Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.27. 07:52

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Több mint négyszáz! Nekem nem jelzi hogy online lennél, nálad?
Most eszembe jutott hogy asztmondja "önvédelemre revolvert", ismerős? Ja a vásárlók mekkora része vehet akkor revolvert ami a netes fórumokat illeti miért nem tükröződik ez a dolog a fórumozók létszámában? Érdekes nem? Mikor fegyver után keresgéltem az üzletekben páran vettek gázpisztolyt míg az üzletekben voltam, nem ám revolvert. A revolver az egyik kereskedő szerint eladhatatlan van ahol nem is rendelnek érdekes nem?


2010.09.29. 14:46
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Akkor frissíts rá akkor jelzi hogy online a hozzászólás is akkor jön elő.
Az természetesen ismerős pontosan tudom honnan ered. Hogy a kérdésedre válaszoljak, jártam a kék fórumon mint olvasó most ezek után regisztráltam ide mert 0 értelme lett volna ott öntöltőkről kérdezni. Csak míg olvastam legalább 4 kérdezőt rúgtak ki azért mert kérdeztek és valszeg nem szopták be azt a revolver dumát, nem szopták mert akkor ott maradhattak volna. Szerintem a többséget nem érdeklik az ilyen fórumok bemennek azt veszik ami tetszik a töltényt is amit eléjük tesz az eladó. Szerintem ez elég gyakori lehet.


2010.09.29. 15:01
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Akkor sem jelenik meg, lehet hogy nálam a hiba.

Egyetértek ám tudom mi van arrafelé. Fegyver ügyben elég nagy a sötétség úgy mindenhogyan. Vannak akik szerint a gázpisztoly nem ér semmit aztán akik túlértékelik a hatását. Nekem több barátom van akik szerint a gázpisztoly nem ér semmit de arra sem hajladó hogy megnézzen egyet közelebbről vagy lőnének vele és beleszagolnának a füstbe, á nem egyszerűen nem ér semmit és ezzel le van zárva. Szóval nehéz valamit is kezdeni az ilyenekkel, ha nem érdekli az egész, vagy mondhatsz akármit meg se hallják.


2010.09.29. 15:13
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ez valahogy így van. Nekem vannak olyan haverjaim akiknek tetszik a pisztoly, lövöldöztünk meg minden de venni nem fognak mert minek. Drága nehéz mittudom én ilyesmi okból. Aztán akinek nem tetszik annak beszélhetsz ameddig jólesik de nem baj ez minket nem akadályoz. :)
Megyek lelépek mára. Szia. Jó volt beszélgetni.


2010.09.29. 15:23
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Talán nekik nem önvédelemre kell, vagy nem érzik szükségét.
Szia vipera, lehet hogy holnap is jövök.


2010.09.29. 15:26
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Akkor sem jelenik meg, lehet hogy nálam a hiba.

Egyetértek ám tudom mi van arrafelé. Fegyver ügyben elég nagy a sötétség úgy mindenhogyan. Vannak akik szerint a gázpisztoly nem ér semmit aztán akik túlértékelik a hatását. Nekem több barátom van akik szerint a gázpisztoly nem ér semmit de arra sem hajladó hogy megnézzen egyet közelebbről vagy lőnének vele és beleszagolnának a füstbe, á nem egyszerűen nem ér semmit és ezzel le van zárva. Szóval nehéz valamit is kezdeni az ilyenekkel, ha nem érdekli az egész, vagy mondhatsz akármit meg se hallják.


Ebben van igazság. A legtöbb ember nem tartja semmire a gázfegyvereket, gyakorlatilag egy patronos pisztoly szinjén kezelik. Persze nincsen nekik és még soha a kezükben sem fogtak egyet sem. Aztán ott vannak azok akik utálnak minden fegyvert de még a gázspray-t is, talán még akkor sem használnák ha éppen legyilkolni készülnének őket, nagyon kevesen lehetnek viszont a "túlértékelők", de kétségtelen hogy ez a réteg sem tudja miről van szó, gázfegyvert legfeljebb TV-ben láttak. Ezek a tapasztalataim.
A gázfegyvert vásárlók közül sem mindenki lő vele, sokan nem hordják, csak a lakásban tartják a stukkert, kitárazva valahol a szekrény mélyén.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.01. 10:07
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Ez valahogy így van. Nekem vannak olyan haverjaim akiknek tetszik a pisztoly, lövöldöztünk meg minden de venni nem fognak mert minek. Drága nehéz mittudom én ilyesmi okból. Aztán akinek nem tetszik annak beszélhetsz ameddig jólesik de nem baj ez minket nem akadályoz. :)
Megyek lelépek mára. Szia. Jó volt beszélgetni.


Ilyen emberekkel már összefutottam nem egyszer, fórumokban is, (nem fegyveres), sokba kerül, nem kell, minek az úgysem bánt senki. Ők tudják.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.01. 10:11
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Jelentem meg van a kicsike. :D Olyan mint vártam egyszerűen nagyszerű. Eredmény 10 lövésből mind elpukkant kb 1,5 méterre ment a gáz belőle ami szerintem bőven jó egy ilyen tölténytől. A gáz 85 milligrammos volt és ütött mint a nagyobb töltényből. Nem ment olyan messze de erős volt.


Gondolom most is zárt térben próbáltad ki, a szabadban a legkisebb szél is el fogja fújni a gázt, szóltam hogy ne legyen meglepetés.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.01. 10:15
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
jojoba írta:

Köszi az engedélyt, élni fogok a lehetőséggel.
Alsótáras fegyvereknél sok helyen azt írják, hogy a kanyar miatt a gáz nem jön ki rendesen.
Ez egy marhaság, azért mondom mert kipróbáltam és elég jól kinyomta a gázt.
Na ennyit a sok okosrol.
Petárdázni meg tökéletesen megfelel, pláne még sokkal ólcsóbb is.


Van ilyen, azt hiszem tudom is hogy ki írta. De cseppet sem vicces, inkább szomorú hogy ilyen buta emberek alkotnak véleményt nyilvános fórumokon.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.01. 10:21
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt pedig továbbra is mondom hogy rakétázni jobban megéri egy RG600-as, ha valóban arra kell a pisztoly. A 22-es riasztótöltény lényegesen erősebb a 6mm flobert riasztónál.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.01. 10:25
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Azt pedig továbbra is mondom hogy rakétázni jobban megéri egy RG600-as, ha valóban arra kell a pisztoly. A 22-es riasztótöltény lényegesen erősebb a 6mm flobert riasztónál.


Szerintem nem arra vette. :roll:


2010.10.02. 17:20
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF
"Ebben van igazság. A legtöbb ember nem tartja semmire a gázfegyvereket, gyakorlatilag egy patronos pisztoly szinjén kezelik. Persze nincsen nekik és még soha a kezükben sem fogtak egyet sem. Aztán ott vannak azok akik utálnak minden fegyvert de még a gázspray-t is, talán még akkor sem használnák ha éppen legyilkolni készülnének őket, nagyon kevesen lehetnek viszont a "túlértékelők", de kétségtelen hogy ez a réteg sem tudja miről van szó, gázfegyvert legfeljebb TV-ben láttak. Ezek a tapasztalataim.
A gázfegyvert vásárlók közül sem mindenki lő vele, sokan nem hordják, csak a lakásban tartják a stukkert, kitárazva valahol a szekrény mélyén."

----------------------------------------------------------------

Amig pofán nem küldik őket 220 milligramm gázzal, azután megtanulják mi az hogy gázpisztoly. :) Megfigyeltem, a buták szeretnek okoskodni a legjobban.


2010.10.02. 17:26
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Gondolom most is zárt térben próbáltad ki, a szabadban a legkisebb szél is el fogja fújni a gázt, szóltam hogy ne legyen meglepetés.


Tényleg de mivel mindig találgattok magmondom. Önvédelemre vettem. :mrgreen:
Lőtem vele kint is nem vészesen térítette el a lég áramlat mondjuk a szél sem fújt.


2010.10.05. 18:03
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Van ilyen, azt hiszem tudom is hogy ki írta. De cseppet sem vicces, inkább szomorú hogy ilyen buta emberek alkotnak véleményt nyilvános fórumokon.


Akkor tanúsítom a 6 milliméteres rg 3 kilövi a gázt! Aki nem hiszi járjon utána. Vagy tartsa a képét elé a leg nagyobb örömmel fogom bebizonyítani. :lol:
De tényleg aki ilyen ostoba az minek osztja az észt?


2010.10.05. 18:10
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Azt pedig továbbra is mondom hogy rakétázni jobban megéri egy RG600-as, ha valóban arra kell a pisztoly. A 22-es riasztótöltény lényegesen erősebb a 6mm flobert riasztónál.


Még a gázos is de a pisztoly nagyobb. Ez pont akkora hogy gázspray helyett hordható.


2010.10.05. 18:14
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
KÁELEF
"Ebben van igazság. A legtöbb ember nem tartja semmire a gázfegyvereket, gyakorlatilag egy patronos pisztoly szinjén kezelik. Persze nincsen nekik és még soha a kezükben sem fogtak egyet sem. Aztán ott vannak azok akik utálnak minden fegyvert de még a gázspray-t is, talán még akkor sem használnák ha éppen legyilkolni készülnének őket, nagyon kevesen lehetnek viszont a "túlértékelők", de kétségtelen hogy ez a réteg sem tudja miről van szó, gázfegyvert legfeljebb TV-ben láttak. Ezek a tapasztalataim.
A gázfegyvert vásárlók közül sem mindenki lő vele, sokan nem hordják, csak a lakásban tartják a stukkert, kitárazva valahol a szekrény mélyén."

----------------------------------------------------------------

Amig pofán nem küldik őket 220 milligramm gázzal, azután megtanulják mi az hogy gázpisztoly. :) Megfigyeltem, a buták szeretnek okoskodni a legjobban.


Nem baj, legalább nem félnek tőle és közelebb jönnek a csőhöz. :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.05. 18:52
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Értem vipera, megint jó volt a megérzésem. :) Gázspray-t valóban le lehet egy ilyenre cserélni ezt nem is vitatom, kb egyforma hatótávolság de a pisztoly lényegesen nagyobb mennyiségű gázt lő ki rövidebb idő alatt.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.05. 18:56
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Felvetnék más témát.
Lehet,hogy önvédelmi eszközökre már nem is lessz szükség, mivel azt mondják felülröl, hogy rend van az országban mivel két hét alatt rendet tettek, vagy talán mégsem? :lol:
Kiváncsi lennék a ti véleményekre.
Látom azRG 600-as másnak is megmozgatta a fantáziáját.
Elnézést ha az írásom nem ebbe a topikba illik, de azt gondolom, hogy ez is az önvédelemhez tartozik.


2010.10.10. 09:37
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az RG 600-as valóban a topikba való mivel az egy önvédelmi gázfegyver, de a politizálást szeretném elkerülni mivel ez a fórum nem erről szól.
A közbiztonság romokban hever, ezt tény, ezért is kell fegyverkeznünk mert a rendőrség nem véd meg a bűnözőktől, meg a sok kamera sem amivel a kormány ügynökök megfigyelik az embereket. Minden politikus egyforma gazember, ezzel zárjuk is le ezt a témát.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.10. 21:40
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az RG 600-as egyébként egy praktikus kicsi pisztoly. 10 lövetű megbízható működésű gázfegyver, közelről van olyan hatásos mint egy nagyobb dob csőfar hézagú 9 mm-es revolver.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2010.10.10. 21:55
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Rendben politizálás beszüntetve.
Amit ellemben írtál a közbiztoság állapota miatt jobb, ha gondoskodik az ember a biztonságárol.

Más téma.
Bizonyos oldalon olvastam a dobhézagrol, aminek nagysága szerintük nem befolyásolja a lőtávolságot.
Tudom, hogy erröl már volt szó a fórumban ezért javasolnám, ha valaki tenne be olyan képet, vagy videót amin jól látszik , hogy menyire jön ki oldalt a nyomás.

Voltam egy fegyverboltban megnevezni nem akarom nehogy reklámnak tünjön.
Itt láttam eredetiböl áttalakított öntöltőket.
Nagyon jól néztek ki, de az a kérdésem, hogy menyire megbízhatóag az elsütéskor?


2010.10.15. 12:15
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
KÁELEF írta:
Az RG 600-as egyébként egy praktikus kicsi pisztoly. 10 lövetű megbízható működésű gázfegyver, közelről van olyan hatásos mint egy nagyobb dob csőfar hézagú 9 mm-es revolver.


Szia. Ha arra a nyominger rg59 re értetted akkor tényleg. ;) Ritka szar az még röhmékhez viszonyítottan is. Lehet azért hogy egy vastagabb alátéttel javítható a csőfarra ragasztva. :?: :!:


2010.10.18. 23:37
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Okádja a gázt oldalra majdnem minden forgó. Ha a joutubén megnézed találsz videót ezekről, a röhmök a leg szarabbak ezen a téren. Az élesből át gányoltakban soha nem bíztam, ha olyat vennél akkor már gázosnak gyártottat kellene azokat gáztöltényhez tervezték nem éles lőszerhez. :idea:


2010.10.18. 23:45
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Kösz láttam pár videót, főleg a sötétben készültek nagyon meggyözőek.
Mit ne mondjak jön a gáz cefetül a dobhézagnál.

Volt szerencsém élesböl attalakított gázfegyverrel lőnöm.
Nem igazán ment élmény számba, mert sajnos a működés nem igazán volt zavartalan.
Ilyen lett a hangulatom utánna :(


2010.10.20. 08:48
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 484 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség