Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 21:36

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Sziasztok.
Régen nem szóltam már hozzá a témákhoz.
A békés tüntetőknek nevezett urak :mrgreen: az első sorban valóban gázálarcban voltak.
Én azt mondom azt kellene látni ami valóban van, és nem azt amit szeretnénk látni.
Ugyan állíthatunk valamit, de ha nem úgy van akkor azt azért el kellene ismerni.
Kérdezném vettem egy nagyon szép flóbertet képet lehet e betenni róla.
Ezt azért kérdezem mert képeket még nem láttam a fórumon berakva.
A CN - CS vitához csak annyit, hogy kipróbáltam zárt térben mind a kettőt, hát a CN ből nem szeretné egyet a képembe kapni
ha már választani lehetne.
Még mindig nem tudom milyen öntöltőt érdemes vennem :idea:


Még a második sorban is gázzállarcosok vannak. Ne nem érdemes ilyenekkel foglalkozni, provokálni jött ez is.
Jó hogy kipróbáltad a CN-t és a CS-t is, legalább tudsz róla érdemben nyilatkozni, nem csak hallomásból, légből kapott információkat szajkózva szájat jártatni mint sokan.
Az utolsó kérdésedre elég nehéz válaszolni, ha önvédeléemre kellene akkor röhm rg88, vagy mauser hsc, de az umarex-ek többsége is megbízható néhány száz lövésig. Plum fórumtárs is ilyet vesz, vagy talán vett is, majd biztos elmondja a tapasztalatait.
Én jó minőségűnek tartom a HW94-es pisztolyt is, viszont azt mindenképpen érdemes figyelembe venni hogy rendkívül töltényérzékeny.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2009.12.28. 15:25
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszi a tanácsot valószinü, hogy ezek közül valamelyiket veszem.
A fegyver boltok ajánlatában láttam török gáz-riasztókat is, amiknek egészen szép a kidolgozásuk.
Ezek közül egyet sem ajánlottál.
Velük mi a gond, vagy csak neked nem szinpatikusak?
Képet majd teszek fel, csak lekell méreteznem.


2010.01.04. 21:05
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A török gázfegyverek az umarex gyártmányok másolatai, de gyengébb minőségben. Önvédelemre érdemesebb megbízható fegyvert venni, dísznek, vagy durrogtatni persze a török pisztolyok is megfelelőek lehetnek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.01.05. 22:54
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok. Végre megvettem a pisztolyt, hamarosan ki fogom próbálni gázzal. Nagyon szép tényleg olyan mint az igazi, kívülről persze. A ravaszvédő kicsit könnyen mozog, lehet hogy tehettek volna bele erősebb rugót, többet is megnéztem mindegyik ilyen volt.


2010.01.13. 22:41
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Hát ennyi pénzért már vehettél volna egy HW88-ast is, de tudom forgó...... :)
Remélem működni fog rendesen, ha így lesz akkor kíméld ahogy lehet, üresen meg főleg ne csattogtasd. A ravaszvédő, sátorvas a hivatalos neve egyébként, elég gyenge rugóval van megtámasztva, ki lehet cserélni de ahhoz szét kell szedni és ha nem értesz hozzá esetleg eltöröd a spiátert.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.01.14. 18:06
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Emberek, a fórum újra működik.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.06.28. 01:39
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok!

Jó hogy újra beszélhetünk, már sok mondanivalóm gyűlt össze. Először is megsikerült venni a pisztolyomat és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nagyon szép és igazinak néz ki. Sikerült kipróbálni már azóta.
Riasztóval nem próbáltam ki mert nem akarom hogy fölöslegesen használódjon, gázzal viszont természetesen igen.
Az eredmény, húsz lövédből mind kiment. Egy doboz cn és egy doboz cs. A cn Wadie volt a cs Umarex amit a helyszínen vettem. Az Umarex gyengébb volt mert nem dobta ki messzire a hüvelyt úgy mint a Wadie de azért felhúzta, azért kipróbáltam legalább tudom melyik az erősebb.
Végül azért elégedett vagyok, nem bántam meg hogy ilyen pisztolyt vettem.
Ja a PP-t vettem természetesen amiről beszéltünk,a krómozottat. :)


2010.06.29. 16:28
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv Plum.

Már egyszer vettél egyet, ez most egy másik, vagy ugyanarról a Waltherról van szó?
Különben én is vettem egy revolvert, egy fekete HW88-ast, pedig a nikkelezett jobban tetszett de amiket néztem, több üzletben is, mindről jött le a felületkezelés, az Umarex gyártmányokat szidják sokan de lassan már jobb minőségük lesz mint az eddig jónak mondottaknak.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.06.29. 20:00
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Üdv Plum.

Már egyszer vettél egyet, ez most egy másik, vagy ugyanarról a Waltherról van szó?
Különben én is vettem egy revolvert, egy fekete HW88-ast, pedig a nikkelezett jobban tetszett de amiket néztem, több üzletben is, mindről jött le a felületkezelés, az Umarex gyártmányokat szidják sokan de lassan már jobb minőségük lesz mint az eddig jónak mondottaknak.



Ugyanaz. :P Csak akkor még nem próbáltam ki, de lehet hogy félreérthető voltam. De tényleg mindenhol az umarexeket ócsárolják és mégis a márkásabb cuccokkal vannak a hibák, mint amit te is mondtál hogy jön le a nikkelezés.
Olvastam a kéken, hehe rejtjel, hogy ezek a hw-k hogy törnek, főleg a kakas és elég gyenge a szerkezet de gyorsan lehurrogták akik elpanaszolták.
Tényleg ezt amit vettél ez most milyen, működik jól? Gondolom hogy így van mert mondtad volna, de szerinted mi van ezekkel a hw revolverekkel?
Ja még amit már meg szerettem volna beszélni az a töltényekből kieső gyutacs, na ezt nem hiszem el mert nálam sem esett ki pedig elég sokat kipróbáltam most.


2010.06.29. 22:12
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Én azzal a weboldallal nem foglalkozom, írnak össze vissza minden marhaságot, amit egy főokos meg a sokadnikkjei terjesztenek.
Nem tudom milyen kakas meg micsoda törött el , vagy miről írtak de nem is érdekel mert bármi is legyen az, biztos hogy nem igaz vagy nem úgy igaz.
A tölténykiesésről tudok, egy más fórumon lévő fórumtárstól. Egy lejárató rágalomkampánynak tűnik az is, majd a gyártó nem fog örülni neki.
Töltényekből pedig előírásszerű használat mellett nem esik ki a csappantyú, innentől kezdve meg felesleges ezen problémázni.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.06.30. 20:05
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"De tényleg mindenhol az umarexeket ócsárolják és mégis a márkásabb cuccokkal vannak a hibák, mint amit te is mondtál hogy jön le a nikkelezés"

Ezzel pedig az van, hogy nem az Umarex lett jobb az idők során, hanem a többi lett rosszabb. Ma már mindegyik gyártó érezhetően gyengébb minőségű gázfegyvereket készít, én azon sem lepődnék meg ha bizonyos típusok eltűnnének a piacról.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.06.30. 20:11
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok!

Voltam más fórumokban mert gázfegyver vásárlása előtt állok. A gondom a következő. Mindenhol a revolverek pártján vannak ezért pár kérdés után eldurvulnak. Na most itt úgy vettem észre lehet kötetlenül is beszélgetni, ezért bátorkodtam regisztrálni ide.
Nem feltétlenül kellene öntöltő pisztoly viszont mielőtt kiadom a drága pénzt valamilyenre, tudni szeretném melyiket érdemes venni.
Az ismertetőket elolvastam.


2010.07.03. 20:04
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Sziasztok!

Voltam más fórumokban mert gázfegyver vásárlása előtt állok. A gondom a következő. Mindenhol a revolverek pártján vannak ezért pár kérdés után eldurvulnak. Na most itt úgy vettem észre lehet kötetlenül is beszélgetni, ezért bátorkodtam regisztrálni ide.
Nem feltétlenül kellene öntöltő pisztoly viszont mielőtt kiadom a drága pénzt valamilyenre, tudni szeretném melyiket érdemes venni.
Az ismertetőket elolvastam.



olcsó húsnak híg a leve.
Ezt azért mondom mert ami olcsó az valószinüleg nem is olyan jó, ezért érdemesebb egy kicsivel több pénzt kiadni a jó minőségre.
Az automaták jól néznek ki de mivan akkor, ha elakad :mrgreen:
A revolverek nehezebben hordhatók, de sokkal megbízhatóbbak.
Csak arra a fránya dobhézagra kell nagyon ügyelni.
Ha van kérdésed szivesen válaszolok.


2010.07.04. 16:23
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.
Vipera, mi nem durvulunk el, de mondhatnál néhány típust, amire gondoltál. :)
Vannak viszonylag normális revolverek, de borzalmas gagyik is, például az olasz vagy a török modellek, de ide sorolható a röhm rg59-es is, mely a röhm legrosszabb revolvere és a hatalmas dob csőfar hézag miatt önvédelemre alkalmatlan.
A félautomaták többsége viszont nem önvédelemre való.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.07.05. 21:50
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszi szépen a válaszokat!
Igazából valamilyen megfelelő működésű öntöltő amit szzeretnék, nem gond ha nagyobb, az elrettentő hatása miatt.
Amiket kinéztem a napokban. A röhm vector cp1, erről itt is jókat írnak. A másik az umarex p99, ez is olyan modernebb kinézetű amik nekem jobban bejönnek. Ezek volnának elsődlegesen. :?:


2010.07.06. 20:54
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Hoppá nem jól írtamaz sz betűt. :shock:
De asszem nem is tudom szerkeszteni már.

Ami még izgat egy kissé hogy mondjuk ha megtámadnak és van nálam a pisztoly, akkor hogy a legjobb használni? Ha mondjuk még fenyeget a másik, akkor még a szabály szerint nem lőhetek, de ha meg már megvárom hogy megütött akkor már nyeregben van aztán agyon is ver talán a pisztoly miatt.
Már pedig nem hagyom magam megütni ha meg tudom védeni magam, mert akkor minek a pisztoly ugyebár.
Nektek mi a véleményetek erről a nagyon is fontos dologról?

Még egy szintén fontos dolog. A lőszer. :!:
Olvastam hogy a CN-es a legjobb de máshol ennek az ellenkezőjét írják, igaz valami amerikai weblapon a rendőrök szerint a CN volt az erősebb a CS ről nem mondtak olyan jókat de azok sprayról beszéltek.
Azok a CN lőszeres képek egyébként nagyon dögösek, el is mentettem őket, saját használatra. :D

Mondjatok ezekről is valamit légyszíves. Plum is, de ő biztos a Walthert ajánlja majd a Wadie tölténnyel vegyítve. :)


2010.07.06. 21:12
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Köszi szépen a válaszokat!
Igazából valamilyen megfelelő működésű öntöltő amit szzeretnék, nem gond ha nagyobb, az elrettentő hatása miatt.
Amiket kinéztem a napokban. A röhm vector cp1, erről itt is jókat írnak. A másik az umarex p99, ez is olyan modernebb kinézetű amik nekem jobban bejönnek. Ezek volnának elsődlegesen. :?:


Akkor ebből egyet már nem is javaslok, ez pedig a P99-es. Nem a legjobb a szerkezeti kialakítása és a belső kakasos fesztelenítős elsütőszerkezete miatt nem is nevezném biztonságosnak. Majdnem az egész elsütőszerkezet, a kopó alkatrészek spiáterból készülnek, ráadásul a csövében olyan szinteltolásos szűkítések vannak amik miatt nem lövődik ki belőle megfelelő mértékben a gáz.
A vektor viszont mindenképpen önvédelemre alkalmas jó minőségű gázfegyver, komoly tárkapacitással, ha ez a típus tetszik akkor ezt vedd meg ne az előzőt.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.07.07. 00:20
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Hoppá nem jól írtamaz sz betűt. :shock:
De asszem nem is tudom szerkeszteni már.

Ami még izgat egy kissé hogy mondjuk ha megtámadnak és van nálam a pisztoly, akkor hogy a legjobb használni? Ha mondjuk még fenyeget a másik, akkor még a szabály szerint nem lőhetek, de ha meg már megvárom hogy megütött akkor már nyeregben van aztán agyon is ver talán a pisztoly miatt.
Már pedig nem hagyom magam megütni ha meg tudom védeni magam, mert akkor minek a pisztoly ugyebár.
Nektek mi a véleményetek erről a nagyon is fontos dologról?

Még egy szintén fontos dolog. A lőszer. :!:
Olvastam hogy a CN-es a legjobb de máshol ennek az ellenkezőjét írják, igaz valami amerikai weblapon a rendőrök szerint a CN volt az erősebb a CS ről nem mondtak olyan jókat de azok sprayról beszéltek.
Azok a CN lőszeres képek egyébként nagyon dögösek, el is mentettem őket, saját használatra. :D

Mondjatok ezekről is valamit légyszíves. Plum is, de ő biztos a Walthert ajánlja majd a Wadie tölténnyel vegyítve. :)


Nem lehet szerkeszteni, de ha nagyon zavar írj a moderátornak és kijavítja neked.

Amit felvázoltál az valóban elég komoly probléma, a jogos védelem gyakorlatilag nem létező jog ma magyarországon.
Ha fizikailag nem lettél bántalmazva akkor nem csinálhatsz semmit megelőzés képpen, pedig ez lenne a logikus.
Képzeld el hogy megy feléd egy ember ordítozva, fenyeget hogy ezt meg azt teszi majd veled. Ha megvárod hogy meg is tegye akkor bolond vagy, de a jog szerint meg kell várnod hogy megüssön, megszúrjon vagy bármilyen formában fizikailag sérülést okozzon, de akkor már késő, mert kiveri a pisztolyt a kezedből, vagy ha addig elő sem vetted akkor meg már időd sem lesz rá.
Én nem mondhatom ezért neked hogy ne tartsd be a törvényt, de azt mondom hogy ha én kerülnék ilyen helyzetbe, gondolkodás nélkül úgy pofán lőném a gazembert hogy összefosná magát fájdalmában.
Utána pedig a lehető leggyorsabban elhagynám a helyet hogy el ne kapjanak.

A CN gázspray és a CN töltény is hatásosabb mint a CS, a különbség főleg abban mutatkozik meg hogy a CN azonnal hat, a CS viszont néhány másodperces késleltetéssel, ami nem azt jelenti hogy másodpercekig egyáltalán nem irritál, csak legfeljebb nem eléggé. A CN töltényekben lényegesen magasabb a hatóanyag mennyisége is a CS-hez képest és erősebb irritáló hatással rendelkezik.
A CN a kutyákra is hatással van, a CS szinte egyáltalán nincs.
A PV töltényeket most meg sem említem, annyira gyengék hogy azzal az erővel riasztótöltényt is használhatsz.
Ha PV-t akarsz használni, akkor spray-t érdemes venni, azoknál nem ég el a hatóanyag mint a töltényekben és megfelelő irritáló hatásuk lehet, de csodát azért azoktól se várj, vannak akik teljesen immunisak a capsaicinre.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.07.07. 00:50
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönöm. Az umarex ezekszerint felejtős. Gondoltam azóta hogy a röhm jobb lehet, tetszik az hogy jó sok töltény fér a tárba ezért ennél maradok. Néztem pár helyen azóta ezeket a pisztolyokat, CN-es töltényt viszont egy helyen találtam de elég közel volt a lejárat dátum.
Nem tudsz valami üzletet budapesten ahol nagyobb a választék, nem volna hátrány ha mindent egy helyen be tudnék szerezni és nem kéne ide-oda rohangálnom? :!:


2010.07.13. 11:35
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Képzeld el hogy megy feléd egy ember ordítozva, fenyeget hogy ezt meg azt teszi majd veled. Ha megvárod hogy meg is tegye akkor bolond vagy, de a jog szerint meg kell várnod hogy megüssön, megszúrjon vagy bármilyen formában fizikailag sérülést okozzon, de akkor már késő, mert kiveri a pisztolyt a kezedből, vagy ha addig elő sem vetted akkor meg már időd sem lesz rá."


Az van sajnos hogy nem kell elképzelnem mert már történt velem ilyesmi. Egyszer fel is löktek az utcán mert nem adtam pénzt egy "kéregetőnek".
Ezért sem árt felfegyverkezni, az aljanép egyre erőszakosabb, meg kell védeni magunkat.


2010.07.13. 11:41
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ja még valami. :idea: Van ez a tv 100 paprika spray, ezt érdemes megvenni, vagy valami mást, kicsi kellene mindenképpen?


2010.07.13. 11:46
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Ja még valami. :idea: Van ez a tv 100 paprika spray, ezt érdemes megvenni, vagy valami mást, kicsi kellene mindenképpen?


Szia.

A röhm lehet hogy tényleg jobb mert kívül van a kakasa és ezért fel lehet húzni ha kell.
Nekem ilyen paprika spray nem kellene, sokan immunisak ezekre. (Az igaz hogy legalább nem ég el mint a töltényekben.)
Szerintem ilyen kisebb mértűben a Pajzs5000 a legjobb, nem azért mondom mert nekem ilyenem van hanem azért mert tényleg így van. Kérdezd meg KÁELEF-et majd ő megmondja. De azt én is elmondom hogy elég erős már egy fújás is belőle elég hogy valaki visszahőköljön tőle, tudom mert kipróbáltam, sokkal erősebb mint ezek a kisebb méretű német CS-k, azok elég gyengécskék mert kevés bennük a hatóanyag, a német gázspraykra ez jellemző amúgy.


2010.07.13. 13:30
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az oroszoknál van valami 360 milligrammos CS is, na az biztos erős, de mifelénk ez nem létezik, be lehetne hozni de a fegyverüzletesek biztos lusták ehhez. Kényelmesebb a német vackokat behozniuk, vagy lehet hogy helybe hozzák nekik.
Vannak ám tiszta acél orosz gázpisztolyok is, asszed hoznak belőle, egy fenét.
Egyszer lehetett makarovokat kapni azt azóta sem, igény viszont biztos volna rá de hát ilyen kereskedőktől mit várjunk, tipikus magyar mentalítás.


2010.07.13. 13:40
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Köszönöm. Az umarex ezekszerint felejtős. Gondoltam azóta hogy a röhm jobb lehet, tetszik az hogy jó sok töltény fér a tárba ezért ennél maradok. Néztem pár helyen azóta ezeket a pisztolyokat, CN-es töltényt viszont egy helyen találtam de elég közel volt a lejárat dátum.
Nem tudsz valami üzletet budapesten ahol nagyobb a választék, nem volna hátrány ha mindent egy helyen be tudnék szerezni és nem kéne ide-oda rohangálnom? :!:


Talán a frommer fegyverboltban érdemes megpróbálni. Az biztos hogy CN töltényeik vannak és normális tokok is, ami szintén kell ilyenkor nyáron.
Van itt link is a fórumban, kicsit visszább.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.07.13. 17:41
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 277 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség