolat volt. :)
Szorítkozzunk a száraz tényekre, szvsz is annak van értelme.


2014.04.03. 20:06
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
"Mintha a világűrből valakik szórakoznának velünk de ennek mi értelme volna?"

Az ember minél több mindent tud meg, annál inkább kezd valami hasonló megfogalmazódni benne. :)
Ettől függetlenül kell lenni magyarázatnak, csak még senki nem jött rá hogy az mi lehet.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2014.04.07. 18:03
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Caution írta:
Azt én is láttam, hatalmas csalódás volt, mivel ismerem az eredeti sztorit John Keel kutatómunkájából.
Amit ide a portálba leírtam, amit belinkeltél, az egy rövid összefoglaló abból, ami és ahogy a valóságban megtörtént. A molyember(ek), valóságos lény(ek) voltak, bár lehet hogy inkább parafizikális entitások lehettek. Egyébként sok ehhez hasonló, de kevésbé felkapott eset is történt, azóta is. A UFO jelenség, és a szörny jelenség szorosan összekapcsolódnak egymással, ahol megnő az UFO aktivítás, ott legtöbbször meg lehet figyelni különböző parafizikális jelenségeket is. A szörnyek megjelenése az úgynevezett ablak területeken, ahol gyakoriak az UFO észlelések is, szintén része ennek a nagy egésznek. Minden, vagy legalábbis elég sok jel arra mutat egyébként, hogy maga az UFO jelenség is inkább valamiféle "természetfeletti" megnyilvánulás. Maguk a lények és az "űrhajóik" szerintem nem valóságosak, legalább is nem úgy ahogyan az beépült a köztudatba.


A jutubon találtam ezt a videót. Lehet mégis igazad lesz ezek mégsem az űrből jönnek. :idea:

http://youtu.be/GGkSu3CEqt0 Nézzétek meg! Ha ez igaz akkor baj van.


2014.04.09. 19:20
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: UFO-k és paranormális jelenségek
Belenéztem. Holnap elkezdem az elejétől mert valami hihetetlenül érdekes, ufókutatók cenzúráztak ufós történeteket évtizedekig? :shock: Bammeg ha ennek egy része így van nem tudom mit gondoljak. Kösz.


2014.04.09. 21:28
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 91 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 258 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség