Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.26. 06:49

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
"Nem viccesnek szántam csak egyszerüen tetszenek az ikonok.
Miért talán baj a használatuk."

Nem baj, csak arra vigyázz hogy ha komolyan gondoltál valamit akkor ne tegyél utána olyan jeleket amelyekkel megváltoztatod az eredeti szöveg értelmezését, mert akkor nem tudjuk hogy mit akarsz mondani.

"Igaz, hogy ezen az oldalon már többször írtatok, de vannak máshol is írások amik ennek az ellenkezőjét írják."

Az nethírlapos propaganda csak!

"Igaz némelyiken eléggé durván válaszolnak a kérdésekre az ellenvetésről nem is beszélve."

Az ellenvetés még nem volna probléma, az mindenhol előfordul, a mások tapasztalatainak és véleményének semmibevétele viszont már minősíthetetlen bunkóságra vall. Egyet tudok tanácsolni, ne foglalkozz velük, nem érdemes, de azt hiszem ezt már elmondtam elég sokszor.


Igazad van csak bosszantó, hogy ennyi bunkó van.


2010.09.12. 20:58
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Sziasztok!

Nehezen bírtátok már nélkülem. :D
Jelentem a kipróbálás elvégezve sorban mondom hogy mint történt.

Szóval, röhm vector gázpisztoly. Egy tár umarex riasztó akadás nélkü kiment, a pisztolyt közben elforgattam lefelé oldalt.
Utána olajozás aztán umarex 120 mg pepper 4 lövés, azért 4 mert az utolsó beragadt a pisztolyt alig bírtam kitakarítani attól a kátrány szerüségtől amit bele pökött a töltény. A szaga leg inkább a rothadt fehérrépára hasonlított amit utána megsütöttek. A lövéseket elég nagy raktárban durrantottam el a fújkálás is ott volt. Nem egyedűl csináltam többen voltunk. Őszintén nem hittem el hogy ez ilyen szar, bűzbombának elmegy esetleg de ezzel tárazni, na ne.
Következő wadie cs 10 lövés mind kiment, kékes fehéres füst kb 4 méterre.
Aztán mi is húztunk kifele mert azt éreztük hogy lemarja az arcunkat a gáz. :lol:
Megint takarítás aztán mikor vissza tudtunk menni 10 lövés wadie 220 mg cn.
Bakker. :!: :o Tömény átláthatatlan fehér füst kb 4 méterre ami pillanat múlva betöltött mindent, kúrva erős még a cs sem ilyen mint ez. Egyből égette a szemünket húztunk kifele mint vadliba.
Spray.
Ez nem volt olyan izgalmas. A kicsi hoernecke CS kb 2 méterre vitt, a perfectához képest erős volt de a pisztolyhoz képest kutyagumi. Fröcskölt nem porlasztott rendesen lehet ilyenre akarták. Nem hatott meg nagyon az ereje.
Pajzs5000, kb 3 méter erősen porlaszt, égett fémhez hasonló szaga volt égette a szemünket minha homok ment volna bele és nehezen múlt el. A cs gyengébbnek érződött, lehet azért mert nem fújódott szét rendesen.
Ennyi, a pisztoly tökéletesen működött az egy kátrány pepper t leszámítva amit eszemben sincs többet venni mert gané az egész.
Remélem tetszett a várva várt tesztem. Nekem nagyon a gáz elől menekülés. :P


Köszönjük, tanúlságos lett! Te is tudod már hogy a pepper szart sem ér! Hogy a CN a CS kúrva erős és a CN sprayk erősek. Nem mindegy milyen gyártmányt veszel ez is kiderűlhetett és nem minden alsótáras pisztoly szar!
Minnél több ilyen kísérletezőt mint te vagy.


2010.09.13. 22:26
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
A kérdésem, hogy a képeket a blogomba felhasználhatom e?
Szeretném a blogba a veblapot berakni, ugy mint kedvenc veblapom.
Ha lehet meg köszönném.


Az eredeti formájukban, igen.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.16. 05:30
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok! Így van Plum, ha nem próbálom ki nem hittem volna el milyen szar a pepper töltény. Akik ezt kipróbálják és azt hazudják hogy hatásos azok megérdemelnék hogy ne hasson ha lőnek vele szerintem nem is peppert táraznak ezek tudjuk kikről van szó.

Az engedélyel jól elvették a kedvem hogy kiváltsam. Kell valami engedély azért hogy a rendőrségen kiadják a viselésre jogosítót ami addig érvényes amíg az mkh engedély mindez 9400 ért.
Az időm kevés még arra hogy mindenfelé szaladgáljak, tényleg dühítő hogy egy gázpiszolyra így meg nehezítették a 9400 ft se reális erre szerintem.
Szerintetek mekkora az esélye hogy hordom és megtalálják nálam?
Egyszerűen nincs időm arra hogy engedélyek után szaladgáljak egy napom rámenne de év vége előtt nem tudom megoldani. Vélemények?


2010.09.23. 06:53
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Kimaradt. A pisztoly jól működik azóta lőttem vele riasztót. Van hozzá még egy tár. :) :!:


2010.09.23. 06:57
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Megértem a felháborodásodat, igazad van. Már nem biztos hogy megéri kiváltani az engedélyt, de ezt neked kell eldöntened, én ebben nem fogok tanácsot adni annál inkább sem, mivel nem mondhatom hogy szegd meg a törvényt, még ha így gondolom akkor sem. Ha lejár az MKH kártya érvényessége akkor előfordulhat hogy visszavonják az engedélyt, tehát így már az sem érvényes akármeddig. Egy esetleges szigorítást követően pedig elvehetik magát a fegyvert is hiszen a hatóságnak tudomása van róla. Ha megtalálják nálad az szabálysértés, de ennek elég kicsi a valószínűsége.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.23. 13:49
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszi. Persze értem, a lényeget elmondtad amit hasonlóan gondoltam el. ;)


2010.09.24. 09:52
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elfelejtettem megkérdezni hogy van e tapasztalatotok a 6 milliméteres gáz töltényekkel. :?: :!: Szeretnék egy röhm alsótárasat venni és azt mondta az eladó bele lehet gázt tenni a tárjába és közelről olyan erős mint a 9 milliméteres messzebbről. Rakétázni kell amúgy főleg.


2010.09.24. 10:49
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Köszi. Persze értem, a lényeget elmondtad amit hasonlóan gondoltam el. ;)


Akkor értjük egymást.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.24. 18:03
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Elfelejtettem megkérdezni hogy van e tapasztalatotok a 6 milliméteres gáz töltényekkel. :?: :!: Szeretnék egy röhm alsótárasat venni és azt mondta az eladó bele lehet gázt tenni a tárjába és közelről olyan erős mint a 9 milliméteres messzebbről. Rakétázni kell amúgy főleg.


Hát, ha erre a célra szeretnéd akkor jobban begéri az RG600-as, az 22-es és a 22-es riasztótöltény sem drágább mint a 6mm flobert riasztó. Viszont nagyobb a hangja és a rakétát is messzebbre lövi el, vagy fel.
Ha önvédelemre gondoltad akkor is a 22-es a jó választás hatótávolságra és gáztöltetre is, bár nem hiszem hogy sok értelme volna, mert nem a gáztöltet mennyiségével van ezeknél a töltényeknél a probléma hiszen a 6mm flobert gáztöltényben több van mint a 8mm K-ban, hanem a hatótávolságuk eléggé alacsony, ugyanakkor kétségtelen hogy közelről a gáztöltet töménysége miatt brutális hatása van, de ahhoz valóban közelről kell elsütni, szinte a támadó arcába tartva a pisztolyt.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.24. 18:19
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ha mégis önvédelemre gondoltad, jobb lenne ezeken elgondolkodni.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.24. 18:22
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Télleg azért kérdeztem. :D Tetszik hogy olyan kicsi lapos. De akkor mégis elég erős ha közelről lőnék? Már 1 méter azért elég szép gázspray helyett se rossz.


2010.09.25. 08:34
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az eredeti formájukban, igen.[/quote]

Köszi az engedélyt, élni fogok a lehetőséggel.
Alsótáras fegyvereknél sok helyen azt írják, hogy a kanyar miatt a gáz nem jön ki rendesen.
Ez egy marhaság, azért mondom mert kipróbáltam és elég jól kinyomta a gázt.
Na ennyit a sok okosrol.
Petárdázni meg tökéletesen megfelel, pláne még sokkal ólcsóbb is.


2010.09.26. 10:44
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Sziasztok! Így van Plum, ha nem próbálom ki nem hittem volna el milyen szar a pepper töltény. Akik ezt kipróbálják és azt hazudják hogy hatásos azok megérdemelnék hogy ne hasson ha lőnek vele szerintem nem is peppert táraznak ezek tudjuk kikről van szó.

Az engedélyel jól elvették a kedvem hogy kiváltsam. Kell valami engedély azért hogy a rendőrségen kiadják a viselésre jogosítót ami addig érvényes amíg az mkh engedély mindez 9400 ért.
Az időm kevés még arra hogy mindenfelé szaladgáljak, tényleg dühítő hogy egy gázpiszolyra így meg nehezítették a 9400 ft se reális erre szerintem.
Szerintetek mekkora az esélye hogy hordom és megtalálják nálam?
Egyszerűen nincs időm arra hogy engedélyek után szaladgáljak egy napom rámenne de év vége előtt nem tudom megoldani. Vélemények?


Még szép hogy nem, de tudod az a dühítő hogy tudják milyen fos aztán direkt szajkózzák a hülyeséget. Ja különben senki nem venné azt a szart? Kéremszépen, első az üzlet magyar mentalítás. Lehangoló.
Az engedélyt lehet jobban járnál ha kifizetnéd azt jónapot, lebukhatsz és az nem 9 ezerbe fog kerűlni, sokkal többe.


2010.09.26. 21:54
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Alsótáras fegyvereknél sok helyen azt írják, hogy a kanyar miatt a gáz nem jön ki rendesen.
Ez egy marhaság, azért mondom mert kipróbáltam és elég jól kinyomta a gázt.
Na ennyit a sok okosrol."



Színvonal vazzeg, fegyverboltosfegyvermesterkommandóstotálhülye. :lol: :lol: :lol: :lol:


2010.09.26. 22:01
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Télleg azért kérdeztem. :D Tetszik hogy olyan kicsi lapos. De akkor mégis elég erős ha közelről lőnék? Már 1 méter azért elég szép gázspray helyett se rossz.


Gázspray helyett. Tetszik az ötlet, főleg mert nem pukkan ám az ilyen akkorát hogy messziről meghallják. ;)


2010.09.26. 22:06
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ammondó vagyok, vipera hogy vegyél. Ha mégse tetszik rakétázni akkor azért jó lesz.


2010.09.26. 22:08
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
"Alsótáras fegyvereknél sok helyen azt írják, hogy a kanyar miatt a gáz nem jön ki rendesen.
Ez egy marhaság, azért mondom mert kipróbáltam és elég jól kinyomta a gázt.
Na ennyit a sok okosrol."



Színvonal vazzeg, fegyverboltosfegyvermesterkommandóstotálhülye. :lol: :lol: :lol: :lol:


Mert a fegyverbótosok ám az igazán sík hülyék a fegyverekhez, mint a tescós eladó az elektronikai részlegnél nagyon mély szintet ütnek meg. :) Főleg az a gvass nikk nevű a másik fórum megmondóembere az tud ekkora hülyeségeket írni júúúúj oda szoktam járni röhögni rajta. :D
Szóval egyre jobban tetszik a pukkantó beújítok belőle.


2010.09.27. 09:29
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Tudod Plum hogy igazad van ezért is tetszik.


2010.09.27. 09:31
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.05. 00:11
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Egy kicsit elmentek az OFF-olás irányába, urak. A fegyverboltosok ténykedései nem teljesen illenek a topik struktúrájához.


2010.09.27. 11:57
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elkanyarodtunk kissé de legközelebb az offtopikban tesszük. :idea:


2010.09.27. 18:40
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jelentem meg van a kicsike. :D Olyan mint vártam egyszerűen nagyszerű. Eredmény 10 lövésből mind elpukkant kb 1,5 méterre ment a gáz belőle ami szerintem bőven jó egy ilyen tölténytől. A gáz 85 milligrammos volt és ütött mint a nagyobb töltényből. Nem ment olyan messze de erős volt.


2010.09.29. 14:18
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia. Gyorsan meglett, nem bírtad ki mi? ;) Úgy szoktam lenni én is ha már kinéztem valamit akkor aztán gyorsan de lehetőleg azonnal kellene.


2010.09.29. 14:27
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Hú de gyorsan itt teremtél Plum ilyen még nem volt. Hát ha lehet akkor gyorsan kell ha kell. :) Ezt sem bántam meg mert nagyon pofás pisztoly könnyen is hordható tökéletes back up fegyver.
Épp néztem a szavazást már 400 szavazat van az öntöltősökre hát ez elmond valamit a vásárlásokról. Revolver a béka segge alatt lapít. Erre már nem sokat lehet mondani azért.


2010.09.29. 14:35
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 896 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség