Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 18:34

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Akkór jó. :| Nekem a walther pp kezd elromlani valahogy fúrcsán hátúl működik a ravasza, olyan mint ha kikopott vólna de mégsem ami azért elég fúrcsa mert összességébe ha 100 lövés lehet benne attól meg azért már még se mehetett tönkre a belseje, revólverezve nem jött elő ez a hibája de felhúzott kakasnál akkór megy előre a kakas ha egészen el van húzva a ravasza amit eddig nem csinált. Az egészen azt jelenti hogy egészen el van húzva még akkór erővel kell neki húzni a hátúljának azt akkór nagy nehezen előre megy a kakas, szét szedtem de nem látni semmit csak azt hogy az a vacak ami kiakad a kakas alól azt nem tólja elég hátra a ravasz ami nem értem mitől van. Ha ez is elromlik már nem veszek ugyan ilyen stukkert az biztos ezek a full spiáter elsütő szerkezetek jófórmán semeddig sem bírják. A hogy elnézem ez a toló izé ez acélból van azt a spiáter kakasba akadna bele ami még is szétkopott vólna? Ez így azért nem nórmális . :!:


Az nem olyan, az valóban szét lehet kopva. Egy spiáter elsütőszerkezet néhány száz lövés után tönkremegy, de eltörhet bármikor, ebben benne van az is, hogy esetleg üresen működteted, ezért nem szabad ilyeneket megvenni. Az elsütőszerkezet legyen acélból, ez nagyon fontos, ha veszel helyette valamit erre az egyre mindenképpen figyelni kell.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.04.09. 18:41
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A fórum vissza lett kapcsolva, remélem visszatér a normális hangnem, mert ha nem, végleg meg lesz szüntetve.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.05.24. 20:22
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elég sokszor meg lett mondva, hogy a portál elérhetősége nem azért lett létrehozva, hogy azon kérjenek gázpisztolyokkal kapcsolatban tanácsot. Hetente csak átlag négy ember nem érti ezt meg.
Az technikai problémák bejelentésére való, probléma a regisztrációval vagy ilyesmi,.
Ha hozzá akarnak szólni valamelyik témához azt tegyék meg itt, a fórumban, ne e mailban érdeklődjenek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.05.24. 20:34
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Egy a sok közül.

"Kedves UFO!

Ha mindenképpen a két olasz közül kell választani, melyiket érdemesebb, Bruni vagy Kimar?

Köszönettel

xxxx"

Egyértelműen a Kimar, szebb, precízebb, működik a biztosítókarja, élethűbb.
Viszont a spiáter elsütőszerkezet miatt gyorsan tönkre megy ez is, az is, nekem az a véleményem, hogy egyik sem alkalmas arra amire gyártják, ezek dísznek megfelelőek, ha lövöldöznek velük, száz lövés után tönkremennek a borzasztóan silány anyagmnőség miatt.
Az elsütőszerkezetük hulladék kategóriás, de 200-300 lövés után repedhet a szán is, nem érdemes pénzt adni értük.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.05.24. 20:47
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Az nem olyan, az valóban szét lehet kopva. Egy spiáter elsütőszerkezet néhány száz lövés után tönkremegy, de eltörhet bármikor, ebben benne van az is, hogy esetleg üresen működteted, ezért nem szabad ilyeneket megvenni. Az elsütőszerkezet legyen acélból, ez nagyon fontos, ha veszel helyette valamit erre az egyre mindenképpen figyelni kell.



Ajánljál valamit aminek acél a bele meg még azért kapni lehet újonan mert akár mit néztem tiszta spiáter az összes kopó alkatrészük. Szólok fórgópisztoly nem kell az nekem hórdhatatlan a tárja miatt, hiába éles minőség pl a hw vagy az alfa ezek nem nekem nem felelnek meg.


2017.05.26. 15:46
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Elég sokszor meg lett mondva, hogy a portál elérhetősége nem azért lett létrehozva, hogy azon kérjenek gázpisztolyokkal kapcsolatban tanácsot. Hetente csak átlag négy ember nem érti ezt meg.
Az technikai problémák bejelentésére való, probléma a regisztrációval vagy ilyesmi,.
Ha hozzá akarnak szólni valamelyik témához azt tegyék meg itt, a fórumban, ne e mailban érdeklődjenek.



Oda kéne írni az elérhetőség szöveg melle, hiba bejelentés vagy hasonló azért egyértelműbb lenne. :idea:


2017.05.26. 15:51
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Ajánljál valamit aminek acél a bele meg még azért kapni lehet újonan mert akár mit néztem tiszta spiáter az összes kopó alkatrészük. Szólok fórgópisztoly nem kell az nekem hórdhatatlan a tárja miatt, hiába éles minőség pl a hw vagy az alfa ezek nem nekem nem felelnek meg.



Elfogadható minőségű gázpisztolyt a nyolcvanas évek óta egy gyártó sem készít, ezért nem ajánlok semmit, ezek amiket jelenleg gyártanak nem önvédelemre valóak, ezek gyenge minőségű durrogó eszközök.
Azt pedig nem érdemes komolyan venni, még ha egyes kereskedők ezt reklámozzák is, hogy a HW vagy bármelyik revolver, lőfegyver minőségű lenne.
Ez körülbelül olyan marhaság, mint ha egy biciklit próbálnánk egy Harley motorkerékpárhoz hasonlítani, kiröhögnénk az illetőt. :)

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.05.26. 22:45
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Saját káromból tanúlva egyet kell értsek veled. :( Hiába néznek ki jól mikór semeddig nem tartanak el, mondjuk ha ennek az árnak a töredékébe kerűlnének azt mondom jól van mondjuk 10000 környékén lennének az még azért arányban lenne az élettartamukkal mert kb 1, 2 év azt kukába lehet dobni az 50000, 60000 ezres stukkereket.

Vannak itt ezek, azért ezek is vagy működnek vagy nem, azt nem tudom ki a fene alakítja át ezeket, valami pds van oda írva.

http://www.combat-zone.hu/engedelymente ... ztoly_1625


2017.05.31. 18:10
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt én sem tudom, de nincs olyan rondán kiköszörülve az alsó részénél, mint például a Keserű, vagy a Steiner konverzióknál.
Ezek egész normálisnak néznek ki, így a képekről ez látszik.
Lassan eljutunk oda, hogy a gagyi spiáter pisztolyok utolérik árban a lőfegyver konverziókat, és ezeknek az anyaga nem silány présöntvény, ami ráadásul minél régebbi, annál jobban meggyengül, ezek száz év mulva is egyben lesznek, a spiáter gázpisztolyokból pedig egy marék fémtörmelék lesz.
Persze hiába a jó minőség, ha az átalakítást elrontják, és nem működik megfelelően a pisztoly, már pedig ez elég jellemző rájuk, még a revolverekre is hát még a pisztolyokra.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.06.03. 02:46
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ja a cink pórlik az acél meg max megrozsdál. :) Asszem valami átalakítást veszek mert amik vannak spiáterben azok drágán gagyik.


2017.06.06. 17:31
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az átalakítók pedig egy jó pisztolyt is képesek úgy gázfegyverré alakítani, hogy utána sem ólmot, sem gázt nem lehet többé lőni vele.
Az viszont igaz, ha sikerül találnod egy véletlenül működő darabot, az szinte örök darabnak mondható, a probléma az, hogy ezt ,mármint hogy működik, vagy sem, kipróbálás nélkül nem tudod meg, azt pedig, hogy vásárlás előtt leteszteld néhány gáztölténnyel nem igazán megvalósítható.
Az eleve gázfegyvernek készülő spiáter vackok pedig a minőség olyan mélypontjára kerültek mára, hogy hiba lenne értük pénzt kiadni.
Ismét azt tudom mondani, mint néhány nappal ezelőtt, a nyolcvanas évek minősége mára eltűnt, a nyomát sem találni az utóbbi években gyártott gázpisztolyoknál, melyek silány, eldobható durrogtató fegyverutánzatokká silányodtak, és önvédelmi célra alkalmatlanok.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.06.07. 02:00
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ezt találtam. :P http://www.medikemia.hu/index.php?mid=132&prod=434

A stukker kérdés meg végűl megoldódott, egy röhm rg 800 fórmájában ez 8 mm k tőltényhez lett gyártva.


2017.07.25. 19:38
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az olyan kinezetre mint egy r 92-es CS gázspray, csak annak normális szórófeje van, nem ilyen fele akkora. :)
Lehet hogy rá lehet tenni valamelyik Klever gázspray szórófejét, de akkor is csak egy önvédelemre alkalmatlan paprika spray lenne.

A pisztolyodhoz gratulálok, gondolom kellett egy utólagos szűkétés a csőtorkolat menetébe.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.07.26. 21:21
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Persze hiába a jó minőség, ha az átalakítást elrontják, és nem működik megfelelően a pisztoly, már pedig ez elég jellemző rájuk, még a revolverekre is hát még a pisztolyokra."

Elrontják az ezer százalék. :) Elég megnézni a boltokban élesből átalakítottak évek óta a pultokban porosodnak tudva lévő milyenek ahogy írtad a revolverek is nem sütik el a löltényt ugye a riasztó töltény hüvelyének a pereme véletlenül sem olyan méretű mint az éles lőszer. :idea: Amúgy ki lehet fogni jót de 10 ből 9 ócskavas.


2017.07.30. 20:57
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Az olyan kinezetre mint egy r 92-es CS gázspray, csak annak normális szórófeje van, nem ilyen fele akkora."

Mert az is. :P Azt nem értem miért nem árulják az r 92 est mondjuk nem azon a néven. Lehetne abban is cn gáz mint a pajzs 5000 ben de mivel ez nagyobb lehetne mondjuk pajzs 10000 vagy ilyesmi.
Ez így gyakorlatilag egy lebutított r 92 es ami kb nem jó semmire.


2017.07.30. 21:09
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jé, szia vipera aszittem végleg el tűntél a fórumból. :o Örülök hogy nem. :)
Mi újság meg van még a vectorod?


2017.07.30. 23:40
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Az olyan kinezetre mint egy r 92-es CS gázspray, csak annak normális szórófeje van, nem ilyen fele akkora. :)
Lehet hogy rá lehet tenni valamelyik Klever gázspray szórófejét, de akkor is csak egy önvédelemre alkalmatlan paprika spray lenne.

A pisztolyodhoz gratulálok, gondolom kellett egy utólagos szűkétés a csőtorkolat menetébe.


Képzeld nem kellett. :!: Annélkűl is köpködi a hüvelyeket ami azért meglepő mert ezek a régi stukkerok fel se húzódnak szűkítés nélkűl, azért van egy olyan is hogy egy új dobozos wadie cn supra amivel próbáltam fel se húzta a stukkert 5 lövésből egszer se a hangja egész tompa vólt a wadie cs meg durrant akkorát hogy meg ilyedtem hírtelen. :P Ezzel is csípett rendesen úgy hogy ebből vettem még egy dobozzal azt abból is kipróbáltam azok is ki dobódtak ahogy kell, van hozzá tartalék tár a stukker tiszta új vólt sajnos nem nikkeles de nem az a kopós matt fekete.
Ami érdekes, nincs gyári szám a felirata van meg az hogy w germany azt kész, ilyen fos mkh sincs hozzá de az nekem úgy se kell. :lol:


2017.07.30. 23:57
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Engedélyezéshez kell amúgy tényleg felesleges. :P


2017.07.31. 21:25
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Jé, szia vipera aszittem végleg el tűntél a fórumból. :o Örülök hogy nem. :)
Mi újság meg van még a vectorod?



Sokáig pangás volt ezért nem írtam de már itt vagyok. :)
Meg még működget is igaz hordásit régen vissza adtam minden ruházatban kinyomódott hordhatatlannak bizonyult. :|
A hw 37 van hordva de kényelmetlen az is de az még valahogy elmegy belső tokban hordva.


2017.07.31. 21:35
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Engedélyezéshez kell amúgy tényleg felesleges. :P


Az autó sem jogosítvánnyal működik. :P


2017.08.01. 19:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A gázpisztolyokra pedig a viselési engedély jó nagy ostobaság, hiszen szabadon megvásárolhatóak.

A jogosítvány megléte viszont nem garancia arra, hogy az illető alkalmas a biztonságos gépjárművezetésre, meg lehet nézni mi folyik a közutakon, a gépkocsivezetők többsége közveszélyes ámokfutó.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.08.04. 22:42
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Képzeld nem kellett. :!: Annélkűl is köpködi a hüvelyeket ami azért meglepő mert ezek a régi stukkerok fel se húzódnak szűkítés nélkűl, azért van egy olyan is hogy egy új dobozos wadie cn supra amivel próbáltam fel se húzta a stukkert 5 lövésből egszer se a hangja egész tompa vólt a wadie cs meg durrant akkorát hogy meg ilyedtem hírtelen. :P Ezzel is csípett rendesen úgy hogy ebből vettem még egy dobozzal azt abból is kipróbáltam azok is ki dobódtak ahogy kell, van hozzá tartalék tár a stukker tiszta új vólt sajnos nem nikkeles de nem az a kopós matt fekete.
Ami érdekes, nincs gyári szám a felirata van meg az hogy w germany azt kész, ilyen fos mkh sincs hozzá de az nekem úgy se kell. :lol:



A régebbi modelleken nem volt sorszámozás, de nemzetközi érvényességű próbajel igen. Az MKH kártya pedig nem ér semmit, az egy KFT, valamilyen magán cég, csak a rendőrség követeli meg a meglétét, még CIP próbajeles fegyvereknél is, úgy hogy ki nem szarja le. A rendőrség engedélye nélkül viselt gázpisztoly szabálysértésnek van jelenleg minősítve, ennyi az egész, egyébként érthetetlen hogy a rendőrségnek mi köze van a civil fegyvertartáshoz, engedélyezéshez egy állítólag demokratikus európai országban.

Persze tudjuk, ebben az országban nincs demokrácia, sem európai értékrendek.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.08.04. 23:17
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ja én azért nem hívnám ezeket rendőröknek, mondhatjuk rendet védenek ne de kiét? Az enyimét biztos nem. :lol:
Van egy olyan stukker az egyik fegyver boltba mint amit vettem de az 315 k, 45 ért na én 30 ért vettem az enyémet ráadásúl ez 8 mm k.


2017.08.13. 19:51
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A mindenkori kormány kitalált rendjét védik, meg a saját üzleti tevékenységeiket, és mindezt az adófizetők pénzéből, nekünk átlagembereknek kárt okoznak, már azzal is, hogy védik a milliárdos politikus gazdáikat.
Írkálnak papírlapokra mindenféle vonalakat, azután szerintük azt onnantól úgy hívják, hogy törvény, azt pedig minden alattvalónak be kell tartani, mert ha nem, akkor eresztik a kutyáikat.
Persze attól azok csak vonalak a papíron, amit emberek húzogattak oda, másik emberek pedig másik vonalakat húzogatnak, meg egyást a fákra, ha nagyon összevesznek azon, kinek a vonalai igazibbak.

A harmincezres ár pedig elég korrektnek mondható, nekem van olyan ami 8mm kurz, még a frommer fegyverboltból, gáztöltényt persze nem lehet hozzá kapni, de nem is hordásra vettem, túl szép ahhoz, sajnálnám szétkoptatni.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2017.08.13. 22:50
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 278 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség