Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 15:36

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Ilyen a Magyar mentalítás átverni a másikat.
Elintéztem a viselésit most várni kell, azt kértem küldjék ki, de azért ha belegondolunk mi értelme van ennek az engedélyeztetésnek olyan valamire amit engedély nélkül megvehetünk. Sok minden van amit még engedély nélkül meg lehet venni de közterületen nem lehet viselni, engedély sem igényelhető a múzeális fegyverekre hogy egyet említsek. :(



Nem csak a Magyar ilyen, és itt sem mindenki gazember, de sok van belőlük, az biztos.

Mi értelme van, semmi, megveszik hordják, különben pedig miért ne lehetne?

A nem szabad az egy szó, a lehet pedig az, hogy te megteszed, mert azok szava pont annyit ér mint ők maguk, a te megtevésed pedig annyit ér mint te magad.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.13. 09:45
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia Lemmy. Kérlek ajánlj valamit egy kezdőnek ami engedély nélkül megvehető ugyanis én nem kaphatok engedélyt semmire. Köszi.
Csak kérdem, viperát vehetek üzletben csak úgy?


2020.03.19. 07:39
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdvözletem. Azóta sem kaptam cn gáztöltényt 1 helyen volt lejárt. :( Vettem cs töltetűt ez is az a gyártmány, tesztre még nem volt lehetőségem talán jövő hét. Az engedély meg jött amivel kapcsolatban egy valamit nem értek. Azt írták rá, viselésre jogosít a személyi igazolvánnyal együtt. Az ügyintéző nekem azt mondta a revolverre, ez csak magánterületen használható nem vihető közterületre. Ezt most hogy értsem hívjam fel telefonon hogy kell ezt érteni mert nekem ez magas.


2020.03.19. 13:46
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Nem csak a Magyar ilyen, és itt sem mindenki gazember, de sok van belőlük, az biztos.

Mi értelme van, semmi, megveszik hordják, különben pedig miért ne lehetne?

A nem szabad az egy szó, a lehet pedig az, hogy te megteszed, mert azok szava pont annyit ér mint ők maguk, a te megtevésed pedig annyit ér mint te magad.



Értem azok nem érnek annyit mint én, szerintem sem. :| Azt gondolom a szabadon megvásárolhatóaknál sem a gáz riasztó a leg hatásosabb.


2020.03.19. 13:57
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Kimaradt bocsánat, nem direkt írok ennyit, az előző fórumozó a masnis, említette a viperát. Azzal elég jól oda lehetne suhintani jól gondolom? Érdemes olyan beszerezni, üzletbe volt húszezer Ft felett kicsivel, eladták volna ha kell. :?:


2020.03.19. 14:05
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Definiáld már a lőfegyver fogalmát a hatályos jogszabályok alapján, ha megkérhetlek, mert ez így amit leírtál marha nagy baromság.

Az Alfa 640 flóbert revolver, 7,5 J alatt / Enfield muskéta közül melyik van a lőfegyverek közé sorolva? Vagy múzelális gumis szir szar / 1851 navy Colt.
Gáz riasztónak minősített gumilövedékesek, több, 100 J feletti csőtorkolati energiával, nem lőfegyver, de miért nem, ezeknek nézz utána.



Van múzeálisba is gumis meg ólmos úgy hogy igazad vólt.


2020.03.20. 19:24
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Kimaradt bocsánat, nem direkt írok ennyit, az előző fórumozó a masnis, említette a viperát. Azzal elég jól oda lehetne suhintani jól gondolom? Érdemes olyan beszerezni, üzletbe volt húszezer Ft felett kicsivel, eladták volna ha kell. :?:



Azzal azért símán agyonüthetsz valakit, nem feltétlenűl jó ötlet azért, egy kalapács kb ugyanazt tudod.
A masnistól kérdezem miért nem kaphasz engedélyt, feltételezem gázosra kéne viseléshez kártya. :P


2020.03.20. 19:36
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elmondanád nekem mi olyan vicces, Plum? Ládod én a neveden tudlak szólítani és megadom neked a kellő tiszteletet, légyszíves tegyél te is így, köszönöm.
Az ok amiért nem kaphatok engedélyt, szájbarúgtam egy embert aki előtte arcon ütötte a barátnőmet majd feljelentett. Kielégített a válasz?


2020.03.20. 23:59
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jól van azért nem kell mingyárt felkapni a vizet nem az vólt vicces hogy nem kapsz viselésit na, hanem a fórumos képed amit nem tudok hova tenni pláne hogy azt írod a barátnődet bántották, érted nem? :) Lehet azért csak nekem kellemetlen mert nem tudom fiúval vagy lánnyal társalgok pláne fegyveres fórumban, de én már csak ilyen konzervatív beállítottságú vagyok.


2020.03.21. 19:14
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
outer senshi írta:
Szia Lemmy. Kérlek ajánlj valamit egy kezdőnek ami engedély nélkül megvehető ugyanis én nem kaphatok engedélyt semmire. Köszi.
Csak kérdem, viperát vehetek üzletben csak úgy?


Szia.

Gázpisztoly, elöltöltős gumilövedékes, elöltöltős ólomlövedékes, de ezekhez nem tudsz lőport meg gyutacsot venni mert nem árulnak.
A vipera elméletileg nem forgalmazható civileknek, a gyakorlatban viszont bárkinek eladják, már ahol eladják, abból olyat érdemes venni ami edzett acélból van mert az rugalmas. Azt nem mondtad mire kellene, utcára vagy otthonra, emberre, állatra, vagy valami másra? :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.22. 06:51
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Jól van azért nem kell mingyárt felkapni a vizet nem az vólt vicces hogy nem kapsz viselésit na, hanem a fórumos képed amit nem tudok hova tenni pláne hogy azt írod a barátnődet bántották, érted nem? :) Lehet azért csak nekem kellemetlen mert nem tudom fiúval vagy lánnyal társalgok pláne fegyveres fórumban, de én már csak ilyen konzervatív beállítottságú vagyok.



Befejezni!

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.22. 06:58
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:

Értem azok nem érnek annyit mint én, szerintem sem. :| Azt gondolom a szabadon megvásárolhatóaknál sem a gáz riasztó a leg hatásosabb.


Amivel lőni is tudsz mert van hozzá üzemanyag, azok közül a gázpisztoly amivel esetleg meg tudod védeni magad, a gumilövedékesek pontatlanok, és gyengék, írtam már róla, ahhoz hogy padlóra küldjön egy embert négy-ötszáz Joule energiára lenne szükség egy gumilövedéknél, és sokkal nagyobb tömegre, ezek az ötven-száz Joule csőtorkolati energiával rendelkező vackok nem felelnek meg ember elleni harcra, állatra pláne nem.
A légfegyverek, flóbertek, szintén nem elég erősek, az ólom lövedékek ellenére sem, sérülést lehet ezekkel okozni, de nincs stopphatásuk, egyébként a gázpisztolyoknál hasonlóan nincs stopphatás, nem lesz mozgásképtelen a támadó, de mivel nem tudja kinyitni a szemét, ezért lecsökken a harcképessége.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.22. 07:17
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jó rendben ez világos, ez igy érthető, én igazából gáz revolver mellé gondolnám a viperát amolyan kiegészítőnek ha fúj a szél ami mostanában elég gyakori vagy ki tudja de mindenesetre nem elsődlegesen a vipera kerülne elő hanem a gáz kilövő készülék.
Így esetleg milyen ötlet?


2020.03.23. 10:39
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Azzal azért símán agyonüthetsz valakit, nem feltétlenűl jó ötlet azért, egy kalapács kb ugyanazt tudod.
A masnistól kérdezem miért nem kaphasz engedélyt, feltételezem gázosra kéne viseléshez kártya. :P




Nem szándékozom agyonütni senkit, nem vagyok izimagyú vadállat!


2020.03.23. 10:44
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2020.03.18. 06:28
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:

Szia.

Gázpisztoly, elöltöltős gumilövedékes, elöltöltős ólomlövedékes, de ezekhez nem tudsz lőport meg gyutacsot venni mert nem árulnak.
A vipera elméletileg nem forgalmazható civileknek, a gyakorlatban viszont bárkinek eladják, már ahol eladják, abból olyat érdemes venni ami edzett acélból van mert az rugalmas. Azt nem mondtad mire kellene, utcára vagy otthonra, emberre, állatra, vagy valami másra? :)


Szia. :) Emberre állatra valami másra, mindenhová. Gázpisztoly nem kell mert gyakran fúj a szél, és köszönöm.


2020.03.23. 18:05
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Helló üdv a fórumban. Ha erősebb szél van azért még tudsz lőni úgy 1.5 méterre kimegy a gáz. Arra figyelni kell merre fúj a szél. :idea:
Vagy tegyél sót a dobba kiviszi rendesen ez magánvéleményem volt. 8-)


2020.03.24. 15:43
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Jó rendben ez világos, ez igy érthető, én igazából gáz revolver mellé gondolnám a viperát amolyan kiegészítőnek ha fúj a szél ami mostanában elég gyakori vagy ki tudja de mindenesetre nem elsődlegesen a vipera kerülne elő hanem a gáz kilövő készülék.
Így esetleg milyen ötlet?


Ha úgy érzed szükséged van rá akkor miért ne, felnőtt ember vagy, azt viszel magaddal ami jólesik, vagy amit tudsz. Azt viszont vedd figyelembe, hogy szabálysértésnek van minősítve a hatósegg részéről, de a paprika spray, és a normális méretű gázspray is, úgyhogy nálam ez a kinemszarja le kategória.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.25. 20:39
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Helló üdv a fórumban. Ha erősebb szél van azért még tudsz lőni úgy 1.5 méterre kimegy a gáz. Arra figyelni kell merre fúj a szél. :idea:
Vagy tegyél sót a dobba kiviszi rendesen ez magánvéleményem volt. 8-)



Igen, és esetleg rögtön az egész vissza is száll az arcába. :shock: A nátrium klorid ember elleni használatát pedig nem igazán értem, akkor már inkább egészen kis méretű sörét, mint a sörétes riasztótöltényekben van.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.25. 20:54
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
outer senshi írta:

Szia. :) Emberre állatra valami másra, mindenhová. Gázpisztoly nem kell mert gyakran fúj a szél, és köszönöm.


Szia.

Nem javaslom a gumilövedékeseket, ha arra gondoltál volna, ha az arcába lőnél valakinek az megállítaná, de azt nem találod el egy olyan vacakkal, pláne te nem, mivel azt mondtad kezdő vagy. Ezért nincs nekem sem gumilövedékes pisztolyom, bár én tudok lőni, gyakorlatilag bármivel ami a kezembe kerül, de ilyen izével nem tudok célbatalálni. Ha kizárod a gázpisztolyt is nem tudom mi marad, gázspray esetleg, de azt is el tudja fújni a szél.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.25. 21:19
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Ha úgy érzed szükséged van rá akkor miért ne, felnőtt ember vagy, azt viszel magaddal ami jólesik, vagy amit tudsz. Azt viszont vedd figyelembe, hogy szabálysértésnek van minősítve a hatósegg részéről, de a paprika spray, és a normális méretű gázspray is, úgyhogy nálam ez a kinemszarja le kategória.


Normális körülményeket figyelembe véve valóban csak most állítólag mejd katonák fognak mászkálni az utcán, azok ellenőrizhetik mi van a polgároknál akkor az nem volna jó ha megtalálnák a sprayt meg a viperát. :(


2020.03.27. 22:19
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:

Igen, és esetleg rögtön az egész vissza is száll az arcába. :shock: A nátrium klorid ember elleni használatát pedig nem igazán értem, akkor már inkább egészen kis méretű sörét, mint a sörétes riasztótöltényekben van.


Ez nekem új, mi az a sörétes riasztó töltény? :shock:


2020.03.27. 22:23
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Normális körülményeket figyelembe véve valóban csak most állítólag mejd katonák fognak mászkálni az utcán, azok ellenőrizhetik mi van a polgároknál akkor az nem volna jó ha megtalálnák a sprayt meg a viperát. :(


Szerintem azt figyelik van e nálad vírus, mert most bizonyos véleményformálók szerint valami nagyon veszélyes influenza járvány van, vagy hogy nem te vagy e a ragály, tudod a supernatural című filmből. :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.28. 22:08
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Ez nekem új, mi az a sörétes riasztó töltény? :shock:



Olyan riasztótöltény amiben sörét töltet van, körülbelül egy milliméteres ólomgömbök vannak ezekben, közelről elég hatásos, messzebbről azért nem, mert szétszóródik az ólom.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.28. 22:28
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ezt nyomatják tv rádió minden médiában meg hogy a soros kínából hozatott por maszkokat adott a karácsonynak ajándékba, pfff. Direkt így kís betűkkel a nevek. :!:
Láttam azt a filmet szvsz az van a valóságban, szörnyek helyettesítve emberekkel. :(


2020.03.30. 18:41
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 275 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség