Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 22:04

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Lemmy Caution írta:
Elismerésem, de úgy kellett volna intézni, hogy ne legyen belőle ügy.

Persze hogy úgy beszélek, hogy aki olvassa ezt a fórumot legalább itt találkozhasson az igazsággal, és ne legyenek illúziói ezekkel az önvédelmi eszközökkel kapcsolatban.

1: mindegyik ami most gyártásban van, bóvli vacak azokhoz képest amiket évtizedekkel ezelőtt gyártottak

2: a gázspray-kra is ez vonatkozik, az OC (pepper) spray-k, töltények hatástalanok, a többi vagy hatásos vagy nem, többnyire inkább nem az

3: a gumilövedékesek alkalmatlanok önvédelemre, ugyanakkor nagyon veszélyesek, meg lehet velük ölni egy embert, ha olyan helyre csapódik a lövedék

Amire igazán használható egy gázpisztoly, az kutyák, vagy valamilyen állat elriasztása, nagyot durran, és az állatok egyáltalán nem bírják a klór alapú vegyszereket, kirándulóknak kimondottan érdemes használniuk. Vagy lakásban betörők ellen, mert nem fújja el a szél a vegyszert, de van egy nagy hátránya is, az emberek önkételenül az arcuk elé kapják a kezüket ha rájuk lőnek, ez pedig azt jelenti, hogy nem talál a lövés, pedig a vegyszernek az arcba kell csapódni, különben nem sokat ér.
Még egyet, nincs értelme nagy tárkapacitású gázpisztolyt venni, ugyanis hiába lőnek ki sokat egy fajta vegyszerből, ha arra az adott emberre az nem lesz jó, ha pedig jó, akkor egy lövés is elég, már ha arcon találja az illetőt, mert ha nem, akkor vagy hirig, vagy futás.
A kisebb méretű pisztolyokat amúgy is könnyebb hordani, a hadifegyver méretű vackokat pedig hordják az impotens buznyákok, nekik szükségük van valamire amivel kompenzálhatnak.


Remélem kutyára hat a CS gáz mert van ahol azt írják állatra pepper kell, emberre hat mert leteszteltem taknyom könnyem egybe folyt egy lövés füstjétől.
Úgy marta a pofám mint a parázs. Nem lőttem magamra belementem a füstjébe olyan rohadt erős ez mint a klórmész bakker vagy egy percig tartott mire sikerült lemosni az arcomról. Tesztelnék CN gázt ha lenne de máig sem sikerült beszereznem.



A CN az igazi, de valóban mostanában valahogy beszerezhetetlen, ajánlom az Antihund gázspray-t az viszont többfelé kapható, CN-CS töltete van.
AZ OC egyáltalán nem megfelelő állatok ellen, mert nem elég erős.
Ami igazán hatásos lenne, az egy 38-as ólom, ha fejentalálod vele, de sajnos ez itt nem az egyesült államok, itt ebben az újfeudalista rendszerben fegyvere csak a kiváltságosoknak lehet, meg a népet elnyomó pribékeknek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.04.28. 20:34
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Vettem. Van a tetején egy olyan műanyag lap féle annak mi a funkciója nem tudtam rájönni? Ha felhajtom visszanyomja valamilyen rugó.


2020.05.02. 19:47
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Paco írta:
Ez újdonságnak nézem 3 féle hatóanyagot írnak boltot nem linkelek mert nem szabad.

https://combat.cdn.shoprenter.hu/custom ... 1575375178

"A Walther Millitary gázspray egy három hatóanyagból álló önvédelmi spray, mely egyszerre irritálja az orrnyálkahártyát és hat a központi idegrendszerre is, így ez a leghatékonyabb típus.


Tulajdonságok:
•tartalom 40 ml
•működési tartomány 3-5 méter
•hatóanyag koncentráció CS/MC/OC"




Ennek az üzletenek, illetve annak aki ezeket a baromságokat írja az üzlet weboldalára, semmit nem szabad elhinni, mert vagy nem ért hozzá, vagy hazudik.

Az idegrendszerre ártalmas vegyszerek nem hozhatóak kereskedelmi forgalomba, mert azok harci gázok, egy fújás a szobában, és összerogynál egy olyantól, és úgy is maradnál.

Egyébként a gyártó a Hoernecke, a tartalma 10% OC, paprikából kivont capsaicin.


Átnéztem azt az oldalt, sok negatív értékelést kaptak.


2020.05.02. 20:00
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Vettem. Van a tetején egy olyan műanyag lap féle annak mi a funkciója nem tudtam rájönni? Ha felhajtom visszanyomja valamilyen rugó.



Elméletileg meg kellene akadályoznia a gomb lenyomódását, de olyan gyenge az a műanyag rész ami tartja, hogy egy erősebb nyomástól beugrik, és benyomja a gombját.
Ezért én leszedtem róla, egyszerűen ki lehet tépni a helyéről, nincs szükség rá, a régebbi változatnál sem kellett ennél sem kell, mindig kitalálnak valami hülyeséget a gyártók, amivel elrontják az addigi jó konstrukciót.
Majd lefényképezem milyen a műanyag izé nélkül, addig szerintem ne szedd le, hátha neked az úgy nem felel meg.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.05.04. 23:46
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdvözletem. Hagyd lesikerült venni így sokkal jobb, azért köszönöm hogy lefényképezted volna. Nem is volt benne rugó magától rugózott valahogy.


2020.05.05. 20:50
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Rendben van.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.05.10. 00:52
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Mijafaszé van letíltva az oldal amit be linkelek állandóan kibassza a hszemet a szó cenzúra? :!: :!: :!: :!:
Te mocsok KLF vagy hogya faszomba hívnak te meg gyártod a hazugságaidat idestova 10 éve és még mindíg vannak akik beszopják a faszságaidat jó lenne ha eltakarodnál a sárgáról meg az új kékről mert tudjuk ott is kavasod a szart menj a picsába te csak rombolni tudsz amerre mész. :!: mindenki meg is érdemlib aki hisz neked mert közveszészeg tanácsokat osztokatol te fos fej barom. :!:


2020.05.25. 20:48
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A rajongóid is beszédesek szánalmas már a profil képük is.
Az efbíjájos pisztolyod meg épp hozzád való, csak erre tellett a homokbánya őri fizetésből mi? :lol:


2020.05.25. 20:55
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönjuk szépen ezt a gyönyörűre sikerült eszmefuttatást, sikerült hoznotok a szokásos formátokat.
Na többek között ezért nem lehet linkelni arról az oldalról, mert tele van ilyen, és ehhez hasonló, szélsőséges, öntelt bugrisokkal a fórumotok.
Egyébként örömmel tölt el, hogy emlékszel az eredeti nevemre, és hogy ilyen mély nyomokat sikerült hagynom az érzékeny idegeidben.
Igen, nekem ilyenre telik, de ha több pénzem lenne sem adnák ki milliókat fegyverekre, mint egyesek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.05.27. 23:57
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Helló! Emlékszem rád még a a sárgáról Caution nem tudtam hogy te voltál KLF, ha tudom hogy itt vagy előbb regiztráltam volna, egyébként én még mindig tag vagyok asárgán meg az újra indúlt kékeknél. :P Arraemlékszem téged mindig kirúgtak valamiért meg ott mintha nagyban ufóztál volna na mindegy.
Most kikérném véleményed a pak képes revkókról tudom mind terek de azért azok között is vannak egészen használható példányok zoraki r1 hogy mást ne mondjak, neked van e ilyesmi cuccod ha igen mik a tapasztalalatod velük?


2020.06.19. 20:41
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ne gyere nekem ezzel, átlátok rajtad mint a szitán. Egytől egyig ellenem voltatok, ha te ott voltál te sem vagy különb a többi szarházinál.
Itt nem lesz reklámozás, sem hamis információk terjesztése, takarodj vissza a fegyverboltos haverod szaros seggébe, oda való vagy.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.06.20. 01:37
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2020.10.27. 17:31
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jó napot. Kérdésem a következő. Vannak különböző gázsprék, cn cs oc ezzel tisztában vagyok. De melyiket lehet ezek közül legálisan megvásárolni, magamnál tartani? Mert úgy nézem a törvény betűje és az üzletek gyakorlata között van némi diferencia, gyakorlatilag amit vásálolhatnék azt egyesek szerint nem adhatják el részemre olyan is volt meg ennek az ellentétje. Na akkor ilyenkor mi van menjek perre vagy rendeljem meg a németektől többszörös áron a kiszállÍtás költségei miatt? :|


2020.10.27. 18:34
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Azt tudja megvenni amelyiket eladják magának. Amúgy nem értem a kérdést, menjen be egy hivatalosan működő szaküzletbe, és vegye meg amit jónak tart.
Egybként a paprika (OC) spray-k nem alkalmasak önvédelemre, ezért olyat ne vegyen meg, az sem igazán világos, kit, és miért akar feljelenteni, ebben a témában nem is szándékozom tanácsot adni.

http://gazfegyver-ufo.hu/index.php/gazspray.html

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.10.28. 22:18
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2020.10.27. 17:31
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az üzlet tulajdonosát kérem, magától értetődően ellene irányulna feljelentés! Na de haggyuk, nem érdekes.
Linkjét elolvasva választ kaptam kérdéseim többségére, még ha tudna válaszolni a viseléssel kapcsolatos kérdésemre méret töltőtömeg, oc szabálysértés ezt több helyről informáltam le.


2020.10.29. 16:34
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2020.10.27. 17:31
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elnézését kérem az üzlet megjelenÍtéséért azonban talán Így jobban megérti miről lenne szó.

https://www.combat-zone.hu/engedelyment ... t_man_1669


2020.10.29. 16:43
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Világos, de azt hittem ismeri az erre vonatkozó hatályos jogszabályt, egyébként pereskedés helyett választhat másik üzletet, tele van velük a város, egyszerűbb, és idegkímélőbb is.
Egyszerűen fogalmazva orbitális baromságok vannak annak az üzletnek az oldalán, a forgalmazott gázspay-k nagy része KKVE, tehát közterületen nem hordható, de ettől még megvásárolható, magánterületen tartható, az ön által belinkelt paprika spray is megvásárolható.

Röviden összefoglalva: a 20 gramm töltőtömegű gázspay-k, CN, CS közterületen hordható, a felett nem szabad, paprika spray (OC) egyáltalán nem hordható, töltet súly nem számít, a hatóanyaga miatt nem szabad.
Magánterületen bármilyen töltettömegű gáz, vagy paprika spray tartható.

20 gramm = cca. 25 milliliter.


_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.10.29. 18:44
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Caution írta:
Világos, de azt hittem ismeri az erre vonatkozó hatályos jogszabályt, egyébként pereskedés helyett választhat másik üzletet, tele van velük a város, egyszerűbb, és idegkímélőbb is.
Egyszerűen fogalmazva orbitális baromságok vannak annak az üzletnek az oldalán, a forgalmazott gázspay-k nagy része KKVE, tehát közterületen nem hordható, de ettől még megvásárolható, magánterületen tartható, az ön által belinkelt paprika spray is megvásárolható.

Röviden összefoglalva: a 20 gramm töltőtömegű gázspay-k, CN, CS közterületen hordható, a felett nem szabad, paprika spray (OC) egyáltalán nem hordható, töltet súly nem számít, a hatóanyaga miatt nem szabad.
Magánterületen bármilyen töltettömegű gáz, vagy paprika spray tartható.

20 gramm = cca. 25 milliliter.




Szia. Eladói fogás amit nem kell komolyan venni, minden szép és jó kimondottan önnek ajánljuk. :)


2020.11.02. 15:51
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszöm szépen, kedves szavaid olvasva már kicsit sem neheztelek a szélhámos jellegű vevőfélrevezető reklámozókra.
Na jó, kiéreztem a mondanivalódból sugárzó iróniát. :)

Amúgy vettél a vipera mellé olyan önvédelmi eszközt, amivel nem kell agyonverni valakit hogy nyugton maradjon, például egy gázspray-t vagy esetleg gázpisztolyt?

Csatolmány:
gazfegyver-ufo.hu-önvédelem.jpg
gazfegyver-ufo.hu-önvédelem.jpg [ 25.21 KiB | Megtekintve 26752 alkalommal. ]


http://www.gazfegyver-ufo.hu/forum/download/file.php?mode=view&id=200&sid=bbd82d85763e3530f49ec88b9522b380

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.11.03. 05:30
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Caution írta:
Köszöm szépen, kedves szavaid olvasva már kicsit sem neheztelek a szélhámos jellegű vevőfélrevezető reklámozókra.
Na jó, kiéreztem a mondanivalódból sugárzó iróniát. :)

Amúgy vettél a vipera mellé olyan önvédelmi eszközt, amivel nem kell agyonverni valakit hogy nyugton maradjon, például egy gázspray-t vagy esetleg gázpisztolyt?

Csatolmány:
gazfegyver-ufo.hu-önvédelem.jpg


http://www.gazfegyver-ufo.hu/forum/download/file.php?mode=view&id=200&sid=0648aeb7f41d94a29b9868a7b34c7c20


Azt még nem de tervben van. :) Olyan mint a képen van kicsit nagy lenne, mekkora az egyébként?


2020.11.03. 17:48
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az egy száz milliliteres Klever CS, nem olyan nagy mint ahogy látszik, az a forgópisztoly nagyon kicsi mellette.
Egyébként ötven milliliteresnél nem érdemes kisebbet venni, mert nem lehet normálisan megfogni azokat, és gyorsan ki is megy belőlük a folyadék.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.11.05. 03:11
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Segíthetek KLF ? ;) Mert látszik nem vagy képben, persze mivel máshonnan lopkodott képekkel illusztrálod hozzászólásaid ezen nem csodálkozunk. ;)
Ez forgópisztoly, vicces, nagyon szakmai, REVOLVER, hw 37, így hívják rajtad kívül mindenhol de ne is zavarjon, te hívhatod úgy is. :lol:
Az egész weblap félrevezető tele hamis információkkal, sajnos elég nagy látogatottsággal ahhoz hogy sok embert tudj átverni, arról nem is szólva milyen károkat okoztál, okozol a többi normális fegyveres fórumban. A 100 ml es spray propagálása is jellemző ami kkve de persze te úgy is tudod persze ez is az átverés része igaz? Na erről ennyit, gondolom ki leszek rúgva mert igazat szóltam.


2020.11.22. 09:10
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt még hadd kérdezzem meg, igazából nem várva rá választ, van valami közze ennek a provokátor oldalnak valamelyik fegyver ellenes civil társasághoz, mert lmbt gender lények meg libsi bolsi elég gyakran megfordulnak erre felé?


2020.11.22. 09:18
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ha lopottak a képek, linkelje be azt a weboldalt ahonnan ön szerint lopva lettek, mert nyilvános oldalnak kellett hogy legyen, és lementhetőnek a képeknek.

Ha nem lesz bizonyítva amit ön állított, feljelentést teszek ön ellen nagy nilvánosság előtt elkövetett becsületsértésért.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.11.25. 07:23
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Na gondoltam, hogy nem reagál rá, pedig volt rá három napja mielőtt törölve lett a fórumból.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.11.28. 18:41
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 266 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség