Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.25. 01:31

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A fidesz a kötelező sorkatonaság visszaállítására készül, mert ennek a baromságnak csak ez lehet a magyarázata.
A tornaórákon militarista kiképzés, karate, és egyéb ökörségek tanítása, és tessék megkapaszkodni, lövészeti oktatás.
Egyébként a nyolcvanas években volt ilyen lövészet, és egyéb honvédelmi előképzés a nyolcadik oszályosoknak, amikor még volt kényszersorozás, elképesztő, meg vannak ezek veszve. Ezek az elmebetegek militarizálni akarják a társadalmat, ezért kell a több száz lőtér, több száz milliárdból.

http://nepszava.hu/cikk/1123978-ujjaszu ... litarizmus

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.03.20. 18:50
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Igen, jobb, csak a kopásra hajlamos spiáter elsütőszerkezete rontja le az összképet.
Egyébként semmi bajom vele, az Umarex Colt-al ellentétben ennél a szánakasztó kar is működik, és a hátsó irányzék is külön alkatrész, amitől elég élethűnek néz ki az egész pisztoly, cserélhető a gyári szűkítés is, ami egy, négy milliméteres csavar a csőben.
A Wadie CS gáztöltények felhúzták a szánt, probléma nélkül működött velük.


Az első mondatod el vete a kedvem tőle. A mellett hórdani is elég nehéz lehet azért egy ekkora stukkert.


2017.03.24. 19:29
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
A fidesz a kötelező sorkatonaság visszaállítására készül, mert ennek a baromságnak csak ez lehet a magyarázata.
A tornaórákon militarista kiképzés, karate, és egyéb ökörségek tanítása, és tessék megkapaszkodni, lövészeti oktatás.
Egyébként a nyolcvanas években volt ilyen lövészet, és egyéb honvédelmi előképzés a nyolcadik oszályosoknak, amikor még volt kényszersorozás, elképesztő, meg vannak ezek veszve. Ezek az elmebetegek militarizálni akarják a társadalmat, ezért kell a több száz lőtér, több száz milliárdból.

http://nepszava.hu/cikk/1123978-ujjaszu ... litarizmus



Az ott a képen ki lehet, az iskolás Oswald? :P Mit akarnak, pszichopata gyílkosokat kiképezni?

"Lassú, de biztos lépésekkel militarizálja a társadalmat az Orbán-kormány. Formálódik már az iskolai öttusa is: a kabinet a küzdősport-oktatás bevezetésével kívánja "színesíteni" az eddig a tornára, atlétikára, labdajátékokra épülő testnevelés-órák programját. Az iskolai küzdelmek új területe lehet a lövészet is, miután megcélozták, hogy három éven belül minden nebuló kapjon "lőkiképzést" az intézmények szervezésében. A célra három év alatt mintegy 500 millió forintot költenének."

Erre van pénz a kúrva anyjukat, az egészség ügy meg romokban hever.
Ja meg mire akarnak célba lőni, biztos migránsos céltáblákra, aztán meg menekűltekre a határnál.


2017.03.24. 19:37
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Az első mondatod el vete a kedvem tőle. A mellett hórdani is elég nehéz lehet azért egy ekkora stukkert."

Akkor jó, mert önvédelmre senkinek nem ajánlok ilyen pisztolyt, pont a vacal elsütőszerkezete, és a felhúzott kakast nem rögzítő biztosítószerkezet miatt. :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.03.24. 23:34
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Az ott a képen ki lehet, az iskolás Oswald? :P Mit akarnak, pszichopata gyílkosokat kiképezni?"

Ezek a diktátorok ilyenek, szeretnek sportlétesítményeket építeni, katonásdit játszani, sok ilyen elmeroggyant van van a világban, túl sok.

"Ja meg mire akarnak célba lőni, biztos migránsos céltáblákra, aztán meg menekűltekre a határnál."

Ez pedig több mint valószínű, egyelőre megelégszenek azzal, hogy a drótkerítésbe lökdösik az embereket, és kutyákkal harapdáltatják őket, egyelőre.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.03.24. 23:44
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok. Megejtettem egy próbát a hw 37 ből a multkor tárgyalt wadie cs lőszerrel, azzal ami hw 94 be való.
Hangja nem olyan tompa mint a műanyag dugósé szvsz gyorsabban lővi előre a gázt, dinamikusabb.
A tárból gond nélkül üríthető, csapi kiszakadás nem volt fegyver pucolásnál káromkodás annál inkább. :)
Ezt a politikába hajló kirohanásaitokat meg nem igazán fogom, átkerültünk volna a feyver ellenesek oldalára? :?
Tudod Caution vannak akik szeretnek pl célba lőni, ártalmatlan szórakozás vagy sport szinten akiket ezzel az Oswald kiszólással alaposan megsértetek ám, nem kell rögtön rosszat feltételezni, én pl a jó oldalát nézem, a küzdősportokkal fegyverekkel nem árt minél korábban megismerkedni.
Ehhez nem is szeretnék többet hozzátenni, ez az én véleményem én így vélem helyesnek.


2017.03.30. 17:55
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Elég régóta gyártják, nitrocellulóz lőpor van benne, forgópisztolyhoz jobb a műanyag dugós mert abban feketelőpor is van, így nagyobb a füst amit kilő, jobban szétterül az irritáló anyag.
Az viszont lehet hogy ez messzebbre ellövi az anyagot, vagy gyorsabban lövődik ki, mert ha az alig lefojtott csövű HW 94-est fel tudja húzni, akkor valóban erősnek kell lennie, mivel ez a rajta lévő felirat szerint elsősorban ahhoz való.



Úgy tudtam a hw 94 erősen vissza van fojtva ezért vágja vissza a gázt. Egyszer megpróbáltam felhúzni egyet az üzletben bele kellett kapaszkodnom rendesen a szánjába. :) Sok 9 mm pak pisztolynak nincs ilyen erős rugója.


2017.03.30. 18:06
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A HW 94-es csöve olyan mint a régebbi 8mm-es gázpisztolyok csöve, egy keskeny acéllemez van a csőbe erősítve, át lehet látni rajta, vissza nem fúj az semmit, csak előre lő, de azt nagyon.
Egyébként a Wadie CS NC für HW 94 erősebb töltény mint a 9mm PAK gáztöltények, vagy mint a PV töltények, egy 9mm PAK nem lökné hátra a szánt, hacsak nem lenne egészen leszűkítve a csöve.
A kakas rugója pedig azért olyan marha erős, hogy revolverezve is előre tudja lökni azt a buta tehetetlenségi ütőszeget, mert valami okafogyott mérnök nem átallott olyat tervezni bele. A biztosító pedig az ütőszeget huzigálja befelé, weihrauchéknál ezt jelenti a bebiztosítás, a kakast eszükbe sem jutott mechanikusan felütköztetni, mert azt minek, azt már gondolom bonyulult lett volna megtervezni az okosoknak.
Az ütőszeg rugó is olyan gyenge, hogy az ütőszeg előreszalad a furatában csőretöltéskor, és a töltény elakad tőle, csőretöltési hibát okozva ezzel, ezért azt nem árt rögtön erősebbre cserélni, ha jót akar az ember.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.03.30. 21:04
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Sziasztok. Megejtettem egy próbát a hw 37 ből a multkor tárgyalt wadie cs lőszerrel, azzal ami hw 94 be való.
Hangja nem olyan tompa mint a műanyag dugósé szvsz gyorsabban lővi előre a gázt, dinamikusabb.
A tárból gond nélkül üríthető, csapi kiszakadás nem volt fegyver pucolásnál káromkodás annál inkább. :)"

Azt is használhatsz hozzá, ha szimpatikusabb, forgópisztolyba való. A csappantyú kiszakadozást pedig lehetne hanyagolni végre, tudjuk hogy soha nem történtek ilyen esetek, egy barom fegyverboltos hazugságáradata az egész, gondolom megsértődött valamiért a gyártóra azután elkezdte lejáratni a termékeit.

Ha valaki még egyszer leírja ebben a fórumban, hogy a Wadie töltényeknek kiszakad a csappantyúja, azt kitöröltetem innen a hozzászólásaival együtt, jószándékkal szóltam.


"Ezt a politikába hajló kirohanásaitokat meg nem igazán fogom, átkerültünk volna a feyver ellenesek oldalára? :?
Tudod Caution vannak akik szeretnek pl célba lőni, ártalmatlan szórakozás vagy sport szinten akiket ezzel az Oswald kiszólással alaposan megsértetek ám, nem kell rögtön rosszat feltételezni, én pl a jó oldalát nézem, a küzdősportokkal fegyverekkel nem árt minél korábban megismerkedni.
Ehhez nem is szeretnék többet hozzátenni, ez az én véleményem én így vélem helyesnek."

Kinemszarjale hogy célba lőnek, lőjenek! Ez az egész nem erről szól, ez a rohadt mocskos undorító politikai vezetésről, és kiszolgálóiról szól, tessék észrevenni mi felé viszik, az amúgy is elhülyűlt, egyre inkább fasizálódó társadalmat, nézzél már szét te is, ébresztő, én nem a fegyverektől félek, szeretem a fegyvereket, én a fegyveres idiótáktól félek, akikből egyre több van az országban.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.03.30. 21:34
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ez milyen lehet? Az van rá írva cs gáz a bolt szerint capsaicin elegy van benne. :P
Lehet valami kombinált anyag vagy kamu az egész?

http://www.combat-zone.hu/gaz_riaszto_p ... 15_ml_1665

"A Scorpion Security egy olyan önvédelmi spray, amely a működtető gomb lenyomásával magas koncentrátumú kapszaicin-gáz elegyet permetezve fejti ki a hatását."

Amúgy cs gázspray van a képen. :P


2017.04.02. 21:29
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elolvastam ennek a boltnak több ismertetőjét, szvsz tele van szándékosnak tűnő félrevezetésekkel rossz marketing szöveggel törekeednek bevétel maximalizálásra.


2017.04.03. 19:23
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
"Sziasztok. Megejtettem egy próbát a hw 37 ből a multkor tárgyalt wadie cs lőszerrel, azzal ami hw 94 be való.
Hangja nem olyan tompa mint a műanyag dugósé szvsz gyorsabban lővi előre a gázt, dinamikusabb.
A tárból gond nélkül üríthető, csapi kiszakadás nem volt fegyver pucolásnál káromkodás annál inkább. :)"

Azt is használhatsz hozzá, ha szimpatikusabb, forgópisztolyba való. A csappantyú kiszakadozást pedig lehetne hanyagolni végre, tudjuk hogy soha nem történtek ilyen esetek, egy barom fegyverboltos hazugságáradata az egész, gondolom megsértődött valamiért a gyártóra azután elkezdte lejáratni a termékeit.

Ha valaki még egyszer leírja ebben a fórumban, hogy a Wadie töltényeknek kiszakad a csappantyúja, azt kitöröltetem innen a hozzászólásaival együtt, jószándékkal szóltam.


"Ezt a politikába hajló kirohanásaitokat meg nem igazán fogom, átkerültünk volna a feyver ellenesek oldalára? :?
Tudod Caution vannak akik szeretnek pl célba lőni, ártalmatlan szórakozás vagy sport szinten akiket ezzel az Oswald kiszólással alaposan megsértetek ám, nem kell rögtön rosszat feltételezni, én pl a jó oldalát nézem, a küzdősportokkal fegyverekkel nem árt minél korábban megismerkedni.
Ehhez nem is szeretnék többet hozzátenni, ez az én véleményem én így vélem helyesnek."

Kinemszarjale hogy célba lőnek, lőjenek! Ez az egész nem erről szól, ez a rohadt mocskos undorító politikai vezetésről, és kiszolgálóiról szól, tessék észrevenni mi felé viszik, az amúgy is elhülyűlt, egyre inkább fasizálódó társadalmat, nézzél már szét te is, ébresztő, én nem a fegyverektől félek, szeretem a fegyvereket, én a fegyveres idiótáktól félek, akikből egyre több van az országban.


Épp ezért írtam hogy nem szakadt ki mert tényleg nem szakad ki nem értem miért kell fenyegetőzni tisztában vagyok én is a tényekkel kik miért gyaláznak gyártókat a fórumokban.
Ez a politikai kirohanás megint, nekem sok nem hiszem ezt egy fegyveres témájú fórumba való lenne a helye ilyen dühödt ellenzéki odamondásoknak.
Ez a véleményem az meg remélem lehet.


2017.04.03. 19:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Ez milyen lehet? Az van rá írva cs gáz a bolt szerint capsaicin elegy van benne. :P
Lehet valami kombinált anyag vagy kamu az egész?"

Ahhoz lehetne hasonlítani ezen leírás készítőjének a hozzáértését, mint azt a gépkocsiszerelőt, aki nem tud beállítani egy vákumos vezérlésű zsiguli karburátort, mert azt hiszi, hogy a pillangószelep határolócsavarjával kell beállítani az alapjáratot.
Vagyis szart nem ért ahhoz amit csinál, de legalább bunkó módon nagyképű. Ezek az irományok is hasonlóan álszakmaiak, és a lényegük hogy ne vedd komolyan, mert reklám az egész. :)
Ami viszont elég szomorú, mert akik nem értenek hozzá, azokat megtévesztik vele. Ebben az országban erről szól a kereskedelem.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.04.03. 23:02
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Ez a véleményem az meg remélem lehet."

Eddig is lehetett, de egyértelmű marhaságokat nem kell propagálni, a fidesz kormány intézkedéseit helyeselni, mindennek van egy határa.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.04.03. 23:17
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
"Az első mondatod el vete a kedvem tőle. A mellett hórdani is elég nehéz lehet azért egy ekkora stukkert."

Akkor jó, mert önvédelmre senkinek nem ajánlok ilyen pisztolyt, pont a vacal elsütőszerkezete, és a felhúzott kakast nem rögzítő biztosítószerkezet miatt. :)



Akkór jó. :| Nekem a walther pp kezd elromlani valahogy fúrcsán hátúl működik a ravasza, olyan mint ha kikopott vólna de mégsem ami azért elég fúrcsa mert összességébe ha 100 lövés lehet benne attól meg azért már még se mehetett tönkre a belseje, revólverezve nem jött elő ez a hibája de felhúzott kakasnál akkór megy előre a kakas ha egészen el van húzva a ravasza amit eddig nem csinált. Az egészen azt jelenti hogy egészen el van húzva még akkór erővel kell neki húzni a hátúljának azt akkór nagy nehezen előre megy a kakas, szét szedtem de nem látni semmit csak azt hogy az a vacak ami kiakad a kakas alól azt nem tólja elég hátra a ravasz ami nem értem mitől van. Ha ez is elromlik már nem veszek ugyan ilyen stukkert az biztos ezek a full spiáter elsütő szerkezetek jófórmán semeddig sem bírják. A hogy elnézem ez a toló izé ez acélból van azt a spiáter kakasba akadna bele ami még is szétkopott vólna? Ez így azért nem nórmális . :!:


2017.04.06. 19:33
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Ez milyen lehet? Az van rá írva cs gáz a bolt szerint capsaicin elegy van benne. :P
Lehet valami kombinált anyag vagy kamu az egész?

http://www.combat-zone.hu/gaz_riaszto_p ... 15_ml_1665

"A Scorpion Security egy olyan önvédelmi spray, amely a működtető gomb lenyomásával magas koncentrátumú kapszaicin-gáz elegyet permetezve fejti ki a hatását."

Amúgy cs gázspray van a képen. :P


Ez milyen lehet, ez szar.Olyan szar mint az összes többi 15 meg 20 ml es spray, kicsi nyíláson 1, 2 m ig pórlasztanak az ilyen vackok, ezek nem jók semmire sem akár mi van bennük.


2017.04.06. 19:44
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
"Ez a véleményem az meg remélem lehet."

Eddig is lehetett, de egyértelmű marhaságokat nem kell propagálni, a fidesz kormány intézkedéseit helyeselni, mindennek van egy határa.


Tehát minden rossz amit a fidesz csinál, a kerírés is rossz be kell engedni mindenkit, a rendőrök is rosszak azért vannak hogy rosszat tegyenek az egész emberiségnek, értem. Nincs mit hozzátegyek. :(


2017.04.07. 19:51
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:

Ez milyen lehet, ez szar.Olyan szar mint az összes többi 15 meg 20 ml es spray, kicsi nyíláson 1, 2 m ig pórlasztanak az ilyen vackok, ezek nem jók semmire sem akár mi van bennük.



Ekkora 15 ml gázspray még is milyen távra hordjon el szerinted? :) Akkor nem jó az ajnározott a pajzs 5000, ezek szerint? 8-)


2017.04.07. 19:59
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ki írta azt hogy a pajzs 5000 a leg jobb gázspray ne állíts valótlanságot azért? :!: A pajzs kategóriájában jó spray ráadásúl 30 ml es nem 15 ml.
Ezt a migránsos szadista keretlegény fasiszta propaganda dumát meg szólva lett érte hogy fejezzed be erre itt nem vagyunk vevők meg a rendőröket ajnározó ferde gondolataidat is tartsad meg magadnak.


2017.04.08. 19:56
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Mit pofázol te hazaáruló libsi? Ki az elferdült, még írni sem tudsz helyesen. :!: :!: :!: :!: Eddig visszafogtam magam de kár volt kiderült mi félék vagytok. Nem beszélsz így velem mert megfizetsz ám úgy is szorul a hurok rajtatok, takarodjatok svédországba az való nektek ne a hazámban rontsátok a levegőt büdös liberált féreg. :!: :!: :!: :!:
Na mehetsz a moderátorhoz árulkodni.


2017.04.08. 20:52
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Akkor remélem nem regisztrálsz vissza egy újabb IP címmel, keress magadnak egy számodra megfelelő fórumot.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.04.09. 18:30
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Akkór jó. :| Nekem a walther pp kezd elromlani valahogy fúrcsán hátúl működik a ravasza, olyan mint ha kikopott vólna de mégsem ami azért elég fúrcsa mert összességébe ha 100 lövés lehet benne attól meg azért már még se mehetett tönkre a belseje, revólverezve nem jött elő ez a hibája de felhúzott kakasnál akkór megy előre a kakas ha egészen el van húzva a ravasza amit eddig nem csinált. Az egészen azt jelenti hogy egészen el van húzva még akkór erővel kell neki húzni a hátúljának azt akkór nagy nehezen előre megy a kakas, szét szedtem de nem látni semmit csak azt hogy az a vacak ami kiakad a kakas alól azt nem tólja elég hátra a ravasz ami nem értem mitől van. Ha ez is elromlik már nem veszek ugyan ilyen stukkert az biztos ezek a full spiáter elsütő szerkezetek jófórmán semeddig sem bírják. A hogy elnézem ez a toló izé ez acélból van azt a spiáter kakasba akadna bele ami még is szétkopott vólna? Ez így azért nem nórmális . :!:


Az nem olyan, az valóban szét lehet kopva. Egy spiáter elsütőszerkezet néhány száz lövés után tönkremegy, de eltörhet bármikor, ebben benne van az is, hogy esetleg üresen működteted, ezért nem szabad ilyeneket megvenni. Az elsütőszerkezet legyen acélból, ez nagyon fontos, ha veszel helyette valamit erre az egyre mindenképpen figyelni kell.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.04.09. 18:41
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A fórum vissza lett kapcsolva, remélem visszatér a normális hangnem, mert ha nem, végleg meg lesz szüntetve.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.05.24. 20:22
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elég sokszor meg lett mondva, hogy a portál elérhetősége nem azért lett létrehozva, hogy azon kérjenek gázpisztolyokkal kapcsolatban tanácsot. Hetente csak átlag négy ember nem érti ezt meg.
Az technikai problémák bejelentésére való, probléma a regisztrációval vagy ilyesmi,.
Ha hozzá akarnak szólni valamelyik témához azt tegyék meg itt, a fórumban, ne e mailban érdeklődjenek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.05.24. 20:34
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 455 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség