Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.28. 21:45

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az kimaradt hogy milyen tartós lehet. :?


2019.11.19. 19:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:

Jó stukker vagy csak szép? :P Azért van aktuális témám is, mi a vélemény erről az új nikkeles walther pp ről, az enyém befuccsólt azt vennék egy másikat mert ez a típus nálam bevált azt azt nem tudom milyen ez az mostani nikkelezés vagy chromozás mert valahogy olyan gyanúsan fénylik nem olyan mint a másik vólt az olyan mattabb nikkeles vólt.


Az elsütőszerkezete a gyenge pontja, azon javítani kell, amúgy működik, nem hajlamos az akadozásra. Csőre töltve veszélyes hordani, de ez körülbelül mindegyik félautómata gázpisztolyra igaz.

Szerintem olyan mint a régebbi, néhány száz lövés, és megint "befuccsol". Azt viszont nem hiszem, hogy krómozták volna, ugyanis a krómozásnál olyan mértékben felmelegszik az anyag, jelen esetben spiáter, hogy elolvad, krómozni acél ötvözeteket szoktak, nem spiátert, azt nikkelezik.


2019.11.20. 00:47
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Mr Senki írta:
Helló!
Valaha Martin Riggs voltam most egy senki vagyok remélem nem baj?
Fasza cucc nekem terek változat van aminél a szánakasztó is működik, magam nyomtattam hozzá tokot.



A Kimar 1911 szánakasztója is működik, hogy ki vagy az pedig engem speciel egyáltalán nem érdekel, a papírból hajtogatott tokod sem, vagy mi a fene.
Ha elkezdesz fegyverboltokat belinkelni ki leszel rúgva, jó szándékkal szóltam, ha reklámozgatni akarsz nem jó helyen jársz.


2019.11.20. 01:07
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"az enyém befuccsólt azt vennék egy másikat"

Esetleg valamit ami nem walther pp? :lol: Különben ennél mi volt a hiba?


2019.11.20. 19:56
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:

Hagyd a fenébe, Agent Smith szerint az e mailes, gyanús kérdezősködő volt.
Egyébként a billentyűzetet azért mondtam mert tettél néhány vesszőt a hozzászólásba, hogy ezen már ezekszerint van olyan gomb. :)


Igen azon nem működött. :mrgreen:


2019.11.20. 20:00
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
"az enyém befuccsólt azt vennék egy másikat"

Esetleg valamit ami nem walther pp? :lol: Különben ennél mi volt a hiba?



Szétkopott a kakasnak az a része amit az a toló rúd szerűség mozgat meg kigyengűlt a rugó ami a kakasnál van, alkatrészt meg sehól nem lehet kapni a garancia meg több éve lejárt.


2019.11.22. 23:24
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:

Az elsütőszerkezete a gyenge pontja, azon javítani kell, amúgy működik, nem hajlamos az akadozásra. Csőre töltve veszélyes hordani, de ez körülbelül mindegyik félautómata gázpisztolyra igaz.

Szerintem olyan mint a régebbi, néhány száz lövés, és megint "befuccsol". Azt viszont nem hiszem, hogy krómozták volna, ugyanis a krómozásnál olyan mértékben felmelegszik az anyag, jelen esetben spiáter, hogy elolvad, krómozni acél ötvözeteket szoktak, nem spiátert, azt nikkelezik.


Ezekhez kéne lenni alkatrésznek de lehet szándékosan nem tartanak mert akkór 3,4 ezerből meg lehetne csinálni azt kész, így meg lehet venni másikat egy vagyonért. Ezekbe már megfigyeltem tényleg pár száz lövés azt szét megy bennük valami nem drága alkatrész azt hiába vennék nincs, mert nem hoznak be de ha beadom javításra okkór jövő hétre meg lesz, de mondom hogyan mert ha nem lehet hozzá alkatrészt rendelni, azt mondja elkűldik a gártónak, ja persze azt oda vissza megcsinálással együtt 4 nap alatt meg is van, na így nézik hülyének a vevőt. Ja 30000 be kerűlt vólna mecsináltatni mondom azért már majdem újat veszek erre azt mondja ez még mindig kevesebb mint ha vennék egy újat, ilyen hülyéket azt hiszik kifizetek egy halom pénzt mikór nekik 3,4 ezerbe van az alkatrész.


2019.11.22. 23:47
Profil
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Helló, te mindig is egy senki voltál ha az vagy akinek gondollak te gerinctelen elkényeztetett újgazdag bugris.
Remélem gyórsan kivágnak innen a búsba.


Nem vágtak ki nem reklámozom fegyverboltot azon kívűl ugy néz ki nem sok minden zavarja a titkos ügynoköt, nem jött be a számításod. :D :D :D :D


2019.11.24. 15:26
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
A Kimar 1911 szánakasztója is működik, hogy ki vagy az pedig engem speciel egyáltalán nem érdekel, a papírból hajtogatott tokod sem, vagy mi a fene.
Ha elkezdesz fegyverboltokat belinkelni ki leszel rúgva, jó szándékkal szóltam, ha reklámozgatni akarsz nem jó helyen jársz.



A tiéd egy különleges darab lehet. :D :D :D :D Papírból hajtogatott tok, :shock: .
Tudod mi volt az alphaville című film eredeti címe, tarzan az IBM ellen, gondolom érted a célzást. :P


2019.11.24. 15:35
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ha nem hagyod abba a téves információk terjesztését, és a provokálást, ki leszer rúgva, ismét jó szándékkal szóltam.


2019.11.25. 02:52
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Ezekhez kéne lenni alkatrésznek de lehet szándékosan nem tartanak mert akkór 3,4 ezerből meg lehetne csinálni azt kész, így meg lehet venni másikat egy vagyonért. Ezekbe már megfigyeltem tényleg pár száz lövés azt szét megy bennük valami nem drága alkatrész azt hiába vennék nincs, mert nem hoznak be de ha beadom javításra okkór jövő hétre meg lesz, de mondom hogyan mert ha nem lehet hozzá alkatrészt rendelni, azt mondja elkűldik a gártónak, ja persze azt oda vissza megcsinálással együtt 4 nap alatt meg is van, na így nézik hülyének a vevőt. Ja 30000 be kerűlt vólna mecsináltatni mondom azért már majdem újat veszek erre azt mondja ez még mindig kevesebb mint ha vennék egy újat, ilyen hülyéket azt hiszik kifizetek egy halom pénzt mikór nekik 3,4 ezerbe van az alkatrész.



Néhány évvel ezelőtt nálam egy hüvelyvonót akartak betenni tízezerért, ahhoz jött volna ötezerért az alkatrész.
Egy acéllemez darab, és néhány órás munka, kész is volt a hüvelyvonó.
Amúgy pedig ezek a spiáter vackok ennyit bírnak, az olasz, vagy a török még ennyit sem.


2019.11.25. 02:59
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.05. 00:11
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Csak ne járjon a szája, pláne ne fenyegetőzzön, világosan meg lett önnek mondva mihez tartsa magát!


2019.11.27. 19:39
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:

Néhány évvel ezelőtt nálam egy hüvelyvonót akartak betenni tízezerért, ahhoz jött volna ötezerért az alkatrész.
Egy acéllemez darab, és néhány órás munka, kész is volt a hüvelyvonó.
Amúgy pedig ezek a spiáter vackok ennyit bírnak, az olasz, vagy a török még ennyit sem.



Azt mondják ez a kapitalizmus. :lol: A lehúzás az megy nekik abból van a szabadság hegyi ház meg terepjáró.
Azért meg még is csak maradok az umarexnél annál legalább tudom merre az arra.


2019.12.01. 21:33
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Ha nem hagyod abba a téves információk terjesztését, és a provokálást, ki leszer rúgva, ismét jó szándékkal szóltam.


Ennek jó szándékkal szólni? Fel kéne jelenteni ha veréssel fenyegetőzik valaki.


2019.12.01. 21:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A pofájuk nagy, de gyáva emberek ezek, csak fenyegetőzzenek, ha történik valami legalább lehet sejteni hol keressék az elkövetőket.


2019.12.04. 02:11
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Azt mondják ez a kapitalizmus. :lol: A lehúzás az megy nekik abból van a szabadság hegyi ház meg terepjáró.
Azért meg még is csak maradok az umarexnél annál legalább tudom merre az arra.



Visszajöttek az "urak", ez kellett a népnek, nem volt jó a szocializmus ahol volt létbiztonság, ez kellett, ez a kizsákmányoló hájfejű bitang neoliberális, újfeudalista bitang banda, hülye magyarok, magyar hülyék.

Amúgy maradj az Umarex-nél, annál van egy bizonyos élettartam ami szerintem elég is egy gázpisztolynál, egy átlagos felhasználónak.


2019.12.04. 02:27
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdvözletem. Szeretném megkérdezni milyen önvédelmi spray vagy lőszer hatásosabb veszett "kóbor" ahogy tetszik, kutyák ellen
Olvastam az ismertetőben a cn / cs hatásosságáról valakik szerint ezek nem állatokra vannak, peppert ajánlottak többen viszont kutya elleni pepper spray meg nincs, akkor most mi van, elég nagy a zavar ezen a téren. :?
Meg még egy, van egy leakciózott glock szerű pisztoly amit nem teszek ide mert megjelenik a moderátor, azt ha lehetne valahogy megmutanám mert így érthetetlen leszek, kéne róla valamilyen vélemény.


2019.12.22. 21:04
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

A zavar akkor szokott támadni, mikor valaki megnéz egy kereskedők pénzéből fenntartott marketing fórumot, a felügyelő úr is gyaníthatóan erre vetemedett, erre össze is zavarodott. :)
Szóval, a pepper, OC, sprayk ember elleni használata jogszabályban meghatározottan tilos, erről is olvashat az ismertetőben, ezért sok helyen mint állat ellenes spray-t lehet csak forgalomba hozni. A PV, pepper töltényekkel ugyan ez van, magyarországon például tiltott a közterületen hordásuk is.
A Klever, Antihund gázspray, mint a neve is mutatja, kutyákra is megfelelő hatással van, CN, és CS van benne egyébként.

A "glock szerű" pisztolyról nem tudok nyilatkozni, linkelje be, különben nem jutunk előre egy tapottat sem, de gyanítom hogy valamilyen török gyártó "remekműve" lesz, vagy egy olasz ipari hulladék, ha így van, egyiket se vegye meg, kidobott pénz, pláne, hogy mint írta le van értékelve.


2019.12.23. 03:29
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönöm a tájékoztatást, részemről a pepper tárgytalan mivel jogszabály is rendelkezik róla úgy hogy. :!:
Antihundot találtam egy hozzám közel lévő kereskesésben azt választottam, ünnepek után beszerzek belőle.


Gyártó, retay arms, úgy néz ki Török. :?

Köszönöm az eddigi segítségét, jó és színvonalas a fórum. Kellemes ünnepeket kívánok önnek és a többi fórumozónak, viszont látásra.


2019.12.23. 21:33
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Boldog új évet! :) Szevasz Paco, szerintem tegeződjünk a neten úgy szokás, szerintem nem kéne török stukkert venned a retay amúgy elég szar márka ráadásúl. Tulajdon képpen mire kéne ekkora barom nagy pisztoly?


2019.12.28. 18:45
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:

Amúgy maradj az Umarex-nél, annál van egy bizonyos élettartam ami szerintem elég is egy gázpisztolynál, egy átlagos felhasználónak.


Úgy lesz csak még gyűjteni kell rá pénzt. :)


2019.12.28. 18:47
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az nem Retay, a combat zone hozta a szokásos színvonalát, még a típus megjelölése sem felel meg a valóságnak.
Később elmondom mi ez, de most nem érek rá.
Paco, semmiképpen ne vegye meg, nem érdemes ilyen vackokért pénzt kiadni.
Érdemes körülnézni az interneten a török gázpisztolyok terén, hogy az ember a közelébe ne menjen ezeknek a szutykoknak, persze nem Magyar fórumokban.


2019.12.29. 04:59
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Bár rühellem a törököket, itt a gyártó oldala, Német piacra is gyártanak PTB számos gázpisztolyokat.
A Combat Zone-ban is PTB számos volt amit megnéztem, de a csőtorkolat nem igazán tűnt szabványosnak, hasonló a Kimar menetes gázterelő nélküli csövéhez.
A minősége törökös, önvédelemre nem venném meg, meg amúgy sem.


2019.12.30. 22:35
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.22. 16:47
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Boldog új évet! :) Szevasz Paco, szerintem tegeződjünk a neten úgy szokás, szerintem nem kéne török stukkert venned a retay amúgy elég szar márka ráadásúl. Tulajdon képpen mire kéne ekkora barom nagy pisztoly?


Üdvözletem! Igen tegeződhetünk ha nem gond, nem tudtam nálatok ez e a szokás. :)
Igazad van elég méretes úgy gondoltam mivel a glock jó pisztoly ez is az lehet. Azóta személyesen megnéztem mit mondjak.... :?


2020.01.02. 19:18
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 269 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség