Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 16:21

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia Paco. Gratulálok szvsz jót vettél jóformán elnyűhetetlen megbízható revolver.
Mikor én keresgéltem pisztolyt hasonlókat tapasztaltam szóvá is tettem amiből egyszer durva veszekedés lett azt hittem felpofozom az eladót aki egy kis taknyos nyikhaj pokhendi bunkó volt, kint az utcán biztos kapott volna a gazember.
A kérdésedre nem tudok konkrétan válaszolni ugyanis eddig még nem lőttem rá emberre ilyen cuccal de szvsz hatótávon belül kell használni ami olyan 3 méter azt jó lesz az. :idea:


2020.02.10. 18:56
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönöm a válaszod Vipera. Ezek szerint gyakran előforduló viselkedés ez a boltosok részéről. :(
A tegnapi próba eredménye: egy dob cs töltetű Umarex, Wadie nem volt, hát nem tudom ez engem nem tartana vissza ha rám lőnék az biztos, éreztem egy kellemetlen marós szagot azon kívül nem sokat. Nem szabadban voltam gondolom leülepedhetett vagy valami mert bent tudtam lenni a helyiségben. Hangja volt rendesen csengett utána a fülem :P de ez nem hiszem hogy elég lenne egy kötekedőre, még talán fel is dühödne tőle.
Különben jó a revolver határozott működése van de nekem ez a gáz nagyon gyengének érződött büüdös marós szag volt de semmit nem csípett.


2020.02.13. 19:16
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
A kérdésedre nem tudok konkrétan válaszolni ugyanis eddig még nem lőttem rá emberre ilyen cuccal de szvsz hatótávon belül kell használni ami olyan 3 méter azt jó lesz az. :idea:



Gondolom ha jön Caution majd meg válaszolja azért ezt a kérdést. ;)


2020.02.13. 22:38
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Köszönöm a válaszod Vipera. Ezek szerint gyakran előforduló viselkedés ez a boltosok részéről. :(
A tegnapi próba eredménye: egy dob cs töltetű Umarex, Wadie nem volt, hát nem tudom ez engem nem tartana vissza ha rám lőnék az biztos, éreztem egy kellemetlen marós szagot azon kívül nem sokat. Nem szabadban voltam gondolom leülepedhetett vagy valami mert bent tudtam lenni a helyiségben. Hangja volt rendesen csengett utána a fülem :P de ez nem hiszem hogy elég lenne egy kötekedőre, még talán fel is dühödne tőle.
Különben jó a revolver határozott működése van de nekem ez a gáz nagyon gyengének érződött büüdös marós szag volt de semmit nem csípett.


Na ezt azért erősen kétlem ne is haragudjál Paco, hat lövés zárt térben akár kit, akár mit kiüt, én egy lövéstől futottam volna kifele pedig nem vagyok kényes azt el hiheted, azért itt cs gázról van szó ami a cn után rögtön ott van erősségben ám azért.
Nem feltételezem hogy kamuznál de valami nagyon nem stimmel a történetedben, hat lövés az hat flakon cs gáz spray lőltete attól fel lehetne fórdúlni Paco. :!:


2020.02.13. 22:51
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Úgy igaz ahogy írtam! Megpróbálom a cn t ha be tudok szerezni hátha az erősebb lesz.


2020.02.14. 20:03
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az még véletlenül sem tűnt fel egyik okosnak sem, hogy Umarex CS töltényeket vagy tíz éve nem gyártanak, és olyan négy év a szavatossági idejük? :)
Azt csodálom, hogy egyáltalán még durrant, ember, nézd meg azt a szavatossági időt jelző dátumot ott a papírján, igencsak meg leszel lepődve.


Egyébként erről eszembe jutott egy régi telefonos ugratás. :)

Jó napot kívánok, Okos elvtárssal szeretnék beszélni.
Jó napot, ilyen nevű ember nálunk nem dolgozik.
Ezek szerint akkor önöknél mindenki hülye? Telefon letesz.


2020.02.17. 01:15
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Itt vagyok újra. Üdvözletem!
Végül egy Röhm rg 69 m revolverre esett a választásom. A miértjét röviden összefoglalnám.
Elmentem több fegyverboltba végignéztem a nekem tetsző dolgokat, úgy vettem észre az árak elég magasak a minőség meg hát, balesetveszélyes pisztolyt meg elvből nem veszek. :| Szóval úgy vettem észre a revolvereken kívül nem valósulhatna meg biztonságosan a tűzkészen viselés ezért döntöttem revolver mellett.
Egy dologra szeretném felhívni a figyelmet. Nem tudom ti jártatok e úgy hogy a pultba kirakott fegyverek közé használtak vannak be csempészve.
Nem vicc, több boltban tapasztaltam ezt, az eladó szerint ezeket így kapják mert a gyárban kipróbálják. Ezt nem hiszem el egyszerűen olyanok mint ha sokat lőttek volna velük lerakódásokat láttam a dobban, több fegyver bűzlött a lőportól egyik össze vissza volt karcolva. Ha ez igaz miért vesznek át ilyen darabokat, vagy bizományba bevett fegyverek lehettek mert olyanok is vannak de azt volt ahol elmondták előre hogy azok bizományba beadott fegyverek. :?:
Ezt aztán olyan helyen vettem ahol ilyen nem volt ott ami újnak volt kirakva az is volt de több boltban ezt a felháborító dolgot vettem észre.
Még töltényem nincs hzzá mert csak paprikásat tudtak volna adni amitől óva lettem intve, az engedély kiváltásána előtt szertném kipróbálni még.
Ha tudnátok írni a viselési engedély kiváltásának menetéről azt is megköszönném.




Kicsit nagy, kicsit nehéz, de kiforrott technika, jó minőségben legyártva.

Igen, nem te vagy az egyetlen akit át akartak verni a használt szutykaikkal.
Egyébként nem régen volt szilveszter, ilyenkor viszik be a rommá használt vackokat eladni, a nem hordott pisztolyok még újszerűnek is néznek ki, viszont szét van kopva minden spiáter alkatrészük.
Azt is el tudom képzelni, hogy vannak olyan üzletek, ahol az új pisztolyokat hazaviszik az eladók, néhányszáz lövés, és rakéta után pedig visszateszik a pultba.


Az engedélyt a területileg illetékes rendőrkapitányságon lehet intézni, kettőezer forintot kérnek, továbbá a pisztolyt, MKH kártyát.
Az ügyintézési határidőnek nyolc napon belül kellene lenni, sommás eljárásban, mivel a rendőrségnek ebben az esetben nincsen mérlegelési jogköre, de ezt többnyire nem tartják be, és hatvan, plusz, hatvan nappal hosszabítják meg a határidőt, vagyis teljes eljárásban végzik el a dolgukat.
Különböző összesküvés elméletek szerint ezt direkt csinálják, szerintem pedig ha rendőr alezredesek csapnak fel ügyintézőnek, és egy darab ember ül a nyolc ablak mögött, akkor ott más problémák lehetnek, például elképesztő létszámhiány, de persze ki tudja.
Az önkormányzatnál egy hasonló ügymenet, (jogosítvány meghosszabítása) nálam négy munkanapot vett igénybe. A rendőrségnek ez úgy tűnik fél évig is eltarthat.


2020.02.17. 01:58
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Azt szeretném még megkérdezni ha netalán valakire rálőnék mert megtámadna azt milyen messziről érdemes megtenni meg hogy mennyit lőjek, mert ez a része nem teljesen világos, mert van aki ezt mondja van aki meg azt. :? Az egyik boltos azt tanácsolta az összeset ki kell lőni egymás után. Ennyire gyengék a gáztöltények? Azt nehezen tudom elképzelni.





A lejárt szavatosságú Umarex amit eladtak neked az igen, abból még egy tárral sem lesz elég. :)

Komolyra fordítva a szót, ezek a töltények CN, CS, körülbelül három méter távolságig hatásosak, de minél közelebbről lőnek velük, annál hatásosabbak, a nagyobb vegyszer koncentráció, nagyobb nyomás miatt. A valóságban ha közvetlenül arcon lőnek valakit egy ilyen tölténnyel, az be is fejezi azt amit éppen csinált, hogy ez be is következzen, gyorsan kell lőni, meglepetésszerűen, hogy az ellenség ne tudja a kezét az arca elé kapni, nem kell fenyegetőzni, hadonászni a fegyverrel, rá kell mosolyogni, majd a következő pillanatban egy méterről arconlőni, azután amilyen gyorsan lehet lelépni onnan.
Nem megy utánad ebben biztos lehetsz, nincs olyan ember aki egy ilyen találat után ki tudná nyitni a szemét. Ha egyaltalán van még mit kinyitnia, az izzásban lévő lőporszemcsék miatt.
A lényeg, ha megtámadnak nem érdemes sajnálni a illetőt, az sem sajnál téged.



Csatolmány:
gázpisztoly-41.jpg
gázpisztoly-41.jpg [ 23.22 KiB | Megtekintve 10163 alkalommal. ]





Ha ilyeneket gyártanának a nagyberetták, és hasonlók helyett, vagy legalább mellett...bár az akciófilmeken felnőtt vásárlóknak nem kellene, így garantált lenne a piaci bukás.


2020.02.17. 03:08
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
[
Gondolom ha jön Caution majd meg válaszolja azért ezt a kérdést. ;)


Megválaszolta. :lol:


2020.02.18. 13:15
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Úgy igaz ahogy írtam! Megpróbálom a cn t ha be tudok szerezni hátha az erősebb lesz.


Meg se nézted a lejárat dátumát? Ez tényleg tiszta balfék körzet bakker. :P Igaz nekem , meg Plum nak se jutott eszébe ez a hülye umarex. :?
Jó ám a cs ha nincsen lejárva az is vehetsz ha nem volna cn a boltban. :idea:


2020.02.18. 13:23
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Az még véletlenül sem tűnt fel egyik okosnak sem, hogy Umarex CS töltényeket vagy tíz éve nem gyártanak, és olyan négy év a szavatossági idejük? :)
Azt csodálom, hogy egyáltalán még durrant, ember, nézd meg azt a szavatossági időt jelző dátumot ott a papírján, igencsak meg leszel lepődve.


Egyébként erről eszembe jutott egy régi telefonos ugratás. :)

Jó napot kívánok, Okos elvtárssal szeretnék beszélni.
Jó napot, ilyen nevű ember nálunk nem dolgozik.
Ezek szerint akkor önöknél mindenki hülye? Telefon letesz.


Ezen olyan jót nevettem meg szegény Paco ahogy letesztelte a megbuggyant töltényeket. Nehogy megsértődjél Paco.
Ezt a viccet ki fogom próbálni valami hülye fegyver boltoson, az elvtársat kell másra cserélni a szövegben.


2020.02.18. 13:34
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:


Kicsit nagy, kicsit nehéz, de kiforrott technika, jó minőségben legyártva.

Igen, nem te vagy az egyetlen akit át akartak verni a használt szutykaikkal.
Egyébként nem régen volt szilveszter, ilyenkor viszik be a rommá használt vackokat eladni, a nem hordott pisztolyok még újszerűnek is néznek ki, viszont szét van kopva minden spiáter alkatrészük.
Azt is el tudom képzelni, hogy vannak olyan üzletek, ahol az új pisztolyokat hazaviszik az eladók, néhányszáz lövés, és rakéta után pedig visszateszik a pultba.


Az engedélyt a területileg illetékes rendőrkapitányságon lehet intézni, kettőezer forintot kérnek, továbbá a pisztolyt, MKH kártyát.
Az ügyintézési határidőnek nyolc napon belül kellene lenni, sommás eljárásban, mivel a rendőrségnek ebben az esetben nincsen mérlegelési jogköre, de ezt többnyire nem tartják be, és hatvan, plusz, hatvan nappal hosszabítják meg a határidőt, vagyis teljes eljárásban végzik el a dolgukat.
Különböző összesküvés elméletek szerint ezt direkt csinálják, szerintem pedig ha rendőr alezredesek csapnak fel ügyintézőnek, és egy darab ember ül a nyolc ablak mögött, akkor ott más problémák lehetnek, például elképesztő létszámhiány, de persze ki tudja.
Az önkormányzatnál egy hasonló ügymenet, (jogosítvány meghosszabítása) nálam négy munkanapot vett igénybe. A rendőrségnek ez úgy tűnik fél évig is eltarthat.



Üdvözletem. Ezt olvasva felötlött bennem mi van ha nem lesz hozzá viselési engedélyem? Engedély nélkül vásárolható a gáz riasztó fegyver, minek ehhez egyáltalán engedély?


2020.02.19. 18:02
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A szavatosság 4 éve lejárt. :| Átvert a boltos de legközelebb sokkal gyanakvóbb leszek.


2020.02.19. 18:06
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt javaslom váltsd ki, soha nem lehet tudni nem kerülsz e olyan helyzetbe, hogy észrevegyék.
A kereskedőkben pedig nem szabad megbízni, nem tudhatod melyik a becsületes, melyik a gazember szélhámos.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.02.21. 11:54
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Na végre tiszta lett a levegő. :) Vedd már észre baromarcú fegyverboltos seggnyalója, te nagyon hülye hogy úgyse érsz el semmit.
Hiába járkálsz vissza hetente provokálni úgy is te leszel valagba rúgva.


2020.02.27. 17:29
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Úgy igaz ahogy írtam! Megpróbálom a cn t ha be tudok szerezni hátha az erősebb lesz.





Elhiszem, látod mik vannak azért rohadtúl oda kell figyelni meg kell nézni az árútt mielőtt kifizeted, tegnap vóltam a közérbe pl aztán a lejárt szalámik oda vóltak téve előre, még szerencse hogy ilyen gyanakvó vagyok úgy hogy engem azt nem bír átverni egyik mocsok sem. :!: A sok mocskos rohadék aljas kapitalista az. :!: Atomot rájuk hogy világítsanak a sötétben. :!:


2020.02.27. 17:41
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Egyébként ennek a mérgelődésnek mi értelme van?
Ki lett rúgva, ha visszajön megint ki lesz rúgva, egyébként ez speciel nem a fegyverboltos volt, mert ott is megjelent a tag, és abban is biztos vagyok, hogy nem egyszerűen szórakozott velük, hanem a fegyvergyárost próbálta beugrasztani, de ebbe nem megyek bele, mert nem ránk tartozik.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.02.27. 23:59
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Értem ejtem a témát, azért az örvendetes ha egymást próbálják kicsinálni. :P


2020.02.29. 18:03
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ezért nem szabad kereskedőket, pláne gyárosokat eltűrni egy szakmai fórumban, mert az onnantól kezdve marketing felületként működik.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.01. 18:06
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Azt javaslom váltsd ki, soha nem lehet tudni nem kerülsz e olyan helyzetbe, hogy észrevegyék.
A kereskedőkben pedig nem szabad megbízni, nem tudhatod melyik a becsületes, melyik a gazember szélhámos.



Ilyen a Magyar mentalítás átverni a másikat.
Elintéztem a viselésit most várni kell, azt kértem küldjék ki, de azért ha belegondolunk mi értelme van ennek az engedélyeztetésnek olyan valamire amit engedély nélkül megvehetünk. Sok minden van amit még engedély nélkül meg lehet venni de közterületen nem lehet viselni, engedély sem igényelhető a múzeális fegyverekre hogy egyet említsek. :(


2020.03.07. 19:00
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ebben az országban tilos fegyvereket reklámozni a médiákon keresztül tv rádió internet stb ezen kívül interneten keresztül értékesíteni ilyen jellegű árut az érvényben lévő jogszabályok szerint szvsz, vagy nem tudom jól? :|


2020.03.08. 19:28
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ez így nem egészen pontos. A marketing, sokszor álcázott formában jelenik meg, szakmai fórumként definiálva, vagy ismeretterjesztő címszóval reklámoznak ilyen termékeket.

Tilos fegyver, lőszer, robbanóanyag és a

közbiztonságra különösen veszélyes eszköz

reklámja. Kivéve:

az ilyen termék forgalmazásával vagy felhasználásával

hivatásszerűen foglalkozó személyek számára szóló

szakmai célú reklám

a fegyver vagy lőszer külön jogszabály szerinti

fegyverszaküzletben, illetve annak a fegyver, illetve

lőszer forgalmazása céljából kialakított elkülönített

helyiségében, valamint a külön jogszabály szerint

engedélyezett lőfegyver kiállításon elhelyezett reklám

a közbiztonságra különösen veszélyes eszköz kizárólag a

külön jogszabály szerinti üzleten belül elhelyezett

reklámja.


A jogszabály tehát lehetővé teszi az ismeretterjesztő célú tájékoztatást, de nem a kereskedelmi célú reklámozást, ami jól elkülöníthető, hiszen az első esetben nem található üzleti érdek.
Egszerűbben, ha én ajánlok neked egy cipőt, hogy szerintem az jó, és megmutatom a fényképét, az tájékoztatás, ha utána belinkelek egy kereskedelmi egységet, ahol az megvásárolható, az reklámtevékenység, ez pedig fegyverek, és közbiztonságra különösen veszélyesnek minősített eszközök esetében tiltott reklámtevékenység.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.09. 01:05
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Paco írta:
Ilyen a Magyar mentalítás átverni a másikat.
Elintéztem a viselésit most várni kell, azt kértem küldjék ki, de azért ha belegondolunk mi értelme van ennek az engedélyeztetésnek olyan valamire amit engedély nélkül megvehetünk. Sok minden van amit még engedély nélkül meg lehet venni de közterületen nem lehet viselni, engedély sem igényelhető a múzeális fegyverekre hogy egyet említsek. :(



Szerintem kár azért a 2 ezerért én pl nem vettem engedélyt egyikre se mert minek. Ha lövök vele úgy is rám száll a bűnőrség azért meg ilyen alapon nem mindegy? Ezek a múzeálisok meg többnyire lőfegyverek nem hinném hogy engedély nélkűl árúlnák ezeket, mert lövedéket lehet kilőni 7,5 J nál erősebben.


2020.03.12. 18:43
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Definiáld már a lőfegyver fogalmát a hatályos jogszabályok alapján, ha megkérhetlek, mert ez így amit leírtál marha nagy baromság.

Az Alfa 640 flóbert revolver, 7,5 J alatt / Enfield muskéta közül melyik van a lőfegyverek közé sorolva? Vagy múzelális gumis szir szar / 1851 navy Colt.
Gáz riasztónak minősített gumilövedékesek, több, 100 J feletti csőtorkolati energiával, nem lőfegyver, de miért nem, ezeknek nézz utána.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2020.03.13. 09:28
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 275 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség