Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.19. 04:46

Fórum szabályok


A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3078 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 125, 126, 127, 128, 129  Következő
 GÁZPISZTOLY 
Szerző Üzenet
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A tegnap előtti eltűnt felhasználónak, a nevére nem emlékszem.
A kérdésére azt mondanám, önvédelmi célra mindenképpen revolvert vegyen, mert a jelenleg gyártásban lévő félautómata pisztolyok megbízhatatlanul működnek, kivéve a Röhm RG 88-as, azokon belül a Török gyártmányok pedig leginkább sehogy.

Az újabb gyártású HW 37, és HW 88, revolverek megfelelő minőségűek, és megbízhatóan működnek, a régebbieknek sok hibája volt.
Ebben a sorrendben ajánlanám, HW 88, HW 37, Alfa 020, Röhm RG 89, Umarex Detective Special.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2022.06.10. 21:10
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2020.10.27. 17:31
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Jó napot kívánok!
Régen jártam erre akkor gázsprék után érdeklődtem, kérdésem a következő volna.
Be szeretnék szerezni egy gáz riasztó fegyvert azonban több fórumot olvasgatva talán pont ezért :?: teljes a bizonytalanság, gumilövedékesekről állították jövő év elejétől tiltó listára kerül az összes így az éles fegyverből gáz riasztóra alakítottak szintén.
Ezen a fórumon önnvédelemre alkalmatlannak minősített minden gumilövedékes fegyvert, na de energia mértékre van olyan ami eléri a 6,35 mm es lőszer erejét az meg okozhat súlyos sérülést, tehát ezt nem értem miért írta, le húzta az élesből átalakítottakat is árban nem sokkal több egy olyan mint egy umarex gáz riasztó.
Az ára jelent e többlet minőséget ha magasabb vagy még az is érdekelne mennyi lövést kell leadni egy támadóra meg egy támadó kutyát vagy valamilyen állatot megállít egy gázpisztoly vagy mennyit kell rálőni egyáltalán? Nem áll szándékomban állatokat bántani, ezt külön meg szeretném jegyezni mert máshol ebből lett konfliktus, de úgy vélem jogom van megvédeni magam ha teszem azt egy állat megtámadna, nem tudom önnek mi a véleménye erről.
Köszönom.


2022.09.23. 23:53
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2020.10.27. 17:31
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Azt szeretném még megkérdezni milyen pisztoly szerepel a profil képén, több üzletben jártam de nem találkoztam hasonlóval.
Jól néz ki, ha rám tartanák azzal lennék valami komoly fegyver mert úgy néz ki.


2022.09.24. 00:02
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Be szeretnék szerezni egy gáz riasztó fegyvert azonban több fórumot olvasgatva talán pont ezért teljes a bizonytalanság, gumilövedékesekről állították jövő év elejétől tiltó listára kerül az összes így az éles fegyverből gáz riasztóra alakítottak szintén."

Azok gázpisztolyok, de úgy vannak megcsinálva, hogy gumilövedéket lehet kilőni a tárból, azok forgalmazása lesz megszüntetve, a lőfegyver konverziók sem forgalmazhatóak elsejétől.

"Ezen a fórumon önnvédelemre alkalmatlannak minősített minden gumilövedékes fegyvert, na de energia mértékre van olyan ami eléri a 6,35 mm es lőszer erejét az meg okozhat súlyos sérülést, tehát ezt nem értem miért írta, le húzta az élesből átalakítottakat is árban nem sokkal több egy olyan mint egy umarex gáz riasztó."

A 25 ACP ólomlövedéke 100 J energiával átüt egy 2.5 cm vastag száraz fenyődeszkát, a gumilövedék 100 J-vel pedig nem, a 25 ACP lyukat üt a szívébe, a gumilövedék véraláfutást okoz, a becsapódás okozta fájdalomtól nem fog egy egészséges, erős ember elterülni, ha kifolyik a vére attól viszon fog, elég gyorsan.
A konverziók nincsenek normálisan megcsinálva, a legtöbb egyáltalán nem dobja ki a hüvelyt, mert elszökik a nyomás a töltényűrnél, a revolverek többnyire működnek , de mivel a 38-as SPL, és a 9mm K hüvelyek mérete nem egyezik meg, arra sincs garancia.

"Az ára jelent e többlet minőséget ha magasabb vagy még az is érdekelne mennyi lövést kell leadni egy támadóra meg egy támadó kutyát vagy valamilyen állatot megállít egy gázpisztoly vagy mennyit kell rálőni egyáltalán? Nem áll szándékomban állatokat bántani, ezt külön meg szeretném jegyezni mert máshol ebből lett konfliktus, de úgy vélem jogom van megvédeni magam ha teszem azt egy állat megtámadna, nem tudom önnek mi a véleménye erről."

Hogyne, a drágább ez esetben jobb is, az Olasz, és Török gyármányok például esetleg dísznek jók, fentebb elmondtam valakinek mit érdemes venni, önnek is azt ajánlom, csak revolvert, és abból is csak Német gyártmányút.
Gázpisztollyal nem lehet sem embert, sem állatot megállítani, embernél csökkenti a harcépességet, esetleg, lesz ideje elmenekülni a támadó elől, nem esik el tőle, vagy ilyesmi, állatra pedig lőfegyver kell(lene), bár a CN gáz hat valamennyire kutyára, az Antihund gázspray-ben is van CN, de például a CS gáz, vagy az OC egyáltalán nem hatásos kutyára, gyakorlanilag nem reagálnak rá, emberre jó a CN, és a CS is, az OC viszont nem, hogy mennyit lőjön ha megtámadták? Amennyi a csövön kifér, és ne várja meg amíg a fenyegetőző megüti önt, az első agresszív mozdulatára válaszoljon legalább három lövéssel, közelről bele az arcába, csak úgy lesz esélye elhárítani bármiféle fizikai agressziót ha azonnal lő, ne elmélkedjen, ne kezdje el kielemezni a szituációt, rögtön lőni, aztán sem kérdezni, és gyorsan lelépni onnan. Attól nem kell tartani hogy komolyan megsérül akire rálő, egy méterről sem lesz baja, mondjuk húsz centiről már igen, de olyan közelre nem szabad engedni a támadót úgy sem.

"Azt szeretném még megkérdezni milyen pisztoly szerepel a profil képén, több üzletben jártam de nem találkoztam hasonlóval.
Jól néz ki, ha rám tartanák azzal lennék valami komoly fegyver mert úgy néz ki."

Megszűnt a gyártása, a nyitott, kis tömegű szán miatt elég megbízható volt, acél elsütőszerkezettel, a félautomata gázpisztolyok között szerintem a leg megbízhatóbb, Reck Perfecta FBI 8000, 8 mm k, (ment Protector Automatik Névvel is) később volt 9mm-es változata is, Reck G5 néven , de az már minőségben elmaradt a régebbi nyugatnémet gyártásútól.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2022.09.24. 18:20
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2020.10.27. 17:31
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Köszönöm olyan mint ha mindent tudja erről a témáról. Ez az információ sok is lett egyszerre. :o Egyben vitatkoznék mint írta rögtön lőni igen érhető de jogilag nem feltétlen lenne ez jogos önvédelem, nem? A teszem azt fenyegetőzésre nem lőhet mint ahogy írta azonnal ez így elég veszélyes lehet a védekezőre jogilag.


2022.09.24. 22:58
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Nem tudok mindent, csak sok idő alatt sok tapasztalat gyűlt össze.
A rögtön lövést úgy értettem, hogy az első olyan jelre ami fizikai támadásra utal.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2022.09.26. 21:38
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 00:56
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Helló. A kérdésem a következő volna. Tudnék venni egy olyan gázfegyvert mint a griswold and gunnison de ez gáz riasztó csak az van vele hogy a csőbe van hegesztve egy darab acél a cső átmenetnél meg le van köszörülvetehát ez gázzal így tuti nem használható az lenne a kérdésem hogy amit újat üzletben árúlnak azok is ilyenek mert neten van aminek nincs behegeszte a csöve, üzleten nem linkelek mert úgy néz ki itt nem szabad. :(
Ne kelljen már ezért oda menni mert messze van, köszönöm.


2022.12.23. 08:13
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 00:56
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Tehát ilyen, remélem be megy a kép.

Csatolmány:
colt.jpg
colt.jpg [ 4.99 KiB | Megtekintve 24445 alkalommal. ]


2022.12.23. 08:22
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv a fórumban.

Azt hiszem nem igazán értem a kérdést, a képen valamilyen hetvenes évek beli Uberti, perkussziós forgópisztoly van, mivel réz keretes olyat pedig akkoriban csinált az a cég, egyébként akkor is inkább Schneider és Glassick lenne, remélem jól írtam a nevét, a szögletes cső miatt.
Ezek nem riasztópisztolyok, esetleg valamilyen átalakított valami lehetett amiről írtál, olyanokat még 31. ig árulhatnak üzletekben is, az MKH-n rajta kell lenni a gáz riasztó minősítésnek.
A csövüket egyébként nem szokták lezárni, ilyet még nem is hallottam, gázterelőt azt igen, mint ahogy a gyári kivitelűeknél szokták.
Különben nincs értelme egy akkora gázpisztolyt hordani, verekedni lehet vele olyan nehéz. :)

Annak pedig nyomós oka van, hogy nem szabad fegyverüzleteket belinkelni, ugyanis a kereskedők szeretik azt képzelni, hogy ez a fórum olyan mint általában a többi, egy reklámfelület ahol szabadon garázdálkodhatnak.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2022.12.27. 07:45
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 00:56
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Helló. Elmentem megnézni egy ilyen vasat, gáz riasztók gyárilag a boltos szerint is. Amilyenről beszéltél olyan is van éles fegyverből lett átalakítva na az már lő a csővéből. Szóval van ilyen meg olyan is, azt nem értem hogy január 1 től ezeket még árulják de árúlják úgy tudtam tilos de mindegy is. Volt gáz gumis is azt is árúlhatják de gyártani tilos, eladó szerint.
Vélemény? :)
Előltőltős revolverekhez meg miért nem szabad csappantyút meg lőport venni, otthonvédelemre megfelelő vólna akár melyik?


2023.01.04. 20:59
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 00:56
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Azt hiszem nem igazán értem a kérdést, a képen valamilyen hetvenes évek beli Uberti, perkussziós forgópisztoly van, mivel réz keretes olyat pedig akkoriban csinált az a cég, egyébként akkor is inkább Schneider és Glassick lenne, remélem jól írtam a nevét, a szögletes cső miatt."



Ja igaz schneider olyan is volt konföderációsban, de sokkal ritkább volt. lehet pietta is mint uberti náluk nincs réz tokos.


2023.01.04. 21:07
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
confederate írta:
Helló. Elmentem megnézni egy ilyen vasat, gáz riasztók gyárilag a boltos szerint is. Amilyenről beszéltél olyan is van éles fegyverből lett átalakítva na az már lő a csővéből. Szóval van ilyen meg olyan is, azt nem értem hogy január 1 től ezeket még árulják de árúlják úgy tudtam tilos de mindegy is. Volt gáz gumis is azt is árúlhatják de gyártani tilos, eladó szerint.
Vélemény? :)
Előltőltős revolverekhez meg miért nem szabad csappantyút meg lőport venni, otthonvédelemre megfelelő vólna akár melyik?



Vélemény? Ebben a korrupt, züllött társadalomban, szerinted számítanak bármit is a törvények, mikor az éppen regnáló politikai elit, és a hozzájuk kötődő milliárdos haszonlesők saját maguk hasznára írják át azokat? Miért van az, hogy normális társadalmakban ott lövöldözöl a saját fegyvereddel, már lőtéren persze, ahol akarsz, kifizeted a lőtérhasználati díjat aztán kész, nálunk meg mindenféle tagnak meg mittudomén kell lenned még az elöltöltősökhöz is, tudod micsoda bevételi forrás ez egyeseknek.
Azon kívül vannak érthetetlen dolgok, mint például flóbert, vagy paprika spray betiltás, az is hogy nem hordhatsz az utcán csak ilyen kis picsányi gázspray-kat amiket megfogni sem lehet normálisan egy nagyobb kezű embernek, szabadon megvehető gázfegyverek hordásának engedélyhez kötése, satöbbi, bár a flóbert ügy mögött egyértelműen egy Magyar fegyvergyáros tönkretétele volt a cél, úgyhogy a véleményem ez, és még sok minden de azokat nem fogom elmondani itt.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.01.06. 18:35
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
"Ja igaz schneider olyan is volt konföderációsban, de sokkal ritkább volt. lehet pietta is mint uberti náluk nincs réz tokos."

Azelőtt volt, és az biztos nem Pietta, de végül is lényegtelen.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.01.06. 18:50
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 01:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy vettem 1-1 cs illetve pv gázpatront az új hw 37 em hez, kipróbálásnál konstatáltam a következőket.
A partonok meglehetősen hangosak voltak azonban büdös erősen vegyszeres szagon kívül nem éreztem irritálciót, vagy is nem olyan volt mint egy cs spray, vagy pv spay.
Ez mitől lehet, zárt helyen próbáltam ki tehát nem illant el a gáz, volt füst rendesen irritáló hatás nélkül? A patronok újak természetesen több éves lejárattal, wadie gyártmány.
A revolverem elsütő karja egy alkalommal beragadt, :shock: , ez nem értem mitől lehetett úgy kellett erővel visszatolni hátsó helyzetből, ez szvsz nem normális egy ilyen drága revolvernél, új módosított hw 37 ről van szó, ami elvileg jobb a régieknél. Lehet a koszolódástól, mert 10 lövéstől tiszta fekete lett a tár?


2023.02.25. 11:38
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 01:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A betíltós témához. Úgy írták az egyik boltban hogy ha az mkh ja múlt évben készült úgy még eladható, ezt a gumisokra írták.


2023.02.25. 11:42
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Üdv.

A paprikatöltények nem csípnek egyáltalán, régen a 20 mg-os töltényekben tudott gázosodni a szentetikus capsaicin, de ezekben a 120 mg-osakban nem tud,
a CS -ek viszont kellett volna, pláne zárt helyen.

Nézd meg nem hamisított e, a töltények papírja, az utóbbi egy évben átpapírozzák a gáztöltényeket, ezt úgy kell érteni, hogy az internetről leszedett, fénymásolt dátumú papírokat tesznek a lejárt szavatosságú gáztöltényekbe, a ragasztószalagot visszateszik, néha észre sem venni hogy leszedték, ezek nem az eredeti gyári papírok, hanem fénymásolt papírok, eltérő a színük, és a hátsó részükön nincs felirat.
Ezeket a töltényeket üzletekben árulják, több üzletben is vettem ilyeneket, kinyitás után vettem észte hogy becsaptak.
Ezek nem csípnek, a CN, és a CS is hatástalan, nincs irritáló hatásuk, a töltényhüvelyek néha el vannak színeződve olyan régiek. A papírjuk szerint viszont hosszú évekig jók, a szavatosság négy, öt év is lehet, de nem gyári papírok vannak bennük.

Észrevettem ,hogy a gázsprayk dátumát letörlik a flakon aljáról, ezek a Klever gyártmányok, van hogy egészen halványan ott van a dátum, és le van járva.

A HW 37-es ek már nagyon vackok lettek, hogy mi szorult be nem igazán értem, talán a ravasz? Olyan nálam is előfordult, a gyenge rugó miatt, és az ütőszeget működtető alkatrész miatt, mert vastag, nekem több HW-m volt már, de többet nem veszek, mert kidobott pénz, mindegyikben eltört valamilyen alkatrész, az elsütőszerkezetben volt, hogy kitörött az öntvényből a ravaszt tartó rúd, majd teszek fel képet róla hogy elhidd, mert tényleg hihetetlenül hangzik, hogy ilyen elő tud fordulni. Hiába vannak acélból az alkatrészek, nincsnek hőkezelve, elhajlanak, és el is törnek a terheléstől.
Az acélt fel kell melegíteni, hogy pirosan izzon, és gépolajban le kell hűteni, érthetetlen hogy egy gyárban nem képesek ezt megtenni.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.02.26. 21:18
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Itt vannak a papírok, egyértelmű a külömbség a gyári papírok színe eltér a hamisítottól, és a hátulján felirat található.
Van több is, de ez is elég bizonyíték.

Csatolmány:
töltény-21.jpg
töltény-21.jpg [ 10.27 KiB | Megtekintve 24146 alkalommal. ]


Csatolmány:
töltény-11.jpg
töltény-11.jpg [ 9.21 KiB | Megtekintve 24146 alkalommal. ]


Csatolmány:
töltény-12--12.jpg
töltény-12--12.jpg [ 17.52 KiB | Megtekintve 24146 alkalommal. ]


Csatolmány:
töltény-11--11.jpg
töltény-11--11.jpg [ 7.42 KiB | Megtekintve 24146 alkalommal. ]

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.02.26. 21:29
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 01:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Caution 003 írta:
Üdv.

A paprikatöltények nem csípnek egyáltalán, régen a 20 mg-os töltényekben tudott gázosodni a szentetikus capsaicin, de ezekben a 120 mg-osakban nem tud,
a CS -ek viszont kellett volna, pláne zárt helyen.

Nézd meg nem hamisított e, a töltények papírja, az utóbbi egy évben átpapírozzák a gáztöltényeket, ezt úgy kell érteni, hogy az internetről leszedett, fénymásolt dátumú papírokat tesznek a lejárt szavatosságú gáztöltényekbe, a ragasztószalagot visszateszik, néha észre sem venni hogy leszedték, ezek nem az eredeti gyári papírok, hanem fénymásolt papírok, eltérő a színük, és a hátsó részükön nincs felirat.
Ezeket a töltényeket üzletekben árulják, több üzletben is vettem ilyeneket, kinyitás után vettem észte hogy becsaptak.
Ezek nem csípnek, a CN, és a CS is hatástalan, nincs irritáló hatásuk, a töltényhüvelyek néha el vannak színeződve olyan régiek. A papírjuk szerint viszont hosszú évekig jók, a szavatosság négy, öt év is lehet, de nem gyári papírok vannak bennük.

Észrevettem ,hogy a gázsprayk dátumát letörlik a flakon aljáról, ezek a Klever gyártmányok, van hogy egészen halványan ott van a dátum, és le van járva.

A HW 37-es ek már nagyon vackok lettek, hogy mi szorult be nem igazán értem, talán a ravasz? Olyan nálam is előfordult, a gyenge rugó miatt, és az ütőszeget működtető alkatrész miatt, mert vastag, nekem több HW-m volt már, de többet nem veszek, mert kidobott pénz, mindegyikben eltört valamilyen alkatrész, az elsütőszerkezetben volt, hogy kitörött az öntvényből a ravaszt tartó rúd, majd teszek fel képet róla hogy elhidd, mert tényleg hihetetlenül hangzik, hogy ilyen elő tud fordulni. Hiába vannak acélból az alkatrészek, nincsnek hőkezelve, elhajlanak, és el is törnek a terheléstől.
Az acélt fel kell melegíteni, hogy pirosan izzon, és gépolajban le kell hűteni, érthetetlen hogy egy gyárban nem képesek ezt megtenni.



Azta ez nagyon durva! Nekem is olyan mint a képen a síma a cs pv egyforma. Nincs meg a blokk így felesleges vissza vinnem, baszódnának meg rendes üzletben vettem, nem a kínai piacon. Azt hiszem az én revolveremnek is lehet valamilyen hibája mert üresen lőve ugyan úgy beragadt a ravasza mint patronnal, visszavigyem vagy nézzem meg mi lehet vele, mit javasolnál mert jótállás nem volt hozzá pedig új, üzletből való?
Vannak szerelős videók jutubon ezért úgy érzem menne a szétszedés összerakás.

"kitörött az öntvényből a ravaszt tartó rúd, majd teszek fel képet róla hogy elhidd, mert tényleg hihetetlenül hangzik, hogy ilyen elő tud fordulni"

Elhiszem anélkül is. :) Nem vagy te fegyverboltos. Egyről már mutattál képet az is hw 37 volt.


2023.02.27. 15:58
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Ezek szerint több helyen ismerik a módszert, na erről ennyit, már a gáztöltényeket is hamisítják.

Összerakásnál az oldalán lévő lyuknál egy tűvel meg lehet támasztani a tárat toló alkatrészt nyomó rugót, arra oda kell figyelni, hogy a helyén legyen az oldala visszarakásakor.
Ha eltörött az öntvény akkor nem lehet megjavítani, gyanús a berágódva működő ravasz, felháborító, hogy ennyi pénzért ilyen vacak anyagból van , ennyiből az olaszok acélból csinálnak lőfegyvereket, drágán legyártható huzagolt csővel, messze a gázfegyverek minősége felett.
Azokhoz viszonyítva egy spiáter gázpisztoly nem kerülhetne többe mint harminc, negyvenezer forint.
Egyébként lehet kapni kilencszázezer forintért mobiltelefont, és megveszik. Nekem tizenhatezer forintos telefonom van, és kiválóan működik, pedig az okosok szerint nem is szabadna működnie, mert nem 1,2,3,4,5 gés vagy mi, gps nincs benne.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.02.28. 23:30
Profil
Fórum tag
Avatar

Csatlakozott: 2022.12.23. 01:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Szia. Szétszedtem de nem volt eltörve semmi ennek ellenére tovább akadozik, ezen az olajozás sem segített.
Nincs ötletem miért lehet.


2023.03.07. 21:18
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Így nem tudok mit mondani, nekem is volt ilyen hiba, meg kelett reszelni a kakast, mert nagyobb volt a kelleténél, de nem biztos, hogy nálad is attól akadt be a ravasz.
Kiszedhetnéd az alkatrészeket, és megpolírozhatnád 800-as papírral, az leszed valamennyi anyagot is, ha utána sem működik megfelelően akkor nem tudom, lehet hogy selejtes vacak az egész, mondtam, egyre vackabb gázfegyvereket gyártanak, romlik a minőségük, ez egyértelműen észrevehető a régebbi, például a 80-as években gyártottakkal összehasonlítva.
Ajánlottam az újabb, módosított HW-37-es revolvereket, úgy gondoltam jók, de már bánom, nekem is tönkrement, kidobott pénz volt, a huszonvalahány éves, lötyögős detective speciál még mindig megbízhatóan működik, mindegyik régebbi pisztolyom, revolverem jó, az újabb gyártásúaknál sorozatban voltak mindeféle hibák, hibás működés, törés, ezek a hibák lövöldözés közben derültek ki, volt, hogy teljesen új darabnál, harminc, negyven lövés, és szetment valamelyik alkatrészük.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.03.12. 03:48
Profil
Fórum tag

Csatlakozott: 2023.10.20. 01:04
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Sziasztok, remélem olvasva lesz a hsz em. :) Nagyon szeretnék egy hw revkót de olvasva a hsz eket nem tudom mi tévő legyek, pénzem meg van rá ha olyan mint írtátok nem fogok venni mert nem tudok állandóan ilyesmit venni nem telik rá.
Az fb n meg a magyarok fórumjában dícsérve van ez a típus de kereskedőkkel van tele ami nekem gyanús. Többször átvertek maszekok telefonnal meg műszaki dolgokkal ezek hazudnak mint a politikusok. A multik megbízhatóbbak. :P Azokat a hamis lőszeres képeket megosztottam de sokat kitöröltek moderátorok, vagy algoritmus nem tudom de szó nélkűl törölték. Olyan gázlőszert 9 mm esben árúltak üzletben elmosódott felitatú papírral de várjatok megkérdeztem ez eredeti erre azt mondta a fószer nem, na mondom akkor mi van, azt mondta ha nem akarja ne vegye meg de már ilyenek vannak aztán mutatta egy dobozzal vett ki a púlt alól tele ilyen egyforma dátumú lőszerrel. Na megvettem már azér is halk durranás szán meg se mozdult ja 9 mm cs gáz szaglott de semmi maró szag. Ez ekol gázpisztolyból lőve, akadós ezért szeretnék revolvert, de a szán hátra szokott menni de annál semmi. Ez valamilyen gázlőszer hamisító maffia lehet. :lol:


2023.10.20. 01:49
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
Elnézést a későbbi válaszért, a fórum eléggé kihalt lett, ha nem válaszolok rögtön, az nem jeleni azt, hogy nem válaszolok, kérdezzen ha tudok segítek, komoly tapasztalatom van a gázfegyverek terén, megbízhat bennem,nem vagyok kereskedő, ez a fórum nem a kereskedőké, azoknak itt nincs helyük, és nem is lesz, soha.
A HW-k minősége egyszerűen borzasztó lett az utóbbi években, olyan mint ha nem ugyan az lenne a gyártó, hiába az acél alkatrészek, ha vetemedik, törik az anyag, a tár nem forog a helyére, az ütőszeg nem éri el a töltényt, satöbbi, majd rakok fel képeket, a letört alkatrészekről, és ezek a törések néhány tíz lövés után lettek.
Ezeknél az Umarex forgók is jobbak, azoknál kopások lesznek, de nem törnek darabokra, a töltényeket normálisan elsütik.
A töltényekhez, egyre több üzletben bukkannak fel ezek a másolt papírú töltények, és újabban lejárt gázspray-k, gyakran nincs rajtuk dátum, letörlik, mert aceton szaguk van, negyven-ötven milliliteres sprayk-nál fordul elő, van olyan üzlet, ahol nem adnak el negyven,és ötven milliliteres spray-t, mert be lettek tiltva, odébb lévő fegyverüzletben árulják, náluk nincs betilva ezek szerint. Mi folyik itt????
Javaslom, menj el a Magnum fegyverboltba, a Soroksári útra, nem szoktam üzleteket ajánlani, de náluk még eddig nem fordult elő, hogy ne eredeti gyári gáztöltényt adtak volna, jók a gáztöltények, nálam chiefs speciálból, és detective speciálból is működtek, az ütőszeg rendesen elsüti a Wadie, lágyabb berdan, és a Fiocchi keményebb boxer primerjét is.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2023.10.23. 04:30
Profil
titkos ügynök
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.18. 03:49
Hozzászólások: 1316
Hozzászólás Re: GÁZPISZTOLY
A fórumban tilos mindennemű kereskedelmi tevékenység propagálása, vagy folytatása.
Továbbá, kereskedelmi egységek (fegyverszaküzletek) reklámozása.


Oda van írva a lap tetejére, ne mond már, hogy nem vetted észre, ráadásul többször szóltam is de hiába.
Ez nem a "magyar fegyverboltosok reklámfórumja" , nekem aztán dumálhatsz amit akarsz, akkor is picsán rúglak ha reklámozol.

_________________
Jeckel professzor megkérdezte,miért lőttem azonnal a fürdőszobában lévő emberre.Ugyanis csak egy pszichológiai
tesztről volt szó.
Azt válaszoltam, azért, mert túl öreg vagyok órákig vitatkozni valakivel.Ezért lövök. Ez az egyetlen erősségem, a sorssal szemben.


2024.01.15. 13:23
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3078 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 125, 126, 127, 128, 129  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég


Nem nyithat témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem törölheti a hozzászólásait ebben a fórumban.
Nem küldhet csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség