Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2021.09.25. 15:44

Fórum szabályok

A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3054 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
Fórum tag

Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az előző dologhoz kapcsolódva feltételezve ha nem néznek őrültnek, egy gumi lövedékes puska beszerzésén gondolkodtam megnyugtatásnak, nem tudom mennyi értelme lenne valami ellen ami nem emberi lény.
Vagy nyíl puska esetleg ha meg tudnám magyarázni a páromnak miért kell vagy egyszerűen azt hinné el ment az eszem?

2021.05.17. 07:10
titkos ügynök

Üdv.

Olvastam az UFO-s ban lévő hozzászólást is, nem szoktam alapból senkit sem provokátornak, vagy hülyének, nézni.
Ha kifejtené bővebben mi is történt önnel, talán lenne ötletem, vagy nem, de ilyen kevés információ alapján semmit nem mondanék.

A gumilövedékes vackot szerintem felejtse el, most függetlenül attól mire lőne rá, maradjunk annál hogy emberre.
Ne képzelje azt, hogy egy maximum száz Joule-os gumilövedék súlyos károkat okozna egy embernek, hacsak nem szemen találja vele, véletlenül, mert célzott lövést sem lehet leadni azokkal, még közelről sem.
Ez körülbelül egy 25 ACP lövedék csőtorkolati energiája, ami még egy vízzel teli konzervdobozt sem lök fel, bár kétségkívül rendesen kilyukaszt egy embert mert kicsi átmérőjű ólomlovedék.
Ekkora energia egy gumilövedéknél csak felületi sérülést okoz, egy kabáton keresztül kisebb zúzódást, az pedig nem fog megállítani egy embert.
Azt a nyílzó vackot pedig pláne el kellene felejteni, gondolom nem akar véletlenül agyonnyilazni valakit a környezetében lévők közül, vagy véletlenül kinyilazni az ablakon egy járóklelőre, meg különben is, azt sem tudja mi ellen akar védekezni, lehet hogy képzelődött.
Azt javaslom próbáljon meg lehiggadni mielőtt bármilyen fegyvert tenne a keze ügyébe, mert akaratlanul is kárt tehet valakiben, amit később nagyon megbánna.

2021.05.18. 03:40
Fórum tag

Sok TV nézés lehet még kiváltó ok vagy a "védő" oltás eszi az idegeid ha beadták, bocsi de ez olyan vicces de meg ne sértődj ám. :P
Szóval, szia Caution. Szerinted mi különbség van a fehér meg sárga nyomós Antihund között? Az üzletes eladó vagy mittudom én szerint paprika van a sárgában, flakonján CS-CN felirat díszeleg. :roll: Csak sárgát tudtam venni így hát...?

2021.05.24. 15:48
Fórum tag

"Azt javaslom próbáljon meg lehiggadni mielőtt bármilyen fegyvert tenne a keze ügyébe,"

Igen mert ha ideges remeg a keze és még mellélő a mellének. :P

2021.05.24. 15:55
titkos ügynök

Szia.

Kicsit sem vicces, egyébként magánban beszéltem az illetővel azért nem írt már ide, vannak a beszámolójában olyan momentumok amiket átlag ember nem ismerhet. Azt állította eltűnt a kertből a kutyájuk is, és különös neszeket halottak, mintha a falakból eredtek volta, füst szag, satöbbi, ezek parafizikális megnyilvánulás jelei lehetnek, vagy mesterségesen előidézett hipnózis, egy lényt látott az erdőben, vagy úgy vélte hogy látott, állítólag repült, vagy nagyokat ugrott.
Több részletet nem akarok elmondani, mert ezek olyan részletek amelyek hitelessé teszik a történetét, de nem lenne jó ha akárki olvashatná.

A gázspray-ról, valóban van olyan amiben paprika van, és annak a fajtának pont sárga a szórófeje, de találkoztam olyannal rendes könygáztöltetűben is, van is egy olyan, valamiért sárgát tettek rá a gyárban.
A töltete nem paprika, mert fújtam vele, és könnygáz volt benne, ráírva is CS-CN van, mint a fehére.
Az eladóval pedig nem kell törődni, tudnak azok akkora baromságokat kinyilatkozni, hogy az ember csak néz, hogy ez hülye, vagy a vevőt nézi annak.

2021.05.26. 07:56
titkos ügynök

Ez úton üzenem az e mailban írogató embernek, hogy hiába ír a portál elérhetőségére, nem fogok válaszolni rá.
Van önnek regisztrált felhasználói neve, nem értem miért nem itt teszi fel a kérdését, valami államtitok vagy mi a fene, hogy nem meri ideírni?

2021.09.04. 02:16
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3054 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128