Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 12:47

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
Fórum tag

Csatlakozott: 2017.10.10. 18:33
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
"Helló. Azt nem értem miért ezekkel van tele az összes bolt ha ilyen rossz mindegyik török gázpisztoly. A gázpisztoly hu nál nem húzzák így le mint te, várom Caution véleménye mi erről, nem mint ha a tiéd nem számítana de körbe akarom járni a dolgokat vásárlás előtt."

Ezt te írtad ide 3 hete. ;) Ha már azért még is annál a cseppet se szimpátikus nepperféregnél tájékozódól akkór miért nem kérsz tőle vagy az allattvalóitól tanácsot? Megmondtuk mit ne vegyél, azért mert SZAR minőséget csinálnak, te azért még is azt veszed aztán jaj mit csináljak.
Azért adok még egy megfogadható tanácsot, kedves Kerekes, átvertek mint szart a palánkon, vidd vissza azt a szart ahhoz a szélhámoshoz akinél vetted azt ha nem veszi vissza azon nyomban visszadva a pénzedet mond ki a varázs szót, ami így hangzik : kérem a vásárlók könyvét. :!:
Aztán gyere vissza azt megbeszéljük, talán tanúltál ebből valamit remélem.


Felhívtam telefonon most elkezdett ordibálni. Eléggé össze vesztem vele holnap után megyek akkor beolvasok nekik, addig nem jövök el amíg míg nem adja vissza a pénzt, ha kell feljelentem, nem egyedül megyek most már, felkészülünk mindenre. :!:


2018.03.08. 20:21
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt kellett volna rögtön, amit Plum ajánlott, beírni a vásárlók könyvébe, ha nem adja oda, feljelenteni a fogyasztóvédelemnél.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2018.03.19. 11:06
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
kerekes írta:
Hello. Múlt héten megvettem egy ekol viper gáz revolvert.
Kipróbáláskor a következő volt, az elsütő billentyű elhúzására nem volt lövés később észrevettem a tár nem megy a helyére hanem kb 1 mm előrébb marad.
Felhúztam a kakast úgy sem meg eaddig a tár amíg kéne, visszavittem mivel garancia van rá, az eladó szerint nem a revolver rossz hanam a gyengén húzom meg az elsütőt. Mutattam neki felhúzott kakassal sem jó erre azt mondta azért mert ez egy revolverező elsütőszerkezetes revolver ezt nem úgy kell használni. Lőtt vele 6 ot de 4 szer működött azt is úgy hogy mint a dúvad rángatta az elsütőt szerinte összekopik akkor jó lesz, nem engedte garanciában javításra vinni. Elég mérges vagyok mi a fenét lehet ezzel kezdeni, viselésit nem váltottam ki ezek után meg minek, ha szét veszem ugrik a gari ami úgy néz ki csak jelképes volt. :(
Lehet hogy azzal a karral van gond ami a tárat forgatja? Alkatrészt nem nagyon lehet venni gázfegyverekhez már több helyen érdeklődtem utána.


Az első mondatod az ok, az utána lévő az okozat.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2018.03.19. 11:13
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Tényleg hírtelen most jutott eszembe, kéne egy légpisztoly mert a feleségem látott valami egér patkány félét a padláson azt eddig nem sikerűlt bele csalogatni az egér fogóba, lehet célbalövős is mert ezek az izék gyórsan szaladgálnak. :P Na komolyan, valamilyen pontos légpisztoly kéne ami azért jól kikűldi magából a skúlót, egy lövetű is jó.


Azelőtt lehetett kapni sörétes légpisztolyt, azok kimondottan erre voltak kitalálva. :)
Erre most venni egy drága légpisztolyt, a fene tudja, tegyél a fogóba szalonnát, az jó kell hogy legyen, de ha mindenáron lövöldözni akarsz, vegyél egy Crosman 1377-est, ha egér akkor hármat pumpálj bele, ha patkány, akkor ötöt, tizenkettőnél szétfröccsen a gömbólom a betonfalon.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2018.03.19. 11:33
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Meglett az egér, belement a fogóba, szalonnát tettünk bele arra ment oda. :)
Ez a kerekes meg azért nagyon eltűnt, lehet hogy nem sikerűlt neki a dolog.


2018.04.04. 19:38
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az a legjobb, a sajt csak a mesefilmekben működik. :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2018.04.05. 01:07
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2018.07.23. 22:20
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jó napot. Azt szeretném megtudni melyik a jobb ezek közül, 1 bruni colt 2 kimar colt 1911 másolatai.
Azt tudom a szánakasztó egyiknél sem működik, talán az umarex de az nekem már drága.


2018.07.25. 23:11
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Ezek közül csak az Umarex az amiért érdemes pénzt kiadni, mert a többi bóvli kategóriás vacak.
Egyébként pont hogy a Kimar szánakasztója működik, a Bruni, és az Umarex nem. A Bruni biztosítója tervezési hibás, gyakorlatilag használhatatlan.
Az olaszok elsütőszerkezete körülbelül negyven lövés után szétmálik, olyan gyenge anyagból készültek, az Umarex úgy ezer lövést kibír, de az sem több egy kilós spiáterdarabnál, a fele pénzt sem éri meg mint amennyiért árulják.
Jelenleg nincs normális gáz 1911-es, úgy tűnik mostanában ezeket a semmire nem hasonlító sci fi gázpisztolyokat gyártják.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2018.07.26. 22:44
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok! Új colt replikák a piacon. :)



A hozzászólást a moderátor átszerkesztette.


2019.05.25. 22:23
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ha elárulod miről van szó, talán tudunk róla beszélgetni is. :P

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2019.05.27. 19:35
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ott volt míg a modi ki nem törölte a hivatkozást. :?: http://kuzeyarms.com/kuzey-911.html Talán ez maradhat. :)


2019.05.29. 18:32
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elég gusztustalan némelyik, giccses, vagy nem is tudom, de nem tetszenek. Meg ha már gyártanám ennek a típusnak a formai másolatát, akkor az eredeti katonai változatát gyártanám, az legalább úgy néz ki mint egy pisztoly.


2019.05.31. 20:59
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Helló. Ezek közül melyik jobb nekem?


2019.06.03. 21:33
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Nem sikerült a linkje.


2019.06.03. 21:38
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönom a gyors választ, igazán segítőkész társaság vagytok.


2019.06.04. 19:28
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szerintem nem is értetek a fegyverekhez, volt sok pénzetek készítetettek egy veblapot most meg játszátok az eszeteket.


2019.06.04. 19:31
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ha veszekedést akarsz kiprovokálni az nem fog sikerülni, egyébként pedig sikerült összehoznod négy hozzászólásból három fegyverüzlet reklámot.
Ki leszel tiltva a fórumról, de gondolom ezzel nem mondtam semmi meglepőt.


2019.06.04. 22:52
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2019.08.04. 02:03
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdvözletem!
Önvédelmi fegyver beszerzésén gondolkodom ehhez szeretnék segítséget kérni melyiket ajánlják ezek közül. A weboldal ismertetőjében sajnos nem találtam gumilövedékes fegyverekről információt, máshol annál többet, egymásnak ellent mondó tartalmakkal.
Gázspré gázpisztoly gumilövedékes pisztoly, gumilövedék kilövésére alkalmas gáz riasztó fegyver lenne szimpatikusabb az ereje okán, ha jól tudom ehhez viselésre jogosító engedély szerezhető be.
Érdekelne mennyire van úgynevezett stopp hatása ezeknek a fegyvereknek, milyen fajták javasoltak kezdő lövésznek, válaszotokat előre is köszönom.


2019.08.04. 04:47
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv a fórumban.

Akkor menjünk sorban, így egyszerűbb lesz.



"Önvédelmi fegyver beszerzésén gondolkodom ehhez szeretnék segítséget kérni melyiket ajánlják ezek közül."

Ezek közül egyik sem fegyver, csak a megnevezésük megtévesztő, ezek önvédelmi eszközök.

"A weboldal ismertetőjében sajnos nem találtam gumilövedékes fegyverekről információt, máshol annál többet, egymásnak ellent mondó tartalmakkal."

Ebben az országban a gumilövedékes fegyverek lőfegyvernek vannak minősítve, ezért nem foglalkozunk velük, mert teljesen felesleges olyasvalamivel foglalkozni ami törvényesen beszerezhetetlen.


"Gázspré gázpisztoly gumilövedékes pisztoly, gumilövedék kilövésére alkalmas gáz riasztó fegyver lenne szimpatikusabb az ereje okán, ha jól tudom ehhez viselésre jogosító engedély szerezhető be."

Igen, gázriasztóra lehet közterületen hordásra engedélyt kérni, a rendőrségtől, más kérdés, hogy egy engedély nélkül beszerezhető valamire mennyi értelme van engedélyt kérni, szerintem nem igazán logikus, de lehet hogy csak én gondolom így.

"Érdekelne mennyire van úgynevezett stopp hatása ezeknek a fegyvereknek, milyen fajták javasoltak kezdő lövésznek, válaszotokat előre is köszönom."

Ezek közül egyik sem alkalmas lövészetre, már ha arra gondoltál, hogy gázpisztollyal lőnél célba az nem fog menni. :?
Azok a gázrevolverek amiket gumilövedékesnek reklámoznak valójában nem azok, a minősítésük gázriasztó, csak úgy vannak legyártva, hogy a csőben nincs a teljes keresztmetszetben gázterelő lap, ezért a tár furatába tett gumilövedék kilövődik a csőből, mivel a cső nem huzagolt, és a lövedék is egy lágy gumi gömb, ezért meglehetősen gyengék, és pontatlanok ezek, nem lehet velük célzott lövést leadni, 40-50 J, nál nincs nagyobb csőtorkolati energia, ami még ólomnál is kevés, nem hogy ilyen gumidaraboknál.
Egyébként ilyen hogy stopphatás, csak lőfegyvereknél van, a súlyos belső sérülések miatt. Vagy ha valakit leütnek egy fadarabbal. :)
A gázpisztoly, gázspray témáról, azt érdemes tudni amit olvashattál az ismertetőben, sok újat nem tudok hozzátenni.
A paprika spray (OC) hatása nem kielégítő, a paprika töltény (PV) szintúgy, azok gyakorlatilag hatástalanok, a CR gyakorlatilag méreg, nem is értem ki volt az a barom aki engedélyete MO-on, azt a szart.

A CN, és a CS viszont biztonságosnak tekinthető, és megfelelően hatásosnak is, de kiütni ezek sem fognak senkit, csak időlegesen csökkenteni a támadó harcképességét.


2019.08.05. 22:29
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szevasz.
Na erről a detective spec ről én semmit nem tudok ilyenem nem volt. Az a nagy hézag a cső hátsó részénél nekem nem bizalom gerjesztő tudni illik ott lefúj a nyomás meg gáz szökik oldalt ami csökkenti a hatótávot. Nekem weihrauch hw 37 es revolverem van azzal meg vagyok elégedve méretben súlyban megfelel nyári viselésre. Acél elsütő szerkezete dobja van elég elnyűhetetlen én szerintem, töltényben wadie t teszek belemert abban van cs meg cn es az uma meg olyan töltetűt nem csinál wadie ban most ezt a für hw94 feliratút használom jó messze lövi gázt de majd szerintem Caution fórumtársunk tud valamit erről a detective specről mert neki minden féle gázpisztolya van asszem ilyen is.


2019.10.05. 00:28
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ilyen fegyverüzletet nem ajánlok mert az itt ki szokta verni a biztosítékot zárójelben jegyzem meg a kereskedők sem kedvelnek minket mert saját vélenyünk van ami eltérő lehet a reklámdumákkal. :lol: Na azért abból még talán nem lesz semmi hogy a hw mat a frommerban vettem évekkel ezelőtt meg gáztöltényeket mert ott pont volt ami kellett. :|


2019.10.05. 00:39
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Szevasz. Az az oldal szerkesztője ahonnan idézetet szedtél nem szereti a gázfegyver-ufo vagyis ezen oldal tulajdonosát, az itt fórumozókat ezért valszeg valami szó cenzúra van megcsinálva ami nem engedi ki írni rendesen. :P
Na erről a detective spec ről én semmit nem tudok ilyenem nem volt. Az a nagy hézag a cső hátsó részénél nekem nem bizalom gerjesztő tudni illik ott lefúj a nyomás meg gáz szökik oldalt ami csökkenti a hatótávot. Nekem weihrauch hw 37 es revolverem van azzal meg vagyok elégedve méretben súlyban megfelel nyári viselésre. Acél elsütő szerkezete dobja van elég elnyűhetetlen én szerintem, töltényben wadie t teszek belemert abban van cs meg cn es az uma meg olyan töltetűt nem csinál wadie ban most ezt a für hw94 feliratút használom jó messze lövi gázt de majd szerintem Caution fórumtársunk tud valamit erről a detective specről mert neki minden féle gázpisztolya van asszem ilyen is.


Az bizony. Ahogyan azok cenzúráznak minket, úgy cenzúrázzuk mi is azokat.

Egyébként új billentyűzetet vettél? :)


2019.10.05. 18:48
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

Amit végül is sikerült belinkelned, az Umarex DS Special-t, arra azt tudom mondani, hogy egy középkategóriás használható darab, de amennyibe az kerül annyiért sokkal jobbat is tudnál venni.
Például:

Weihrauch HW 37, acél elsütőszerkezet, acél tár
Weihrauch HW 88, alumínium keret, alumínium tár, acél elsütőszerkezet
Alfa 020, 040, acél elsütőszerkezet, gyártják spiáter, és acél tárral, ez is az is jó
Röhm RG 89, spiáter az elsütőszerkezet, és a tár, de jobb konstrukció mint a DS special

Gázspay, a Klever gyártmányokat ajánlom, jók a Hoernecke gyártmáyai is, ez utóbbi TW 1000 néven lehet ismerős, OC tartalmú spraykat nem ajánlok önvédelemre, nem gázosodik a hatóanyag mint a CN vagy a CS, az OC-t közvetlenül a támadó arcába kellene fújnod hogy használjon, de az úgysem szokott sikerülni egy valós helyzetben, de ha hagyná magát arcon fújni akkor sem lesz olyan hatása mint a rendes klasszikus könnyázoknak.


2019.10.05. 19:21
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt a hsz-t nem neked írtam amire reagáltál, hanem viperának. :P Gondolom látod a felhasználó neveket a hsz paneleknél.


2019.10.05. 19:30
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 258 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség