Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.29. 14:05

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Mi a fene ez. :?: :!:



http://www.combat-zone.hu/gaz_riaszto_p ... 10_mm_1653

A Steel Devils gumilövedék nem egy hagyományos gumigolyó. A gyártás során a gumiba fémport kevertek, ezáltal a lövedék keménységét jelentősen megnövelték. A keménységen túl a lövedék tömege majdnem kétszer akkora, mint a hagyományos változat.
Kétszer nagyobb tömeg a hagyományos lövedékhez képest
Jelentős keménységnövekedés
Nagy penetráció
Nagyobb becsapódási energia mozgó célponton
Kisebb energia veszteség vastag ruházat esetén

Specifikációk:
Kaliber: 10 mm
Tömeg 0,8 gramm
Kiszerelés: 100 darab lövedék

Nem elég egyes gázosnak árult stukkerok valójában gumi lövedékesek még ember ölésre alkalmassá teszik a lőszerrel? :!:
Ez normális? :shock:


2016.12.04. 17:39
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.04.07. 20:19
Hozzászólások: 79
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Nagy penetráció"

Szia. Így lesz elég átütő erő az ember megöléséhez, 100 J plusz fémes lövedék egyenlő gyilkos fegyver. :( Szabadon megvásárolható.


2016.12.05. 13:57
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Az egybeszerelt gumilőszeres pisztolyokat pedig véletlenül sem akarják legalizálni, míg ezeket az ellenőrizetlen, ki tudja milyen teljesítménnyel üzemelő, ön, és közveszélyes szutykokat bárki megveheti.

Az egybeszerelt lőszer szabványos, a fegyver viszonylag pontos lövés leadására képes, az energia 40 J-nél nem több.

Ezek a vackok kiszámíthatatlan erősségűek, akár 100 j is lehet a teljesítményük, és célzott lövés leadására alkalmatlanok. Ilyen lövedékkel használva akár emberölési kísérletnek is minősülhet a használatuk.

Elmebeteg jogszabályfarigcsálók gyülekezete. Ez mind nekik köszönhető.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.06. 19:04
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
vipera írta:
Azt hallotad már önvédelemre vett stukkerral nem rakétázunk mert szét barmolódik tőle? Mért repedt el? Mert spiáterből van az alfa is a spiáter jelemzően nem bírja a nagy erőhatást ami rakétázásnál van. Törik a cső far reped a keret mert ott a leg nagyobb az erő hatása.


Jól van csak sehol nem írták ezt. Az alfa egy masszív konstrukció van éles változata is. :!: Ki a franc gondolta ezt, amúgy igazad lehet a rakétázás vághatta tönkre amit most sem értek hogyan hiszen az éles vátozata jóval nagyobb nyomást ki kell bírjon mint a rakéta indítás.


2016.12.08. 14:38
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Valami változott gr viselési ügyben, hw re kiváltom jól működik gázzal fizetni most mennyit kell?


2016.12.08. 14:44
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben."

Többet veled nem vitatkozom, ez már biztos. :shock:


2016.12.08. 14:50
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Az alfa egy masszív konstrukció van éles változata is."

Úgy van, 0.22-es lr. Sok gázpisztolynak van egyébként, például a Chiappa Kimar 1911- gázpisztolynak szintén van lőfegyver változata 0.22-es az is. Most akkor az is erős szerkezetű lenne? :)
Ezek a spiáter pisztolyok bírják a megnövelt teljesítményt, egy darabig, azután törik, reped, nem arra vannak kitalálva hogy sokat lövöldözzenek velük.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.08. 23:05
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
alfa 020 írta:
Valami változott gr viselési ügyben, hw re kiváltom jól működik gázzal fizetni most mennyit kell?


Nem változott, és kettőezer Ft még mindig.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.08. 23:07
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
alfa 020 írta:
"Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben."

Többet veled nem vitatkozom, ez már biztos. :shock:


Lehet vitatkozni, kell is vitatkozni, a vitákból lesznek a megoldások, én a veszekedést nem szeretem, annak előbb utóbb pofonlövés a vége. :)

Komolyra fordítva, egy éles helyzetben ha megtámadnak nincs idő elővenni a pisztolyt, és lőni. Vagy elsőként cselekszel, vagy sehogy.
Sokan szépen elgondolják mit, hogyan csinálnak egy támadásnál, azt képzelik gyorsan előrántják a pisztolyt, azután lőnek majd elszaladnak, és ennyi az egész. A másik fórumban egy küzdősportos videóit elemezgetik, szituációkat gyártanak, így meg úgy leütné, pofánlőné, satöbbi, olyan amatőrök hogy szörnyű.
Az igazság az, hogy vagy pofonlövöd mielőtt nekedmegy, vagy véged van, ez így működik akár tetszik akár nem, azé az előny aki támad, és ha győzni akarsz neked kell elsőnek támadni.

Tehát igen, előbb lőni, azután sem kérdezni, ha úgy ítéled meg, hogy a másik veszélyes rád, lőni kell, végül is csak gázpisztolyról van szó, nem lesz különösebb baja tőle.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.08. 23:23
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Hozzáteszem lőni sem kell feltétlen elég orrba vágni, ha erősebb akkór kellhet a stukker. Vagy kés a hasába. :lol:
Vagy mi van akkór ha egy másfél kilós követ hórdok a zsebembe azt mikór jön a fostömlő akkór azzal adok neki a fejére? Az nem szabálytalan mint a nagy méretű gázspray nem?
Utána meg eldobom azt kész van, meg azért utána a fostömlő ellenem hazudozása is kizárható. :idea:


2016.12.10. 19:22
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Értem az iróniát. :)
A kő talán a legősibb fegyver, és betiltani sem tudják, pedig egy 50 milliliteteres gázsray-nál lényegesen veszélyesebb. :)
Ha minden, nem halálos hatású eszközt betiltanak, ilyeneket hordunk magunkkal.
Hogy egy kavicsért szólhat e a rendőr, elveheti e erőszakkal? Ebben az országban bármi megtörténhet, az 0rbán párt előbb, utóbb minden védelmi ezközt betilt, úgy be vannak szarva a néptől.
Javaslom nekik betiltani a kötelet is, meg a népharagot, az is lehet olyan veszélyes mint a KKVE pepperspray, vagy a 20 gramm töltőtömeget meghaladó gázspray.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.11. 21:31
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ja minden diktátor retteg a néptől meg a fegyverektől kivéve ha nála vannak a fegyverek. :)

http://mno.hu/cinkosakinema/gyerek-keze ... lo-1376567

Ezt ólvassátok el, nagyon faszáúl le írja Puzsér, lehet mindenkinek fegyverere aki elég gazdag mi? Az uralkodó elit annak lehet akiket testőrök védenek meg zárt lakó parkokban laknak meg páncélkocsikkal járkálnak.
Meg a bűnözőknek illegálisan mert azok aztán leszarják a törvényeket.


2016.12.15. 21:53
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ez kemény de igaz.



"A fegyvertartás már régóta nem tárgya a hazai közbeszédnek. A XX. század diktatúrái lefegyverezték az ország lakosságát, hisz világos volt számukra, hogy egy felfegyverzett társadalmat se Auschwitzba hurcolni, se Recskre deportálni nem lehet. Azt tanították, hogy az állam egy atyuska, aki nem polgároknak felel, hanem gyerekeket nevel. Egy lefegyverzett társadalom tehetetlenül tűri, hogy komplett megyéket lopnak el tőle, hogy a pofájába hazudnak reggel, éjjel meg este, vagy hogy tagjainak szemét rendőrnek látszó terroristák lövik ki."


2016.12.15. 22:00
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Nem változott, és kettőezer Ft még mindig.




Úgy van ráadásul helyben be lehetett fizetni a csekket. :)


2016.12.16. 19:27
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2013.12.14. 20:02
Hozzászólások: 146
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Komolyra fordítva, egy éles helyzetben ha megtámadnak nincs idő elővenni a pisztolyt, és lőni. Vagy elsőként cselekszel, vagy sehogy."



Az én olvasatomban ez viszont nem önvédelem mivel még nem támadott a támadó, vagy is te támadsz így te vagy a támadó.
Ez megelőző csapás mint a rakéta bázisokra? :P Ez így nekem elég furán hangzik.
Honnan tudod kit mikor kell megtámadnod?


2016.12.16. 19:35
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
Az egybeszerelt gumilőszeres pisztolyokat pedig véletlenül sem akarják legalizálni, míg ezeket az ellenőrizetlen, ki tudja milyen teljesítménnyel üzemelő, ön, és közveszélyes szutykokat bárki megveheti.

Az egybeszerelt lőszer szabványos, a fegyver viszonylag pontos lövés leadására képes, az energia 40 J-nél nem több.

Ezek a vackok kiszámíthatatlan erősségűek, akár 100 j is lehet a teljesítményük, és célzott lövés leadására alkalmatlanok. Ilyen lövedékkel használva akár emberölési kísérletnek is minősülhet a használatuk.

Elmebeteg jogszabályfarigcsálók gyülekezete. Ez mind nekik köszönhető.



Ez valakinek az üzleti érdeke. Ebben az országban ezt csinálják a gengszter váltás óta maguknak meg a haveroknak csinálnak törvényeket. :idea:


2016.12.17. 20:08
Profil
kitiltott felhasználó

Csatlakozott: 2010.07.01. 17:35
Hozzászólások: 523
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
alfa 020 írta:
Jól van csak sehol nem írták ezt. Az alfa egy masszív konstrukció van éles változata is. :!: Ki a franc gondolta ezt, amúgy igazad lehet a rakétázás vághatta tönkre amit most sem értek hogyan hiszen az éles vátozata jóval nagyobb nyomást ki kell bírjon mint a rakéta indítás.


Akkor meg öntvény hibás volt valamitől elrepedt.


2016.12.17. 20:12
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Plum írta:
Ja minden diktátor retteg a néptől meg a fegyverektől kivéve ha nála vannak a fegyverek. :)

http://mno.hu/cinkosakinema/gyerek-keze ... lo-1376567

Ezt ólvassátok el, nagyon faszáúl le írja Puzsér, lehet mindenkinek fegyverere aki elég gazdag mi? Az uralkodó elit annak lehet akiket testőrök védenek meg zárt lakó parkokban laknak meg páncélkocsikkal járkálnak.
Meg a bűnözőknek illegálisan mert azok aztán leszarják a törvényeket.



A fegyverboltos nethírlapos, tudjuk ki, ellenségnek kiáltotta ki az idézett publicistát, mert igaz hogy fegyver, és önvédelem párti írásai vannak, de valójában pont hogy nem, sőt, a háttérhatalom ügynöke, a fegyvertartók ősellensége Puzsér, akit minimum üldözni kell.

Nos, minket már régóta ellenségnek tekint, gondolom azért mert mi is fegyver, és önvédelem pártiak vagyunk, sőt vannak akiket szintén, hogy miért, hát mert ők is hozzánk hasonlóan gondolkodnak.
Aki például egyszer nálunk fórumozik, és ez kiderül náluk, azt sutty, azonnal kirúgják a fórumukból.
Ez a fegyverboltos, és haveri köre valójában a mi, (fegyverbarátok) legnagyobb ellensége, mert ez a saját érdekein kívül mindent leszar, és ezt valóban csak a legbutább emberek nem veszik észre, illetve azok akik egy ingyen reklámzacskóért a hazát is eladnák, az erkölcsi nullák, hogy világosan fogalmazzak.
Szóval igen, cinkos aki néma, az igazságot ki kell mondani, még ha olykor ez veszélyes is lehet a jelen politikai helyzetben.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.18. 22:32
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
alfa 020 írta:
"Komolyra fordítva, egy éles helyzetben ha megtámadnak nincs idő elővenni a pisztolyt, és lőni. Vagy elsőként cselekszel, vagy sehogy."



Az én olvasatomban ez viszont nem önvédelem mivel még nem támadott a támadó, vagy is te támadsz így te vagy a támadó.
Ez megelőző csapás mint a rakéta bázisokra? :P Ez így nekem elég furán hangzik.
Honnan tudod kit mikor kell megtámadnod?



Eléggé félreértelmezted a mondandómat, vagy én nem voltam érthető, olvasd el figyelmesebben.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.18. 22:36
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
alfa 020 írta:
Úgy van ráadásul helyben be lehetett fizetni a csekket. :)



Milyen jó hogy egy szabadon megvásárolható vacak gázpisztolyra viselési engedély kell, és még fizetni is kell érte, de milyen jó. Eszednél vagy, hogy még örülsz is neki?
Normális országokban, még itt európában is, sörétes puskát vehetsz otthonvédelemre, engedély nélkül, szabadon.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.18. 22:44
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Megint egy kamionos merénylet most már télleg be kéne tíltani az összes kamiont. Követelem a kamionok engedélyhez kötését. :!:
Hát micsoda dolog ez hogy már azért hogy minden alattvaló csak úgy kamiont vehessen, betíltani az összeset. :!:

http://www.origo.hu/nagyvilag/20161220- ... rista.html

Vélemény?


2016.12.20. 21:33
Profil
kitiltott felhasználó
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.18. 20:22
Hozzászólások: 827
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Lemmy Caution írta:
A fegyverboltos nethírlapos, tudjuk ki, ellenségnek kiáltotta ki az idézett publicistát, mert igaz hogy fegyver, és önvédelem párti írásai vannak, de valójában pont hogy nem, sőt, a háttérhatalom ügynöke, a fegyvertartók ősellensége Puzsér, akit minimum üldözni kell.

Nos, minket már régóta ellenségnek tekint, gondolom azért mert mi is fegyver, és önvédelem pártiak vagyunk, sőt vannak akiket szintén, hogy miért, hát mert ők is hozzánk hasonlóan gondolkodnak.
Aki például egyszer nálunk fórumozik, és ez kiderül náluk, azt sutty, azonnal kirúgják a fórumukból.
Ez a fegyverboltos, és haveri köre valójában a mi, (fegyverbarátok) legnagyobb ellensége, mert ez a saját érdekein kívül mindent leszar, és ezt valóban csak a legbutább emberek nem veszik észre, illetve azok akik egy ingyen reklámzacskóért a hazát is eladnák, az erkölcsi nullák, hogy világosan fogalmazzak.
Szóval igen, cinkos aki néma, az igazságot ki kell mondani, még ha olykor ez veszélyes is lehet a jelen politikai helyzetben.




Az a fostömlő weiss g vagy hogy a francba hívják szerintem símán egy mocskos rendőrspicli, azért amiket a fórumjába le írt a rendőrökről másokat már rég letartóztattak vólna. :idea: Ébresztő mint a besúgók hogy jól fel hergel azt megnézik ki mit reagál rá nem?
Hogy így meg aztán úgy a mocskos gestápó meg náci meg mittudom már miknek lettel elhórdva azt ha egyet értenek vele, akkór hoppá.


2016.12.20. 21:44
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A titkosszolgálatok előszeretettel épültek be különböző, a hatalom számára veszélyesnek ítélt civil szerveződésekbe, még UFO hívő csoportokba is az 50-es, 60-as években az USA-ban, ez nem vicc, kommunista felforgatóknak gondolták őket.

A fegyveres közösségek sem képeznek kivételt, MO-on sem.
Az ügynökök célja elsősorban információszerzés, de gyakran a csoport szétzüllesztése, tönkretétele, felbomlasztása, jelen esetben egy nagyobb civil fegyverlobbi kialakulásának megakadályozása. A fegyverboltos tevékenységéből kiindulva illenek rá bizonyos klisék, össze kell rakni a kirakós darabkáit, nem olyan nehéz, egyszerű elemző munka.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.21. 04:00
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1317
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Vélemény?"

Ha azt mondom gládió, az mond neked valamit, és természetesen itt most nem a rómaiak kardjára gondolok. :)

A témánál maradva, lényegtelen mit háborogsz, nem a teherkocsikat fogják betiltani, hanem a gázspray-t, ugyanis az még nincs egészen betiltva, a 20 gramm alattiak még mindig elérhetőek, és ez olyan rettenetes, hogy azonnal lépni kell, gyorsan, és határozottan.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2016.12.21. 04:19
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3081 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 466 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség