Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.27. 17:08

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ja elég szarok az átalakítottak, főleg a keserű féle. Azt mondják nem működnek sehogy csak akkor ha kicserélik a rugókat gyengébbre. A csőhátrasiklásosak egyértelmű hogy nem gázra vannak megcsinálva, azokat pénzkidobás megvenni.
Szerintem rettentő drágák amik vannak, új éles áráért vesztegetik, a fenének se kéne.


2010.10.20. 17:24
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok!

Rég nem voltam kicsit pangott a fórum nélkülem úgy látom. :P
Szóval élesből konvertáltat véletlenül se nem működnek. Esetleg revolvert de azok drágák az állapotukhoz képest.


2010.10.20. 19:59
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Értem vipera, megint jó volt a megérzésem. :) Gázspray-t valóban le lehet egy ilyenre cserélni ezt nem is vitatom, kb egyforma hatótávolság de a pisztoly lényegesen nagyobb mennyiségű gázt lő ki rövidebb idő alatt.


Erre gondoltam. ;)


2010.10.20. 20:01
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Más téma.
Bizonyos oldalon olvastam a dobhézagrol, aminek nagysága szerintük nem befolyásolja a lőtávolságot.


Talán le lehet írni hogy a nethírlap fegyveres fórumjáról lehet szó de majd a modi megmondja asszem ott olvashattál ilyen zagyvaságot.

Ha szerintük nem befojásol semmit akkor vagy hazudnak vagy hülyék. Figyelj egy gyerek is tudja ha lyukas a szívószál nem tud rajta szívni bert bele megy a fals levegő a pisztolynál kimegy a nyomás. Sok ész kell hozzá mi?
De értem én a kutyának se kellő forgókat is el kell adni valahogyan. Így se veszik képzelheted ha leírnák róluk az igazat. Mert nem veszik a boltokban a raktárakban rohadnak a készletek.


2010.10.20. 20:12
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Gyerekek a névrokonom nem írt egy kukkot sem azóta vagy ki lett rúgva? :P

Az Excalibur weblapja egész jó lett érdemes megnézni új lett nekik. Frissítik majd remélem.


2010.10.20. 20:17
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Gázpisztollyal pofán nyomtak valami autóst a rakparton, gennymédia persze rögtön lecsapott a témára, a szokott stílusában.
Az fel sem merült hogy esetleg szegény "áldozat" kezde az egészet, vagy ütött volna.

http://www.origo.hu/itthon/20101021-gaz ... esten.html


2010.10.21. 21:46
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
[quote="viperaTalán le lehet írni hogy a nethírlap fegyveres fórumjáról lehet szó de majd a modi megmondja asszem ott olvashattál ilyen zagyvaságot.

Ha szerintük nem befojásol semmit akkor vagy hazudnak vagy hülyék. Figyelj egy gyerek is tudja ha lyukas a szívószál nem tud rajta szívni bert bele megy a fals levegő a pisztolynál kimegy a nyomás. Sok ész kell hozzá mi?
De értem én a kutyának se kellő forgókat is el kell adni valahogyan. Így se veszik képzelheted ha leírnák róluk az igazat. Mert nem veszik a boltokban a raktárakban rohadnak a készletek.[/quote]

Üzleti fogás.
A rakparton önvédekezőnek is forgója volt szerintem keserű. Pepper spray is van a földön 2, mégsem tudta megvédeni magát mert elfogták valamilyen önjelölt akció hős seggfejek. :(
Tényleg igaz hogy dirr durr aztán futás onnan, minnél közelebbről minnél többet belelőni hogy eredménytelen legyen a szembesítés ha mégis elkapnak. :lol:


2010.10.21. 21:54
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Gyerekek a névrokonom nem írt egy kukkot sem azóta vagy ki lett rúgva? :P

Az Excalibur weblapja egész jó lett érdemes megnézni új lett nekik. Frissítik majd remélem.


Miért lett volna kirúgva? Legújabb regisztrált tagunk vipera 83, ott van. Biztos szégyenlős vagy ilyesmi. :)
A weboldal tényleg jobb mint a régi de ha nem töltik fel rendszeresen ez sem ér többet.


2010.10.21. 22:01
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Gázpisztollyal pofán nyomtak valami autóst a rakparton, gennymédia persze rögtön lecsapott a témára, a szokott stílusában.
Az fel sem merült hogy esetleg szegény "áldozat" kezde az egészet, vagy ütött volna.

http://www.origo.hu/itthon/20101021-gaz ... esten.html


Beteszem ide amit az origo-n mondtam, felháborít engem is a médiáknak ez a hisztériakeltése.

A médiák mindig úgy állítják be az ilyen eseteket hogy a jogosan védekező fegyverest állítják be elvetemült gonosz gyilkosnak. Én most is ezt érzem ki ebből az írásból is de a TV-ben leközölt hírekből is ez jött le.
Úgy gondolom a fegyvert használó önvédelemből lőtt, talán megúszta azt hogy megkéselje az a benga izomagyú abban az autóban.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.22. 15:12
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Rendben politizálás beszüntetve.
Amit ellemben írtál a közbiztoság állapota miatt jobb, ha gondoskodik az ember a biztonságárol.

Más téma.
Bizonyos oldalon olvastam a dobhézagrol, aminek nagysága szerintük nem befolyásolja a lőtávolságot.
Tudom, hogy erröl már volt szó a fórumban ezért javasolnám, ha valaki tenne be olyan képet, vagy videót amin jól látszik , hogy menyire jön ki oldalt a nyomás.

Voltam egy fegyverboltban megnevezni nem akarom nehogy reklámnak tünjön.
Itt láttam eredetiböl áttalakított öntöltőket.
Nagyon jól néztek ki, de az a kérdésem, hogy menyire megbízhatóag az elsütéskor?



A revolverek elméletileg működhetnek de a félautomaták nem ilyen alacsony nyomású töltényekhez voltak tervezve. A rögzített csövűekben, mint a walther rendszerű FÉG pisztolyok, is helyretolórugót és tárrugót kell csrélni hogy egyáltalán felhúzódjon a szán.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.22. 15:21
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Szia. Ha arra a nyominger rg59 re értetted akkor tényleg. ;) Ritka szar az még röhmékhez viszonyítottan is. Lehet azért hogy egy vastagabb alátéttel javítható a csőfarra ragasztva. :?: :!:


Nem csak arra. Az alátét jó megoldás lehet de attól még nem szűnnek meg a dobforgatás problémák. Az rg59-es egy bóvli fegyver, nem érdemes pézt kiadni ilyesmire.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.22. 15:27
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:

Talán le lehet írni hogy a nethírlap fegyveres fórumjáról lehet szó de majd a modi megmondja asszem ott olvashattál ilyen zagyvaságot.

Ha szerintük nem befojásol semmit akkor vagy hazudnak vagy hülyék. Figyelj egy gyerek is tudja ha lyukas a szívószál nem tud rajta szívni bert bele megy a fals levegő a pisztolynál kimegy a nyomás. Sok ész kell hozzá mi?
De értem én a kutyának se kellő forgókat is el kell adni valahogyan. Így se veszik képzelheted ha leírnák róluk az igazat. Mert nem veszik a boltokban a raktárakban rohadnak a készletek.


Le lehet írni. Sajnos hazudnak de nem csak ebben az egyben, töltényekről is fegyverekről is. Azt állítják hogy a Wadie töltényekből kiesik a csappantyú például, ami természetesen szintén hazugság.
Én nemrégen tettem fel a you tube-ra néhány új videót, köztük Wadie CN supra tölténnyel végrehajtott lövést is, majd ide is felrakok néhány képet a töltényekről hogy milyenek.
Az egyiken láthatjátok milyen könnyen üzemképtelenné válhat egy félautomata pisztoly a hibás töltény miatt, umarex riasztótöltény volt.


http://www.youtube.com/watch?v=Nqd_yIZM5ZU

http://www.youtube.com/watch?v=saXLAVhd7t8

http://www.youtube.com/watch?v=3pdNgF8fl1k

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.22. 15:44
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
http://www.origo.hu/itthon/20101021-gaz ... esten.html[/quote]

Beteszem ide amit az origo-n mondtam, felháborít engem is a médiáknak ez a hisztériakeltése.

A médiák mindig úgy állítják be az ilyen eseteket hogy a jogosan védekező fegyverest állítják be elvetemült gonosz gyilkosnak. Én most is ezt érzem ki ebből az írásból is de a TV-ben leközölt hírekből is ez jött le.
Úgy gondolom a fegyvert használó önvédelemből lőtt, talán megúszta azt hogy megkéselje az a benga izomagyú abban az autóban.[/quote]

Bocsi de akit meglőttek egyáltalán kiszált az autójábol, mert azért ez nem mindegy.


2010.10.25. 09:13
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Gondolom a kérdőjelet lehagytad. Így mintha állítanád.
Amúgy mért nem mindegy? Lehet hogy éppen szállt volna ki a kocsiból hogy lerúgja a fejét, ezt te sem hagynád. Vagy van olyan jogszabály ami kimondja autóban ülő támadó nem lehet támadó? Lassan eljutottunk oda hogy védekezni illegális lett, hátra van még a bűnözők kitüntetése most az jön majd.


2010.10.25. 23:39
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF a videódon hogy sikerült összehozni ezt a töltényhibát, pont a forgóval összehasonlítva? :o
A forgód tényleg szórta a gázt a Wadie CN továbbra is a kedvencem marad.
Forgóid mert 2 volt. :)


2010.10.25. 23:44
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
KÁELEF a videódon hogy sikerült összehozni ezt a töltényhibát, pont a forgóval összehasonlítva? :o
A forgód tényleg szórta a gázt a Wadie CN továbbra is a kedvencem marad.
Forgóid mert 2 volt. :)


Mivel nem látok bele a tölténybe, nyilván véletlenül. Ez volt az utolsó riasztótöltényem, pont ez volt rossz.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.26. 15:01
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:
Bocsi de akit meglőttek egyáltalán kiszált az autójábol, mert azért ez nem mindegy.


Nem erről beszéltem, sokkal inkább a médiák hozzáállásáról. Ha fegyver, fegyveres ember akkor mindig negatívan nyilatkoznak, elítélően, a fegyvereket és a fegyvereseket negatívan beállítva, automatikusan áldozatnak minősítve az erőszakos támadókat is, a fegyverrel védekezőt pedig támadónak.
Ez a probléma ezzel az írással is.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.26. 15:07
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ahogy ígértem, a képek.

[img]
Csatolmány:
HW88%20Wadie%20Supra%20CN%20töltény%20K.jpg
[/img]


Csatolmányok:
HW88 Wadie Supra CN töltény K.jpg
HW88 Wadie Supra CN töltény K.jpg [ 378.4 KiB | Megtekintve 11076 alkalommal. ]

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.
2010.10.26. 15:38
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Következő.

Csatolmány:
HW88 Wadie Supra CN K.jpg
HW88 Wadie Supra CN K.jpg [ 299.62 KiB | Megtekintve 11076 alkalommal. ]

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.26. 15:40
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az utolsó kétszer ment be. :!: Nos hát igen ez egyértelműen nem esett szét robbant darabokra és működött ahogy kellett. A nethírlaposaknál meg mindegyik töltény szétmálik, vajon milyen fogóval berhelik szét a töltényeket a hazugládák, mert ha jól megnézed fogó nyomok vannak rajtuk, vagy csavarhúzó vagy tudja fene de még ílyen rondán szét barmolt töltényeket nem láttam mint ott.
Visszatérve, félre értettem hogy hw 37 es képet teszel be, vagy ez a hw 88 asos van, mert a videón van hw37 is.


2010.10.26. 20:47
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Mivel nem látok bele a tölténybe, nyilván véletlenül. Ez volt az utolsó riasztótöltényem, pont ez volt rossz.


Nem hátsó szándékkal kérdeztem. :) Akkor ezek szerint az umarex riasztó ilyen szar. Nekem sokszor okozott akadást ezért mondom.
Szerinted a hw 94 milyen pisztoly? Jól néz ki az ára is, mennyire megbízható?


2010.10.26. 20:54
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Gázpisztollyal pofán nyomtak valami autóst a rakparton, gennymédia persze rögtön lecsapott a témára, a szokott stílusában.
Az fel sem merült hogy esetleg szegény "áldozat" kezde az egészet, vagy ütött volna.

http://www.origo.hu/itthon/20101021-gaz ... esten.html


Asszem ez valami kesernye forgó lesz uma töltényekkel. :D Tényleg tudja valaki forgóba minek vannak összenyomott végűek még az umán kívűl 22 esben van ilyen riasztó asszem. Gázosban mind dugóval lezárt kivéve ez az umarex cs mert paprikásat nem gyárt. Lehet már cs sem lesz sokáig üzletben modták valami sm gyártja majd ha egyáltalán.


2010.10.26. 21:25
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum. A jutubon láttam elég szar az a pisztoly. Az uma cs gázossal egyáltalán nem megy mert teleköpi valami tömítés szerűséggel a csövet ja itt köszön vissza az összenyomott töltény meg az umarex minőség. Vagy sm minőség?


2010.10.26. 21:29
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF megnéztem a videóidat szépen befuccsolt az a colt government. A rossz töltényt még egy ilyen pisztoly sem védheti ki gázzal amúgy megy rendesen? Az a 2 lövéses azért tetszett kidobta a töltényeket ahogy kell.
A forgósok is jók lettek lehet hogy be kéne újítanom egy olyan HW37 est.
A képeket köszönjük. A bumburnya fórumban megint a töltények a téma biztos Plum arról beszélhetett. Már a fogyasztóvédelemmel agyalnak hogy tíccsukbe mer veszélyes. Nem normális az agyuk annyi szent.
Ha már fogyasztóvédelem nem dugóval lezárt gáz töltények tényleg veszélyesek lehetnek valami tömés szerűség jön ki a csőből, uma cs.
A dugósakból meg nem jön ki semmi a gázon kívül.


2010.10.26. 21:43
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 479 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség