Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2022.09.24. 17:59

Fórum szabályok

A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3052 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök

Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A fórumot megtámadták egy Orosz IP címről, a helyreállítást csak úgy lehetett elvégezni, hogy több regisztráló, és hozzászólás eltűnt.
A bejutott felhasználók ki lettek törölve, ide írni nem tudtak.

Csatolmány:
fórum 1.JPG
fórum 1.JPG [ 96.85 KiB | Megtekintve 5 alkalommal. ]

2022.06.10. 20:54
titkos ügynök

A tegnap előtti eltűnt felhasználónak, a nevére nem emlékszem.
A kérdésére azt mondanám, önvédelmi célra mindenképpen revolvert vegyen, mert a jelenleg gyártásban lévő félautómata pisztolyok megbízhatatlanul működnek, kivéve a Röhm RG 88-as, azokon belül a Török gyártmányok pedig leginkább sehogy.

Az újabb gyártású HW 37, és HW 88, revolverek megfelelő minőségűek, és megbízhatóan működnek, a régebbieknek sok hibája volt.
Ebben a sorrendben ajánlanám, HW 88, HW 37, Alfa 020, Röhm RG 89, Umarex Detective Special.

2022.06.10. 21:10
Fórum tag

Jó napot kívánok!
Régen jártam erre akkor gázsprék után érdeklődtem, kérdésem a következő volna.
Be szeretnék szerezni egy gáz riasztó fegyvert azonban több fórumot olvasgatva talán pont ezért :?: teljes a bizonytalanság, gumilövedékesekről állították jövő év elejétől tiltó listára kerül az összes így az éles fegyverből gáz riasztóra alakítottak szintén.
Ezen a fórumon önnvédelemre alkalmatlannak minősített minden gumilövedékes fegyvert, na de energia mértékre van olyan ami eléri a 6,35 mm es lőszer erejét az meg okozhat súlyos sérülést, tehát ezt nem értem miért írta, le húzta az élesből átalakítottakat is árban nem sokkal több egy olyan mint egy umarex gáz riasztó.
Az ára jelent e többlet minőséget ha magasabb vagy még az is érdekelne mennyi lövést kell leadni egy támadóra meg egy támadó kutyát vagy valamilyen állatot megállít egy gázpisztoly vagy mennyit kell rálőni egyáltalán? Nem áll szándékomban állatokat bántani, ezt külön meg szeretném jegyezni mert máshol ebből lett konfliktus, de úgy vélem jogom van megvédeni magam ha teszem azt egy állat megtámadna, nem tudom önnek mi a véleménye erről.
Köszönom.

Tegnap, 23:53
Fórum tag

Azt szeretném még megkérdezni milyen pisztoly szerepel a profil képén, több üzletben jártam de nem találkoztam hasonlóval.
Jól néz ki, ha rám tartanák azzal lennék valami komoly fegyver mert úgy néz ki.

Ma, 00:02
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3052 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128