Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 14:59

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Tudom nem szereted ha szóbahozom, de mégis hadd hozzak fel egy témát KÁELEF mert szerintem érdekes.
Olvastam a kéken hogy az egyik fórumozó az alfa revolver hézagját úgy akarja leszűkíteni hogy lereszelne a távtartóból, ami nem tudom hol lehet benne, hogy a dob tár közelebb legyen a csőhöz. Akkor lehet hogy nem fújna le, te mit gondolnál erről :?:
Szerintem vegyen autómatát ha nem akar lefújást.
A linket szándékosan nem linkeltem, nem akartam magamnak bajt. :?



Szia!

Nem nekem címezted a kérdésed, de ez hülyeség. Ha előbbre kerűl a dobja nem üt rá az ütőszeg a gyutacsra. Ész, hová mész. :lol: Aztán nekem még revolverem sem volt.

A tesztelést most sajnos nem tudtam lerendezni mert közbejött valami, elnézést érte. A jövő héten meg lesz!
Sziasztok.


2010.09.02. 14:30
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv. vipera
Jó lesz az később is, a héten már én sem leszek itt. Kedden jövök.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.02. 17:10
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Tudom nem szereted ha szóbahozom, de mégis hadd hozzak fel egy témát KÁELEF mert szerintem érdekes.
Olvastam a kéken hogy az egyik fórumozó az alfa revolver hézagját úgy akarja leszűkíteni hogy lereszelne a távtartóból, ami nem tudom hol lehet benne, hogy a dob tár közelebb legyen a csőhöz. Akkor lehet hogy nem fújna le, te mit gondolnál erről :?:
Szerintem vegyen autómatát ha nem akar lefújást.
A linket szándékosan nem linkeltem, nem akartam magamnak bajt. :?


Na ez tényleg "nemsemmi". Én ilyeneken már meg sem lepődök ám, ismerve az ott lévő szaktekintélyeket. Hallottam ilyenekről még régebben, floberteknél csinálták "okos" emberek hogy közelebb kerüljön a dob a csőfarhoz és erősebb legyen. A végeredmény persze az lett hogy nem működött többé a stukker, mint vipera nagyon helyesen megjegyezte az ütőszeg már nem érte el a töltény peremét, a központi gyujtásos töltényeknél pedig a csappantyút.
A szöveget nyugodtan berakhadtad volna link formájában, már azért is hogy pontosan lehessen tudni miről van szó.
Azonban ez már előrelépés annak a részéről aki írta, rájött a dob csőfar hézag valós mivoltára, ami örömmel tölt el, mert értelme volt állandóan mondanom hogy ott bizony elszökik a nyomás és a gáz egy jelentős része.
Ettől függetlenül egy normális revolver még mindig jobb választás önvédelemre mint akármilyen félautomata. A HW37-es például elég szépen kilövi a gázt, csakúgy mint a HW88-as, ezeket még mindig megéri megvenni.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.02. 17:30
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Meg is találtam túlsúlyban lett a forgó. A fekete fehér képeknek mi az oka? Nem rossz sőt tetszik de furcsa."



Film noir. :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.02. 17:50
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia!

Nem nekem címezted a kérdésed, de ez hülyeség. Ha előbbre kerűl a dobja nem üt rá az ütőszeg a gyutacsra. Ész, hová mész. :lol: Aztán nekem még revolverem sem volt.

A tesztelést most sajnos nem tudtam lerendezni mert közbejött valami, elnézést érte. A jövő héten meg lesz!
Sziasztok.[/quote]



Ja nekem sem de hasonló jutott eszembe. :)


2010.09.02. 23:45
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Na ez tényleg "nemsemmi". Én ilyeneken már meg sem lepődök ám, ismerve az ott lévő szaktekintélyeket. Hallottam ilyenekről még régebben, floberteknél csinálták "okos" emberek hogy közelebb kerüljön a dob a csőfarhoz és erősebb legyen. A végeredmény persze az lett hogy nem működött többé a stukker, mint vipera nagyon helyesen megjegyezte az ütőszeg már nem érte el a töltény peremét, a központi gyujtásos töltényeknél pedig a csappantyút.
A szöveget nyugodtan berakhadtad volna link formájában, már azért is hogy pontosan lehessen tudni miről van szó.
Azonban ez már előrelépés annak a részéről aki írta, rájött a dob csőfar hézag valós mivoltára, ami örömmel tölt el, mert értelme volt állandóan mondanom hogy ott bizony elszökik a nyomás és a gáz egy jelentős része.
Ettől függetlenül egy normális revolver még mindig jobb választás önvédelemre mint akármilyen félautomata. A HW37-es például elég szépen kilövi a gázt, csakúgy mint a HW88-as, ezeket még mindig megéri megvenni.[/quote]

Háhá ez tetszik. :D Most az azért gáz ha évek szájbarágása után jönnek rá hogy ahol lyuk van elszökik a nyomás, na de mit várjunk ezektől. :?:
Szerintem semmiből nem tanulnak még a saját kárukból sem, az önbizalmuk azért rendíthetetlen. :lol:
A revolverekhez az a véleményem, szerintem akinek nem jönnek be a formájuk vagy valami miatt azok úgysem vesznek. A többen lévők közé tartozom akiknek nem kellene de nem vitatom a megbízhatóbb működést aztán ki is fújt ebben az előnyük.


2010.09.03. 00:02
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
"Meg is találtam túlsúlyban lett a forgó. A fekete fehér képeknek mi az oka? Nem rossz sőt tetszik de furcsa."



Film noir. :)



Jaaaa tényleg. :idea: Hogy én milyen buta vagyok. :|
Színesben azért jobban tetszik de a fekete fehérnek is megvan a maga hangulata.


2010.09.03. 00:08
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Á lett még egy vipera a fórumon! Remélem nem az aki a múltkor vipera barátunkat basztatta. Remélem valami normális fickó lesz végre, túl sok volt mostanában a provokátorokból.
Témánál maradva, jöhetne már vipera végre, olvasnám már a tesztjét.
Erre a hétre ígérte.


2010.09.07. 00:15
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Meg KÁELEF, ő asszem keddre mondta az érkezését.


2010.09.07. 00:16
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Háhá ez tetszik. :D Most az azért gáz ha évek szájbarágása után jönnek rá hogy ahol lyuk van elszökik a nyomás, na de mit várjunk ezektől. :?:
Szerintem semmiből nem tanulnak még a saját kárukból sem, az önbizalmuk azért rendíthetetlen. :lol:
A revolverekhez az a véleményem, szerintem akinek nem jönnek be a formájuk vagy valami miatt azok úgysem vesznek. A többen lévők közé tartozom akiknek nem kellene de nem vitatom a megbízhatóbb működést aztán ki is fújt ebben az előnyük.[/quote] vipera



Egy részük buta, más részük hazudik, a véleményem meg ismert erről az egészről, fegyverboltos fóruma, hatalmas, a boltját népszerűsítő képekkel.
A félautomaták egyértelműen népszerűbbek, rengeteg minden szól mellettük, a megbízható működés speciel nem, de a revolverek mindegyike sem a tökéletes működéséről ismert, ez is tény. Én továbbra is azt mondom, mindenki maga döntse el hogy mit és miért szeretne venni, nem vagyunk egyformák, az igényeink és a lehetőségeink terén sem.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.07. 15:29
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Á lett még egy vipera a fórumon! Remélem nem az aki a múltkor vipera barátunkat basztatta. Remélem valami normális fickó lesz végre, túl sok volt mostanában a provokátorokból.
Témánál maradva, jöhetne már vipera végre, olvasnám már a tesztjét.
Erre a hétre ígérte.


Várjuk meg mit akar, még egy hozzászólása sem volt.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.07. 15:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A teszt engem is érdekelne.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.07. 15:42
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
A teszt engem is érdekelne.


Megártottak neki a gázok azt azért nem jön. :P


2010.09.07. 16:43
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Én továbbra is azt mondom, mindenki maga döntse el hogy mit és miért szeretne venni, nem vagyunk egyformák, az igényeink és a lehetőségeink terén sem."

Mélységesen egyet értek veled. :!: Ami az egyiknek szar az a másiknak tetszhet.


2010.09.07. 16:48
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok!

Nehezen bírtátok már nélkülem. :D
Jelentem a kipróbálás elvégezve sorban mondom hogy mint történt.

Szóval, röhm vector gázpisztoly. Egy tár umarex riasztó akadás nélkü kiment, a pisztolyt közben elforgattam lefelé oldalt.
Utána olajozás aztán umarex 120 mg pepper 4 lövés, azért 4 mert az utolsó beragadt a pisztolyt alig bírtam kitakarítani attól a kátrány szerüségtől amit bele pökött a töltény. A szaga leg inkább a rothadt fehérrépára hasonlított amit utána megsütöttek. A lövéseket elég nagy raktárban durrantottam el a fújkálás is ott volt. Nem egyedűl csináltam többen voltunk. Őszintén nem hittem el hogy ez ilyen szar, bűzbombának elmegy esetleg de ezzel tárazni, na ne.
Következő wadie cs 10 lövés mind kiment, kékes fehéres füst kb 4 méterre.
Aztán mi is húztunk kifele mert azt éreztük hogy lemarja az arcunkat a gáz. :lol:
Megint takarítás aztán mikor vissza tudtunk menni 10 lövés wadie 220 mg cn.
Bakker. :!: :o Tömény átláthatatlan fehér füst kb 4 méterre ami pillanat múlva betöltött mindent, kúrva erős még a cs sem ilyen mint ez. Egyből égette a szemünket húztunk kifele mint vadliba.
Spray.
Ez nem volt olyan izgalmas. A kicsi hoernecke CS kb 2 méterre vitt, a perfectához képest erős volt de a pisztolyhoz képest kutyagumi. Fröcskölt nem porlasztott rendesen lehet ilyenre akarták. Nem hatott meg nagyon az ereje.
Pajzs5000, kb 3 méter erősen porlaszt, égett fémhez hasonló szaga volt égette a szemünket minha homok ment volna bele és nehezen múlt el. A cs gyengébbnek érződött, lehet azért mert nem fújódott szét rendesen.
Ennyi, a pisztoly tökéletesen működött az egy kátrány pepper t leszámítva amit eszemben sincs többet venni mert gané az egész.
Remélem tetszett a várva várt tesztem. Nekem nagyon a gáz elől menekülés. :P


2010.09.08. 14:07
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Á lett még egy vipera a fórumon! Remélem nem az aki a múltkor vipera barátunkat basztatta. Remélem valami normális fickó lesz végre, túl sok volt mostanában a provokátorokból.
Témánál maradva, jöhetne már vipera végre, olvasnám már a tesztjét.
Erre a hétre ígérte.


Itt az igazi vipera teszt minden együtt, örvendezzél. ;)


2010.09.08. 14:13
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Örülök hogy szépen működött a pisztolyod, gáztöltényekkel is. :)
A paprikás Umarex szutyokkal ne is foglalkozz, majdnem minden félautomatát elakaszt, mint ahogy mondtad kijön belőle valamilyen ragacsos anyag és a töltényűrbe kerülve nem tesz jót a működésnek.
Használj olyan töltényeket amelyekkel kipróbáltad, hogy ne legyen probléma.
A Wadie CN és a CS töltények jobb minőségűek mint az Umarex töltények, egyenletesebb a lőportöltet bennük, és a hüvelyek is egyformák, érdemesebb ezeket használni, még akkor is ha drágábbak.

A gázspray meg ilyen, főleg ezek a kisebbek. Hiába nyagyobb a lyuk a TW1000-esen gyorsabban akkor sem jön belőle, legfeljebb gyengébben.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.08. 18:32
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:

Megint takarítás aztán mikor vissza tudtunk menni 10 lövés wadie 220 mg cn.
Bakker. :!: :o Tömény átláthatatlan fehér füst kb 4 méterre ami pillanat múlva betöltött mindent, kúrva erős még a cs sem ilyen mint ez. Egyből égette a szemünket húztunk kifele mint vadliba.


Ugye? :) Mondtam hogy vigyázz vele, erős mint a veszettfene és gyorsan gázosodik, főleg melegben.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.08. 18:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Egyébként én is raktárban szoktam kipróbálni, nagy terület, kevés légáramlat.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.08. 18:42
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Egyébként én is raktárban szoktam kipróbálni, nagy terület, kevés légáramlat.


Ne is mond. Ma még mindig érezni a gázt a polcokon mindenen. :lol:


2010.09.09. 14:47
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Üdv.

Örülök hogy szépen működött a pisztolyod, gáztöltényekkel is. :)
A paprikás Umarex szutyokkal ne is foglalkozz, majdnem minden félautomatát elakaszt, mint ahogy mondtad kijön belőle valamilyen ragacsos anyag és a töltényűrbe kerülve nem tesz jót a működésnek.
Használj olyan töltényeket amelyekkel kipróbáltad, hogy ne legyen probléma.
A Wadie CN és a CS töltények jobb minőségűek mint az Umarex töltények, egyenletesebb a lőportöltet bennük, és a hüvelyek is egyformák, érdemesebb ezeket használni, még akkor is ha drágábbak.

A gázspray meg ilyen, főleg ezek a kisebbek. Hiába nyagyobb a lyuk a TW1000-esen gyorsabban akkor sem jön belőle, legfeljebb gyengébben.


Köszönom!
Képzeld én hogy örűltem meg vagyok elégedve. Az umarex pepper kivételével mind felhúzta, az a szar nem rontja el a kedvem úgy se ér semmit.


2010.09.09. 14:54
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF
"Ugye? :) Mondtam hogy vigyázz vele, erős mint a veszettfene és gyorsan gázosodik, főleg melegben."

Pillanat alatt akkora füst lett mint az ősrobbanás bakker. :lol: Ezt kint ha elsütöm beteríti az egész utcát, esélye se lenne a rablóknak.


2010.09.09. 15:02
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Mehetsz vele focihuligánokat könnygázosítani. :) Ha vennél hozzá egy tárat, növelhetnéd a tűzerőt.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.09.10. 19:33
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Akit érdekel, néhány új háttérkép méretű kép lett berakva ide, umarex colt és HW88-as stukkerekről. Az uma marha jól néz ki. :)
Saját használatra letölthető, vagy weblapra is eredeti formájában, A gazfegyver-ufo.hu felirattal.

http://www.gazfegyver-ufo.hu/index.php/hatterkepek


A kérdésem, hogy a képeket a blogomba felhasználhatom e?
Szeretném a blogba a veblapot berakni, ugy mint kedvenc veblapom.
Ha lehet meg köszönném.


2010.09.12. 20:55
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 274 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség